Dzisiaj jest 13 gru 2017, o 08:24

Listopad/Grudzie艅 2012 + KONKURS

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Listopad/Grudzie艅 2012 + KONKURS

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 20 lis 2012, o 11:42

Postanowi艂am poprowadzi膰 forumowy blog. B臋d臋 zamieszcza膰 tu g艂贸wnie informacje dotycz膮ce dzia艂ania forum, konkurs贸w i kwestii technicznych. W przyp艂ywie weny postaram si臋 r贸wnie偶 napisa膰 kilka ciekawych artyku艂贸w.
Na pocz膮tek odsy艂am do FAQ, gdzie znajduj膮 si臋 odpowiedzi na cz臋sto zadawane pytania:
http://myclothes.pl/faq.php

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Konkurs!

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 10 gru 2012, o 14:41

Mam przyjemno艣膰 og艂osi膰 nasz pierwszy konkurs.
Jego zasady s膮 proste:
1. Polub nas na fb
2. Napisz w kilku zdaniach jak膮 bi偶uteri臋 lubisz najbardziej i umotywuj to.
3. Sprawd藕 wyniki konkursu 30 grudnia o godzinie 20:00

W jury zasiada za艂o偶ycielka tego forum, czyli ja ;)
Wybior臋 najciekawsz膮, najbardziej zaskakuj膮c膮, lub zabawn膮 odpowied藕.

Do wygrania kolorowa s贸wka na naszyjniku.

We藕 udzia艂 tutaj:https://www.facebook.com/forum.moda/app_152256704921152
Za艂膮czniki
konkurs-sowa-baner.jpg
Konkurs forum moda - MyClothes.pl

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Wyniki konkursu

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 31 gru 2012, o 10:23

Dosta艂y艣my wiele odpowiedzi. Niestety wiele z nich zosta艂o zdyskwalifikowanych za plagiat, czyli 艣ci膮gniecie z innego konkursu. Odrzucone zosta艂y te偶 odpowiedzi "lubi臋 艂a艅cuszki", "bo lubi臋" itp. Wiele odpowiedzi by艂o bez polubienia i bez podpisu. By艂o to niezgodne z regulaminem konkursu, a szkoda, bo mia艂y szans臋 wygra膰.
Niech臋tnie patrzy艂am tez na 艂owc贸w konkurs贸w, kt贸rzy maj膮 za艂o偶one konta tylko do konkurs贸w, a nawet nie wiadomo, czy to realne osoby.

Oto wyr贸偶nione odpowiedzi:
Najbardziej podoba mi si臋 bi偶uteria w staromodnym stylu - wszelakie naszyjniki, kolczyki czy pier艣cionki z du偶ymi kamieniami, wkomponowane w stare z艂oto. Ogl膮daj膮c taki ma艂y skarb mam zawsze wra偶enie, 偶e kryje on jak膮艣 tajemnic臋, ma swoj膮 w艂asn膮 histori臋, chocia偶 nie mo偶e jej opowiedzie膰.
_______________________________________________________________________________________________________
Oryginaln膮, inn膮 ni偶 wszystkie - nie musi ol艣niewa膰 b艂yskiem, czy bogactwem kolor贸w, lecz unikalno艣ci膮 wzoru... Magi膮, kt贸ra z niej emanuje, pi臋kno艣ci膮, kt贸ra ekscytuje, tak 偶e a偶 chce si臋 j膮 dotkn膮膰 i przytuli膰 czule - niech wszystkich spojrzenia przywo艂uje. Niebanalna i oryginalna, jakby specjalnie dla mnie stworzona - gdy j膮 w sklepie zobacz臋, od razu wiem, 偶e to w艂a艣nie ONA! :)
_______________________________________________________________________________________________________
Najbardziej lubi臋 bi偶uteri臋 artystyczn膮 , wtedy na pewno wiem ,偶e co druga dziewczyna nie b臋dzie mia艂a to na szyi , uszach , czy w nosie. Indywidualna , rzadka bi偶uteria to jest to co mi si臋 podoba. Rzuca si臋 w oczy i daje z siebie t臋 blask kt贸ra ma tylko takie cude艅ka.
Moj膮 ulubion膮 bi偶uteri膮 jest wszystko to , co czyni mnie eleganck膮, pi臋kn膮 i oryginaln膮. Mog膮 to by膰 kolczyki, bransoletka lub naszyjnik, wa偶ne, aby moc tego drobiazgu bi偶uteryjnego potrafi艂a powali膰 na kolana. Taki element ozdobny musi by膰 kwintesencj膮 stylu, kt贸ry reprezentuje czyli kumulacj膮 pi臋kna z doz膮 delikatno艣ci. Nic innego jak po prostu musi mie膰 to co艣 !!!
Najbardziej lubi臋 naszyjniki i korale, mo偶e dlatego, ze zawsze kojarz膮 mi si臋 z moj膮 nie偶yj膮ca ju偶 Mam膮, kt贸ra uwielbia艂a sznury pere艂 lub turkus贸w. Te by艂y jej ulubione. Gdy zak艂adam jej dawne per艂y to czuj臋 si臋 z ni膮 blisko zwi膮zana, jakby przesy艂a艂a mi wie艣ci z za艣wiat贸w, a pozytywna energia nape艂nia艂a moje serce.
Uwielbiam du偶膮 bi偶uterie na d艂ugich 艂a艅cuszkach od zawsze mia艂am do nich s艂abo艣膰 a na jedno du偶e szklane serduszko poderwa艂am mojego ch艂opaka z kt贸rym jestem ju偶 od 5 lat wi臋c my艣l臋 偶e lubi臋 tak膮 bi偶uterie r贸wnie偶 z powodu takiego 偶e mi szcz臋艣cie przynosi :)
Co za pytanie? Oczywi艣cie najbardziej lubi臋 bi偶uteri臋 mojej 偶ony! A dlaczego? Bo jest r贸偶norodna i zawsze dobierana ze smakiem w zale偶no艣ci od stroju, okoliczno艣ci, pory dnia itp. 呕ona ma r贸偶ne fiku艣ne naszyjniki, kt贸re artystycznie zapl膮tuje sobie wok贸艂 szyi i w贸wczas wygl膮da sza艂owo! Nosi tak偶e bransoletki, kt贸re mieni膮 si臋 wszystkimi kolorami i d藕wi臋cz膮 przy ka偶dym ruchu. Z pier艣cionk贸w 偶ony oczywi艣cie najbardziej lubi臋 ten zar臋czynowy, kt贸ry sam wybra艂em po d艂ugim namy艣le :-)
S贸wkow膮 bi偶uteri臋 najbardziej lubi臋 :) Bo ludzie m贸wi膮, 偶e jestem sow膮 :) nie 艣pi臋 w nocy, a w dzie艅 do po艂udnia. Dlatego dosta艂am taki przydomek i 艣wietnym dope艂nieniem by艂aby dla mnie ta urocza s贸weczka, teraz ju偶 nikt na pewno mnie nie pomyli z inn膮 osob膮 :) A s贸wkowa bi偶uteria jest zawsze bardzo oryginalna i to najbardziej ceni臋 w bi偶uterii, 偶eby si臋 wyr贸偶nia膰 z t艂umu, by膰 niesztampowym i wychodzi膰 poza schematy! Bi偶uteria powinna by膰 dope艂nieniem naszej osobowo艣ci i charakteru, wtedy b臋dziemy po prostu pewni siebie, a co za tym idzie najzwyczajniej szcz臋艣liwi :))
Ja wybieram bi偶uteri臋 z dusz膮. Wiem, 偶e kobiety uwielbiaj膮 diamenty, per艂y i z艂oto, ale przecie偶 nie zawsze cena i blask s膮 proporcjonalna do emocji. Zdarza si臋, 偶e r臋cznie wykonane kolczyki czy pier艣cionek maj膮 to co艣, czego brakuje b艂yskotkom ze znanych sieci贸wek. I co najwa偶niejsze - s膮 niepowtarzalne! Czuj臋 si臋 wyr贸偶niona mog膮c nosi膰 jedyny, cudem zdobyty egzemplarz autorskiej bi偶uterii. Jest m贸j, tylko m贸j i pomaga mi tworzy膰 niepowtarzalny styl. To moj idea艂!
Najbardziej lubi臋 bi偶uteri臋 handmade, gdy偶 jest tworzona z pasj膮 i zaanga偶owaniem. W nich s膮 niezwyk艂e detale i pomys艂owo艣膰 oraz w艂o偶ona praca, dzi臋ki kt贸rej bi偶uteria ma sw贸j w艂asny styl i charakter. Taka bizuteria jest niebanalna i unikalna, daje ona poczucie wyj膮tkowo艣ci. I w艂a艣nie dlatego j膮 lubi臋, 偶e powsta艂a by uszcz臋艣liwia膰 pasjnonatki bi偶uterii, kt贸re pragn膮 mie膰 co艣 czego nie maj膮 ini:)

Wybrana zosta艂a odpowied藕 Kasi Jankowskiej:
S贸wkow膮 bi偶uteri臋 najbardziej lubi臋 :) Bo ludzie m贸wi膮, 偶e jestem sow膮 :) nie 艣pi臋 w nocy, a w dzie艅 do po艂udnia. Dlatego dosta艂am taki przydomek i 艣wietnym dope艂nieniem by艂aby dla mnie ta urocza s贸weczka, teraz ju偶 nikt na pewno mnie nie pomyli z inn膮 osob膮 :) A s贸wkowa bi偶uteria jest zawsze bardzo oryginalna i to najbardziej ceni臋 w bi偶uterii, 偶eby si臋 wyr贸偶nia膰 z t艂umu, by膰 niesztampowym i wychodzi膰 poza schematy! Bi偶uteria powinna by膰 dope艂nieniem naszej osobowo艣ci i charakteru, wtedy b臋dziemy po prostu pewni siebie, a co za tym idzie najzwyczajniej szcz臋艣liwi :))

Nie dlatego, 偶e wspomina o sowie, ale dlatego, 偶e bardzo przyjemnie si臋 j膮 czyta艂o i mia艂a w sobie to co艣!:)
Ju偶 niebawem kolejne konkursy, polujcie na nagrody:)

Wr贸膰 do 鈥濧ktualno艣ci z 偶ycia forum鈥