Dzisiaj jest 21 wrz 2017, o 01:39

Makeup revolution

Nowe produkty, recenzje kosmetyk贸w, optyczne triki
Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Makeup revolution

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 17 sie 2015, o 17:43

Jak w temacie, ostatnio widzia艂am kilka os贸b, kt贸re poleca艂y, osobi艣cie nie uzywa艂am, mo偶e kt贸ra艣 z Was posiada co艣 godnego polecenia z tej firmy ? Naprawde warto? Bo oferta dosy膰 bogata :) Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Re: Makeup revolution

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 17 sie 2015, o 23:14

Ja polecam to:
5.jpg
2.jpg
1.jpg

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 18 sie 2015, o 11:27

a s艂ysza艂a艣 co艣 o lip lava bo kolory fajne i podobno d艂ugo si臋 trzymaja? :) Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 18 sie 2015, o 19:00

W艁asnie zam贸wi艂am i czekam, a偶 przyjdzie mi w czerwonym kolorze.

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 1 mar 2017, o 14:45

Ja mam kilka ich kosmetyk贸w. W wi臋kszo艣ci paletki z cieniami, ale co艣 jeszcze z ich firmy znajdzie si臋 w mojej kosmetyczce. Uwa偶am, 偶e warto jest to nie droga marka, a jak na swoj膮 cen臋 do艣膰 dobra. Podrzucam wam stronk臋 z kuponami zni偶kowymi na kosmetyki https://blip.pl/ladymakeup-pl/ tam na pewno znajdziecie kosmetyki marki Makeup revolution i kupicie je jeszcze taniej. Powodzenia w ich testowaniu.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 17 sie 2017, o 08:47

A chcia艂am Was zapyta膰 kole偶anki, co s膮dzicie o tego typu podk艂adzie kryj膮cym -https://lirene.pl/produkty/makijaz/complete-coverage/? Kiedy艣 stosowa艂am kosmetyki Lirene i przypad艂y mi do gustu, a teraz zastanawiam si臋, czy do nich wr贸ci膰. W oko wpad艂 mi z ich oferty ten podk艂ad - podobno kryje wszelkie niedoskona艂o艣ci cery i zmniejsza widoczno艣膰 zmarszczek. A zmarszczek mi troch臋 ostatnio przyby艂o...W ka偶dym razie, je艣li kiedykolwiek stosowa艂y艣cie ten kosmetyk, b臋d臋 wdzi臋czna za komentarz. Trzymajcie si臋 ciep艂o, czekam na podpowiedzi.

Wr贸膰 do 鈥濵ake-up鈥