Dzisiaj jest 12 gru 2017, o 22:32

Gdzie kupujecie torebki ?

Jak optycznie wyszczupli膰 sylwetk臋, w艂a艣ciwy dob贸r kolor贸w.
Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Gdzie kupujecie torebki ?

Nieprzeczytany postautor: alzara » 9 mar 2017, o 09:56

Ja kupuj臋 r贸偶nie raz w sklepie, a innym razem przez internet. W internecie mam swoj膮 ulubion膮 stron臋 z torebkami to jest https://www.melon.pl/torebki-damskie/listonoszki/ za艣 je艣li chodzi o zakupy stacjonarne to wsz臋dzie. Dla mnie torebka musi by膰 pojemna cho膰 mam kilka ma艂ych torebeczek na wieczorne wyj艣cia. Bardzo podobaj膮 mi si臋 torebki rdzawe cho膰 mam kilka czarnych. Za to nigdy nie kupi臋 torebki zielonej czy czerwonej cho膰 nie m贸wi臋, 偶e s膮 one brzydkie. Po prostu nie wiedzia艂abym do czego mog臋 je za艂o偶y膰.

Awatar u偶ytkownika
modelka123
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modelka123 » 15 mar 2017, o 11:56

Z torebkami bywa ci臋偶ko. Cz臋sto jest tak, 偶e nigdzie nie mog臋 znale藕膰 akurat takiego koloru lub modelu, kt贸rego potrzebuj臋 do kreacji. A wiadomo... chodzenie po sklepach w poszukiwaniu konkretnej torebki mo偶e da膰 w ko艣膰. Ale mam na to spos贸b, wchodz臋 na Ceneo i siedz膮c sobie wygodnie w fotelu przegl膮dam oferty r贸偶nych sklep贸w. Sprawd藕 cen臋 na torebki na rami臋

Awatar u偶ytkownika
ElizaKa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ElizaKa » 18 maja 2017, o 10:34

Ja mam zawsze ogromny problem z torebkami =D Cz臋sto sporo inspiracji znajduje tutaj : http://swiatgalanterii.pl/modna-galanteria-skorzana/yqu/ a p贸藕niej chodz臋 po sklepach stacjonarnych, ale nie mog臋 znale藕膰 tego co mi sie podoba :( mo偶e rzeczywi艣cie zaczn臋 kupowa膰 online, chocia偶 w przypadku torebek nigdy tego nie robi艂am :roll:

Awatar u偶ytkownika
Otoro
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Otoro » 31 maja 2017, o 11:17

Og贸lnie nie mam ulubionego miejsca w kt贸rym zamawia艂abym torebki. Co prawda jest jeden fajny sklep, ale to musz臋 czu膰 偶e akurat tego chc臋, jednym s艂owem musz臋 si臋 zakocha膰 w torebce od pierwszego wejrzenia. :D Ale z ch臋ci膮 przejrz臋 podane przez was miejsca, bo wci膮偶 szukam inspiracji. :)

Awatar u偶ytkownika
Youneedit
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Youneedit » 19 cze 2017, o 11:23

U mnie nie ma regu艂y, natomiast nie oszukujmy si臋- najwi臋kszy wyb贸r galanterii sk贸rzanej w ni偶szych cenach, spotkamy w dobrych sklepach internetowych i w艂a艣nie na tym warto przede wszystkim bazowa膰, ewentualnie aukcje allegro.

Awatar u偶ytkownika
kasienka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kasienka » 7 lip 2017, o 15:36

S艂usznie kto艣 napisa艂, 偶e torebki 艣wietnie kupuje si臋 przez internet bo nie ma problemu z rozmiarem tak, jak to bywa chocia偶by w przypadku but贸w, albo na przyk艂ad z ubraniami. Wymiary zawsze s膮 podane tak偶e rozmiarowo mo偶na sobie sprawdzi膰, reszt臋 na zdj臋cia zobaczy膰 i voil脿 ;)

Wr贸膰 do 鈥濵oda鈥