Dzisiaj jest 19 sie 2017, o 03:48

Buty do biegania - pomo偶ecie?

kupi膰 czy nie? porady
Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Buty do biegania - pomo偶ecie?

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 28 cze 2017, o 09:23

A ja mam dylemat dotycz膮cy but贸w do biegania i chcia艂am si臋 Was poradzi膰 w tej kwestii. Mianowicie, chodzi o to, 偶e umy艣li艂am sobie, 偶e zaczn臋 regularnie trenowa膰. Raz, 偶e dzi臋ki temu mo偶e schudn臋, dwa 偶e zmusz臋 si臋 do wcze艣niejszego wstawania. Poczyta艂am troch臋 w necie o bieganiu i wiem, 偶e jedn膮 z wa偶niejszych rzeczy przygotowuj膮cych do trenowania jest wyb贸r odpowiedniego obuwia. Poszpera艂am troch臋 w sieci, zrobi艂am, jak to si臋 m贸wi, research i znalaz艂am taki sklep - https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_nike_Air-Max-7096.html. Mo偶na w nim znale藕膰 buty najlepszych marek, adidaasa, pumy, nike. Korzysta艂y艣cie kiedy艣 z tego e-sklepu, zamawia艂y艣cie w nim buty? Je艣li tak, to b臋d臋 wdzi臋czna za Wasze opinie.

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Buty do biegania - pomo偶ecie?

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 31 lip 2017, o 10:18

A jaki bud偶et posiadasz na zakup sportowych but贸w do biegania? Je偶eli go sprecyzujesz to o wiele 艂atwiej b臋dzie cokolwiek doradzi膰 w kwestii danego modelu. Buty do biegania powinny cechowa膰 si臋 du偶膮 wygod膮 i solidno艣ci膮, wytrzyma艂o艣ci膮.

Wr贸膰 do 鈥濳upi膰?鈥