Dzisiaj jest 25 cze 2017, o 22:29

jakie kosmetyki u偶ywacie/polecacie?

Nowe produkty, recenzje kosmetyk贸w, optyczne triki
Marka

Re: jakie kosmetyki u偶ywacie/polecacie?

Nieprzeczytany postautor: Marka » 18 lis 2014, o 20:28

Ostatnio zacz臋艂am u偶ywa膰 serum drenuj膮cego z Ziaji.
Pierwszy miesi膮c u偶ywa艂am codziennie, teraz co kilka dni jak mi sie przypomni. Efekt jaki艣 jest, a nie zmienia艂am nic innego, ani nie zacz臋艂am 膰wiczy膰:)
Za艂膮czniki
serum_drenuj膮ce.jpg

Awatar u偶ytkownika
Angeles
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Angeles » 30 lis 2014, o 17:43

Marka pisze:Ostatnio zacz臋艂am u偶ywa膰 serum drenuj膮cego z Ziaji.
Pierwszy miesi膮c u偶ywa艂am codziennie, teraz co kilka dni jak mi sie przypomni. Efekt jaki艣 jest, a nie zmienia艂am nic innego, ani nie zacz臋艂am 膰wiczy膰:)

Ale naprawd臋 cellulit jest mniej widoczny? Bo ja kiedy艣 u偶ywa艂a Eveline i poprawa by艂a do艣c s艂aba...

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 gru 2014, o 10:48

Marka pisze:Ostatnio zacz臋艂am u偶ywa膰 serum drenuj膮cego z Ziaji.

U偶ywam tej Ziaji co Marka od wrze艣nia. Zu偶y艂am 3 opakowania.
Jest to pierwszy krem na cellulit, kt贸ry odpowiada mi w 100 %. Wcze艣niej zawsze wybiera艂am Eveline.
Ale seria ch艂odz膮ca na taki jesienno-zimowy czas jest dla mnie za zimna, a ta rozgrzewaj膮ca jako艣 zacz臋艂a mnie dra偶ni膰 i piek艂a mnie po niej sk贸ra.
U偶ywam wrzesie艅, pa藕dziernik listopad i teraz pocz膮tkiem grudnia i jest du偶a poprawa.
Jak 艣cisn臋 sk贸r臋 to wida膰 nier贸wno艣ci, ale jak stoj臋 normalnie np. w stroju na basenie to ju偶 praktycznie nic nie wida膰, a wczesniej cellulit do艣膰 mocno rzuca艂 si臋 w oczy:)
Nie zmieni艂am diety, ani nie zacz臋艂am 膰wiczy膰, wi臋c to kwestia kremu.

Jest jeszcze z ziaji seria multi modelling czy jako艣 tak, ale ona bardziej bazuje na nawil偶aniu. Czarna seria jest podobno bardziej intensywna, je艣li chodzi o dzia艂anie i sk艂ad

Awatar u偶ytkownika
konia1212
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: konia1212 » 9 gru 2014, o 13:34

Moim ulubionym kosmetykiem ostatnio zosta艂 szampon z kofein膮. Pasuje jak ula艂 do moich cie艅kich w艂osk贸w. Wygl膮daj膮 o wiele zdrowiej ni偶 przed. Szkoda tylko, 偶e szmpon jedynie do kupienia na biokosmetyki24. Fajnie gdyby pojawi艂 sie te偶 w aptekach i wtedy bym na przesy艂ce zaoszcz臋dzi艂a. Ale to nie zmienia faktu, 偶e sam efekt po zastosowaniu pozytywnie mnie zaskoczy艂. ;)

Awatar u偶ytkownika
zuzia.gola
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: zuzia.gola » 24 lip 2015, o 14:55

Zdecydowanie polecam LashVolution to od偶ywka, kt贸ra sprawia, 偶e rz臋sy s膮 o 87% d艂u偶sze i 80 % g臋stsze. Mo偶na j膮 kupi膰 w aptece za jedyne 79z艂 a jedno opakowanie starcza a偶 na 4 miesi膮ce. Bardzo 艂atwa w u偶ywaniu a na prawd臋 dzia艂a.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 26 lip 2015, o 22:38

Ech, niestety balsam z Ziaji wycofany:(

Awatar u偶ytkownika
Antarees
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Antarees » 13 sie 2015, o 23:22

Ja jaki艣 czas temu dosta艂am do testowania nowy Nivea Care. Z lekkim sercem mog臋 pochwali膰 ten kosmetyk- szybko si臋 wch艂ania, sk贸ra nie lepi si臋 po nim, od偶ywia i nawil偶a i ma 艣wietny zapach. Ca艂y efekt psuje troch臋 cena, bo oko艂o 10 z艂 za 50 ml, ale wszystko rekompensuje to, 偶e jest super wydajny :) Polecam te偶 kosmetyki beOrganic- hipoalegiczne, bez sls, sls, paraben贸w i barwnik贸w, zamkni臋te w pi臋knych, minimalistycznych, biodegradowalnych opakowaniach. Jestem w trakcie stosowania peelingu i mleczka i powiem tylko jedno- co艣 genialnego. Cena jest do艣膰 wysoka, ale wydajno艣膰 wynagradza wszystko :)
76990_500.jpg
76990_500.jpg (6.89 KiB) Przejrzano 3198 razy

z18031455Q,BeOrganic.jpg
Everybody fools

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 17 sie 2015, o 13:30

image.jpg
ja z szczerym sercem polecam loreal skin perfection, naprawde swietnie nawilza uzywalam i kremu i serum, serum mniej wydajne ale krem mam juz kolejny miesiac- cena ok 30zl :)

Awatar u偶ytkownika
kamilla90
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kamilla90 » 10 lis 2016, o 15:30

Ja u偶ywam przer贸偶nych :) Og贸lnie to lubi臋 testowa膰 :) Ostatnio wpad艂y mi w r臋ce suche szampony od BATISTE - i jestem zadziwiona ich efektywno艣ci膮. Nie spodziewa艂am si臋, 偶e do艣膰 mocno przet艂uszczone w艂osy po kilku psikni臋ciach suchym szamponem mog膮 zn贸w wygl膮da膰 dobrze - mo偶e nie idealnie, ale mo偶na przynajmniej wyj艣膰 z domu :D

Awatar u偶ytkownika
ubrankowa456
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ubrankowa456 » 12 gru 2016, o 12:25

To tak jak ja;) bardzo lubi臋 testowa膰 kosmetyki i ca艂y czas poszukuje nowych, lepszych i powiem wam, 偶e wyszpera艂am w sieci sklep indyjski z ca艂kiem fajnymi kosmetykami i suplementami diety http://www.himalayaherbs.pl/ ale jeszcze ich nie pr贸bowa艂am, ale powa偶nie si臋 nad nimi zastanawiam.

Wr贸膰 do 鈥濵ake-up鈥