Dzisiaj jest 24 pa藕 2017, o 07:41

Jakie cienie do koloru oczu?

Nowe produkty, recenzje kosmetyk贸w, optyczne triki
Awatar u偶ytkownika
agataia91
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Re: Jakie cienie do koloru oczu?

Nieprzeczytany postautor: agataia91 » 27 mar 2017, o 18:13

Ja maluje cieniami moje oczy codziennie . Wybieram delikatne odcienie w kolorach nude , be偶 , br膮z czasem w odcieniach r贸偶u . Zdarza mi si臋 czasem robi膰 jaki艣 mocniejszy smokyeye , ale to nie na co dzie艅 .

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 12 maja 2017, o 10:25

A jaki masz kolor oczu. Mimo, 偶e bardzo podobaj膮 mi si臋 oczy zielone to je najtrudniej podkre艣li膰. Sama mam kolor oczu zielono-szary. W zale偶no艣ci jak pada na nie 艣wiat艂o i jak bardzo zm臋czona jestem kolor wydaje si臋 inny. Najbardziej zielone s膮 kiedy jest wypocz臋ta, lub po tym jak p艂aka艂am. Po p艂aczu i 艂zawieniu oczy moim zdaniem maj膮 naj艂adniejsz膮 barw臋, najbardziej zielon膮. Aby podkre艣li膰 ich kolor cz臋sto wybieram makija偶 na bazie br膮z贸w, czasem b艂臋kit贸w. Tylko, 偶e w czasie dnia kolory cieni blakn膮. Nie s膮 ju偶 tak intensywne jak rano i ju偶 tak nie podkre艣laj膮 koloru oka. A dla mnie to nie jest korzystne. Zazwyczaj maluj臋 si臋 rano do pracy, po pracy cz臋sto lec臋 poza艂atwia膰 jakie艣 sprawy, potem spotka膰 si臋 ze znajomymi. Nie mam czasu poprawia膰 ca艂ego makija偶u. Znalaz艂am na https://lirene.pl/produkty/makijaz/fix-up/ tak膮 mgie艂k臋, kt贸ra ma utrwala膰 makija偶. Przed艂u偶y膰 jego 偶ywotno艣膰 o jakie艣 dziesi臋膰 godzin. 呕ywotno艣膰 to te偶 znaczy, 偶e kolorystyk臋 cieni. Jestem ciekawa co o niej s膮dzicie, bo jeszcze nigdy nie korzysta艂am z takich mgie艂ek. Macie z nimi jakie艣 do艣wiadczenie?

Awatar u偶ytkownika
hiacynta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: hiacynta » 12 maja 2017, o 18:35

Podobno w tym sezonie modne s膮 czerwone ;)

Wr贸膰 do 鈥濵ake-up鈥