Dzisiaj jest 14 gru 2017, o 01:43

Idealny prezent dla ch艂opaka

Pomys艂y na niebanalne prezenty
Awatar u偶ytkownika
zuzia.gola
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Idealny prezent dla ch艂opaka

Nieprzeczytany postautor: zuzia.gola » 25 kwie 2017, o 16:21

Ja, robi臋 zazwyczaj prezenty, kt贸re s膮 zabawne. Na ostatni膮 rocznic臋, m贸j ch艂opak otrzyma艂 ode mnie tego typu bielizn臋: https://secretplace.pl/691-meska

Awatar u偶ytkownika
modowamajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modowamajka » 5 maja 2017, o 15:14

Widz臋, 偶e te偶 macie komputerowc贸w :) Mo偶e Was zainteresuje nowy sklep z elektronik膮, akcesoria dla graczy, ale nie tylko :) minido.pl

Awatar u偶ytkownika
Rimanas
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Rimanas » 17 maja 2017, o 11:45

Witam serdecznie polecam sprawdzi膰 ten sklep: http://rexcraft.pl/ maj膮 tutaj fajne rzeczy dla m臋偶czyzn przede wszystkim paski, szaliki , kominy na zim臋, sprawd藕 mo偶e znajdziesz jaki艣 fajny pomys艂 na prezent dla swojego ch艂opaka:)

Awatar u偶ytkownika
ksandraale
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ksandraale » 25 maja 2017, o 15:33

M贸j ch艂opak jest ogromnym gad偶eciarzem, zreszt膮 tak jak ja, wi臋c cz臋sto dostaje jakie艣 zabawki technologiczne :) Teraz zaczyna si臋 jaka艣 moda na fidget spinery i ja jak to kobieta ju偶 patrz臋, 偶e si臋 艣wieci, wi臋c my艣l臋 czy nie zam贸wi膰 ch艂opakowi pod pretekstem prezentu dla niego, a b臋dziemy si臋 razem uczy膰 fajnie tym kr臋ci膰 :D

Awatar u偶ytkownika
blyskotkaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: blyskotkaa » 22 cze 2017, o 15:00

Je艣li to jest jaka艣 wyj膮tkowa okazja to my艣l臋, 偶e dobrej jako艣ci zegarek by艂by ok. Wybra艂abym zegarek tissot heritage visodate. To taka klasyczna elegancja.

Awatar u偶ytkownika
ElizaKa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ElizaKa » 28 cze 2017, o 09:05

Cze艣膰 dziewczyny! Szukam prezentu dla ch艂opaka. Du偶o podr贸偶uje z pracy i ostatnio natkn臋艂am si臋 na takie torby, kt贸re maj膮 w zestawie dopinane k贸艂ka i r膮czk臋 http://torbypodrozne.com.pl/walizki-na- ... a/iew_dhlv Czy kto艣 mo偶e korzysta艂 z takiej? To rzeczywi艣cie si臋 sprawdza?

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 1 lip 2017, o 15:20

Mi si臋 podobaj膮 dla facet贸w takie torby bawe艂niane i kupi臋 swojemu na urodziny jak膮艣. Mo偶e w ko艅cu porzuci sw贸j stary plecak, kt贸ry ju偶 si臋 nie nadaje do noszenia :D

Awatar u偶ytkownika
miecz
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: miecz » 5 lip 2017, o 09:34

W sumie nied艂ugo mamy zamieszka膰 razem z moim ch艂opakiem, dlatego zastanawiam si臋 czy nie kupi膰 mu jakiego艣 alarmu do zalania mieszkania. Praktyczne a mo偶e uratowa膰 mieszkanie przed zniszczeniami, co my艣licie?

Awatar u偶ytkownika
kroko
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kroko » 5 lip 2017, o 19:28

najlepiej to mieszkanie:) mieszkania developer rzesz贸w czekaj膮. To by艂by super prezent:) ja si臋 zapisuj臋 od razu.

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 20 lip 2017, o 16:42

M贸j ch艂opak to straszny 艂asuch, wi臋c do艣膰 cz臋sto obdarowuj臋 go r贸偶nymi s艂odkimi drobiazgami :). Niedawno odkry艂am, 偶e w Internecie mo偶na kupi膰 r贸偶ne personalizowane czekoladki. S膮 idealne na specjalne okazje ale fajnie wr臋cza膰 je i bez niej ;). O niezwyk艂ych czekoladowych upominkach przeczyta艂am tutaj: http://blaber.pl/lifestyle/nietypowe-prezenty/

Wr贸膰 do 鈥濩o kupi膰 dla..鈥