Dzisiaj jest 11 gru 2017, o 18:13

Co my艣licie o takich biustonoszach?

Awatar u偶ytkownika
Rayleen
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Co my艣licie o takich biustonoszach?

Nieprzeczytany postautor: Rayleen » 18 sie 2015, o 22:12

Jejku pi臋kne s膮 ale ja bym takiego nie za艂o偶y艂a.. A偶 zacz臋艂am si臋 zastanawia膰 co mnie nie przekonuje - przecie偶 s膮 pi臋kne, koronka urocza a jednocze艣nie kobieca. Mo偶e po prostu jestem przyzwyczajona do tych zakrywaj膮cych i podtrzymuj膮cych w ka偶dym miejscu standardowych stanik贸w? Te wygl膮daj膮 na takie leciutkie, bardziej 偶eby lekko przykry膰 ni偶 "zapewni膰 oparcie". Co o tym my艣licie? Czy kt贸ra艣 z Was te偶 by mia艂a problem z takim stanikiem?

Awatar u偶ytkownika
Wilia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wilia » 31 gru 2015, o 12:12

Jak masz C lub wi臋ksz膮 miseczk臋, to chodzi膰 si臋 w tym nie da - obciera, nic nie trzyma, mnie to nawet raz pier艣 wyskoczy艂a :)

Awatar u偶ytkownika
grzadek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: grzadek » 7 wrz 2016, o 14:24

S膮 pi臋kne, jedyna wada to taka,偶e trzeba posiada膰 do艣膰 poka藕ny biust :(

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 31 mar 2017, o 02:40

No ja z moim D niestety nie czu艂am si臋 dobrze w takim biustonoszu... Pi臋kne s膮 ale niestety nie dla mnie :(

Awatar u偶ytkownika
mejka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mejka » 31 mar 2017, o 12:16

Ja na szcz臋艣cie mam 艣redniej wielko艣ci biust i spokojnie mog臋 kupowa膰 wszelkie biustonosze mi臋kkie na kinga.com.pl . Szczerze m贸wi膮c to wsp贸艂czuj臋 Wam dziewczynki du偶ych rozmiar贸w, bo wiem po mojej siostrze jakie to uci膮偶liwe :(

Awatar u偶ytkownika
modowamajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modowamajka » 28 kwie 2017, o 12:49

Ja te偶 si臋 m臋cz臋 z du偶ym rozmiarem - miseczka G... Wi臋kszo艣膰 rozmiar贸wek mnie w og贸le nie obejmuje. Preferuj臋 bielizn臋 sportow膮, m贸j najnowszy ulubiony stanik to Gatta Sport Top rozmiar XL, wypatrzy艂am na nastopy.pl w dobrej cenie.

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 11 maja 2017, o 13:43

W sumie o gustach si臋聽nie dyskutuje i z pewno艣ci膮 ka偶dej z nas podoba膰 si臋 b臋dzie co艣 innego, jednak ja preferuj臋 naprawd臋 wyj膮tkowe pod wzgl臋dem wygl膮du biustonosze, a w艂a艣nie takie widzia艂am niedawno na http://www.decobazaar.com/ubrania-inne-128.html. Bardzo lubi臋聽takie sklepy, gdzie k艂adzie si臋 nacisk przede wszystkim na niepowtarzalny styl ubra艅 i wszelkich dodatk贸w. W 艣wiecie ubra艅 czuj臋 si臋 naprawd臋 szcz臋艣liw膮 osob膮 <3 :P

Awatar u偶ytkownika
Youneedit
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Youneedit » 19 cze 2017, o 11:18

Jasne, 偶e ka偶da z nas ma inny gust, aczkolwiek uwa偶am 偶e biustonosz w pierwszej kolejno艣ci powinien by膰 dla nas przede wszystkim wygodny i rzecz jasna podoba膰 nam si臋, tak aby艣my czu艂y si臋 atrakcyjne na co dzie艅. Zamawiacie bielizn臋 w sklepach internetowych cz te偶 raczej s膮 to sklepy stacjonarne?

Wr贸膰 do 鈥濨ielizna鈥