Dzisiaj jest 18 sty 2018, o 10:36

Prezent urodzinowy dla ojca

Pomys艂y na niebanalne prezenty
Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Re: Prezent urodzinowy dla ojca

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 16 sie 2015, o 00:05

A moze cos tak przyziemnego jak pasek skorzany lub portfel? Kazdy korzysta a dobrej jakosci bedzie juz na lata :)

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 14:25

M贸j kocha chodzi膰 na ryby, dlatego kupi艂am mu do艣膰 spory sprz臋t z r贸偶nymi akcesoriami o kt贸rych ju偶 dawno wspomina艂 :)

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 23 lut 2017, o 16:38

m臋skie paski sk贸rzane to dobry wyb贸r na prezent :) W ko艅cu pasek u m臋偶czyzny to jedna z tych podstawowych rzeczy. Odpowiednio dobrany mo偶e doda膰 klasy. Dodatkowo wiem tak偶e, 偶e niestety ale te wykonane z materia艂贸w sztucznych s膮 bardzo nietrwa艂e... Co sk贸ra to sk贸ra :)

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 17 mar 2017, o 12:21

Jak dla mnie temat wpasowa艂 si臋 w stu procentach. Za miesi膮c m贸j ojciec ma urodziny i jestem w kropce. Min臋艂y ju偶 lata gdzie kupowa艂am mu narz膮dzie, no bo ile ich mo偶na mie膰. Na ka偶de 艣wi臋ta, imieniny, urodziny czy dzie艅 ojca by艂y narz臋dzia. By艂o ju偶 wszystko: skrzynka, zestaw 艣rubokr臋t贸w, wkr臋tarko 鈥 wiertarka, co艣 tam do polerowania i naprawd臋 ju偶 nie wiem co jeszcze. Dalej wpada do g艂owy pomys艂, 偶e mo偶e kosmetyki, no ale jest to tak banalne. I te偶 to nie powiem ile razy by艂o. Zostawiam. Gdzie艣 przeczyta艂am, 偶e mo偶e buty. Kto艣 napisa艂, 偶e to fajny i praktyczny prezent. Nawet przejrza艂am http://www.ceneo.pl/Buty_meskie gdzie jest wiele fason贸w but贸w do wyboru. Ale jak nie b臋d膮 pasowa艂y, albo co gorsze nie spodobaj膮 si臋 czy b臋d膮 nie wygodne. Wi臋c i ten pomys艂 odpad艂. Jest coraz bli偶ej urodzin a ja naprawd臋 nie wiem. Dorad藕cie co艣 co mo偶na kupi膰 facetowi po sze艣膰dziesi膮tce. A co to jest blaszak na samoch贸d jeszcze si臋 z t膮 nazw膮 nie spotka艂am. A pasek mo偶e by膰 ale nie 偶eby by艂 to g艂贸wny prezent.

Awatar u偶ytkownika
Dobrowka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Dobrowka » 6 kwie 2017, o 11:20

Hm...dlaczego uwa偶asz, 偶e pasek nie mo偶e by膰 g艂贸wnym prezentem? Je艣li jest wykonany z porz膮dnego materia艂u jak sk贸ra i dobrej marki to uwa偶am, 偶e jak najbardziej mo偶e to by膰 super prezent, kt贸ry na dodatek b臋dzie s艂u偶y艂 mu lata

Wr贸膰 do 鈥濩o kupi膰 dla..鈥