Dzisiaj jest 21 lip 2018, o 02:12

Diety i zdrowe od偶ywanie :)

膯wiczenia, fitness, ruch! wszystko co nam pomaga w d膮偶eniu do idealnej sylwetki
Awatar u偶ytkownika
kornwalijka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Diety i zdrowe od偶ywanie :)

Nieprzeczytany postautor: kornwalijka » 29 lis 2013, o 21:29

Ja te偶 objada艂am si臋 s艂odyczami i chipsami a偶 zobaczy艂am sw贸j cellulit...Odstawi艂am tego typu przek膮ski, chocia偶 nie ukrywam, 偶e zdarza mi si臋 zje艣膰 czekolad臋. Zawsze mam przy sobie jaki艣 owoc, 偶eby w razie napadu g艂odu mie膰 co przegry藕膰. Nie pij臋 kawy ani czarnej herbaty. Staram si臋 膰wiczy膰. Powoli wida膰 efekty i po raz pierwszy nie mam zamiaru si臋 poddawa膰.

Awatar u偶ytkownika
mal.jesionowska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mal.jesionowska » 3 gru 2013, o 15:01

Jak juz tak lubisz chipsy to okej jedz ale razna jakis czas pdobno w dietach wazne jest zeby z organizmu (zoladka ) robic "glupiego" po przez diete i co jakis czas zjesc wiecej i niezdrowego zeby nie wiedzial co zrobic , nie moze zbytnio sie przyzwyczaic do jednego trybu :P

taksonomia

Nieprzeczytany postautor: taksonomia » 18 gru 2013, o 09:30

Skuteczna dieta? Ja raczej zastanowi艂abym si臋 nad tym dlaczego tyjemy. Cz臋sto przyczyn膮 przecie偶 mo偶e by膰 spowolniona przemiana materii. Ostatnio do艣膰 du偶o media tr膮bi膮 o tym, 偶e mo偶e by膰 to powodem z艂og贸w gromadz膮cych si臋 w jelicie grubym cz艂owieka. W XXI wieku 偶ywno艣膰 jest tak naszprycowana chemi膮, 偶e nic dziwnego i偶 dochodzi do czego艣 takiego. Najgorsze jednak jest to, 偶e z艂ogi te rozk艂adaj膮c si臋 wydzielaj膮 toksyny do naszego organizmu. Jak wi臋c wygl膮da oczyszczanie organizmu z toksyn i czy jest na to jaki艣 spos贸b? Ot贸偶 warto wybra膰 si臋 na hydrokolonoterapi臋, czyli p艂ukanie jelita grubego, kt贸re pomo偶e nam pozby膰 si臋 z艂og贸w. Cz艂owiek po zabiegu naprawd臋 czuje si臋 inaczej, lepiej, wi臋c moim zdaniem warto spr贸bowa膰

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 3 sty 2014, o 13:05

Oj, przyczyny tycia to s膮 r贸偶ne, r贸偶niste, dlatego 偶eby dieta by艂a skuteczna, to moim zdaniem nale偶y wybra膰 si臋 do dobrego dietetyka, kt贸ry obliczy zawarto艣膰 wody w organizmie, ilo艣膰 tkanki t艂uszczowej, zrobi z nami szczeg贸艂owy wywiad i dowie si臋, jakie b艂臋dy 偶ywieniowe pope艂niamy, a nast臋pnie nauczy nas zdrowego od偶ywiania si臋, dzi臋ki kt贸remu i schudniemy, i unikniemy efektu jo-jo :) Sama dieta oczywi艣cie nie wystarczy, bo wa偶ny jest jeszcze ruch! i o tym nie zapominajmy :>

takanieuczesana

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 6 sty 2014, o 13:19

Ja nie umiem zrezygnowa膰 z przyjemno艣ci jedzenia, dlatego musz臋 si臋 wi臋cej rusza膰, 偶eby nadprogramowe kalorie zgubi膰.
Warto te偶 pomy艣le膰 o zamiennikach dla kalorycznych przek膮sek.
Na przyk艂ad zamiast czips贸w, kt贸re wr臋cz cz艂owieka uzale偶niaj膮 mo偶na sobie od czasu do czasu przygotowa膰 co艣 ziemniaczanego w piekarniku jest tam du偶o mniej t艂uszczu.
Mo偶na te偶 zrezygnowa膰 z kolorowych napoj贸w na rzecz prawdziwych sok贸w lub wody mineralnej.

carolline19

Nieprzeczytany postautor: carolline19 » 14 sty 2014, o 11:50

A ja cz臋sto odwiedzam fora dietetyczne, poniewa偶 znajduj膮 si臋 tam ciekawe nowoczesne, jak i starsze diety. Ka偶dy mo偶e znale藕膰 co艣 dla siebie, bo pami臋tajmy przecie偶, 偶e dieta powinna by膰 dostosowana do potrzeb organizmu. A i nie zapominajmy o 膰wiczeniach, wtedy na pewno sukces b臋dzie murowany.

Awatar u偶ytkownika
NierealnaRealistka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: NierealnaRealistka » 21 maja 2014, o 15:10

Ja sobie postawi艂am cel - 100 dni bez s艂odyczy, chips贸w, orzeszk贸w, ciast itp. Generalnie po 100 dniach to nawet nie mia艂am ochoty na s艂odycze, bo si臋 po prostu od nich odzwyczai艂am. My艣l臋, 偶e to by艂 dobry pomys艂, bo nawet moje zdrowie na tym zyska艂o. Kiedy艣 jak tylko jad艂am co艣 t艂ustego, ci臋偶kiego, s艂odkiego to musia艂am bra膰 tabletki na u艂atwianie trawienia i w膮trob臋, bo mnie zaczyna艂a bole膰 (polecam Essevit Complex, jak kto艣 ma problemy z w膮trob膮). Teraz ju偶 tego nie mam.

Awatar u偶ytkownika
kornwalijka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kornwalijka » 16 cze 2014, o 22:56

My艣l臋, 偶e dla wielu os贸b wizyta u dietetyka mo偶e by膰 najlepszym rozwi膮zaniem. Cz臋sto nawet nie zdajemy sobie sprawy z pope艂nianych b艂臋d贸w 偶ywieniowych i mimo zdrowego wed艂ug nas stylu 偶ycia nie udaje nam si臋 zrzuci膰 zb臋dnych kilogram贸w. Mam taki przyk艂ad w rodzinie - niby ca艂e 偶ycie na diecie, a dopiero po wizycie u specjalisty kilogramy spadaj膮 regularnie. Po prostu dobrze dobrana dieta, opieka trenera, regularne 膰wiczenia, odpowiednia motywacja.

Awatar u偶ytkownika
sylwia4012
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sylwia4012 » 15 sty 2015, o 10:22

A mo偶e warto spr贸bowa膰 diety np.Dieta Dukana.Moim zdaniem bardzo dobra dieta kt贸r膮 warto przetestowa膰. Nie jest to g艂od贸wka a jednak dieta. Warto o niej troch臋 poczyta膰 i dowiedzie膰 si臋 wi臋cej.

Awatar u偶ytkownika
SlodkaChwila
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: SlodkaChwila » 20 lut 2015, o 10:47

macie mo偶e jakie艣 sprawdzone przepisy na dietetyczne ale smaczne dania? :)
ja niestety nie nadaj臋 si臋 do typowych diet- od razu wymi臋kam wi臋c postanowi艂am zmieni膰 troch臋 nawyki 偶ywieniowe, ale z pomys艂ami na dietetyczny obiad krucho- pomo偶ecie? :)

Wr贸膰 do 鈥濬itness鈥