Dzisiaj jest 23 lip 2018, o 13:26

Spodnie czy legginsy?

Poka偶 innym zawarto艣膰 swojej szafy!
Awatar u偶ytkownika
lefaszjonist
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Spodnie i legginsy

Nieprzeczytany postautor: lefaszjonist » 6 sie 2013, o 12:50

ja tak samo, legginsy raczej po domu...
Faktycznie, je艣li kto艣 ma 艂adn膮 figur臋 i nie wygl膮da w legginsach jakby zapomnia艂 si臋 przebra膰 to 艣mia艂o ;)

zari

Nieprzeczytany postautor: zari » 12 sie 2013, o 13:21

te ostatnie w kwiatki i inne dziwne wzory s膮 brzydkie lepsze sa jednolite leginsy.

PS. ja jako艣 nie widz臋 tego efektu pogrubienia.

Awatar u偶ytkownika
Jyss
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Jyss » 12 sie 2013, o 15:22

A ja mam dosy膰 kr臋pe nogi i szerokie biodra a jednak, o wiele lepiej czuje si臋 w legginsach. S膮 wygodne, po ca艂ym dniu noszenia nie deformuj膮 si臋 na kolanach jak spodnie, nie rozchodz膮 si臋 tak szybko. A poza tym i przede wszystkim, czyje si臋 w nich znacznie lepiej. Jako艣 "le偶y" mi efekt jaki daj膮. Zazwyczaj zak艂adam je pod d艂u偶sze bluzki, ale zdarza mi si臋 ods艂oni膰 pupk臋 bardziej, zalezy od efektu. Mam kilka zaufanych par spodni, ale legginsy wygrywaj膮 ;D

I nie rozumiem, jak mo偶na krytykowa膰 oty艂e dziewczyny za ich noszenie. Legginsy sa bardziej rozci膮gliwe, wi臋c dziewuszkom w rozmiarze + kt贸re nie chc膮 wygl膮da膰 jak w艂asne babcie o wiele 艂atwiej znale藕膰 co艣 takiego. Poza tym np. latem te偶 maj膮 prawo za艂o偶y膰 co艣 lu藕niejszego. Czasem mam wra偶enie, ze nasze spo艂ecze艅stwo najch臋tniej ubra艂oby wszystkich oty艂ych w wielkie worki, by nie kalali ich wspania艂ego wyczucia estetyki. A przecie偶 nikt nie ka偶e im patrze膰... :/
Nie promuje oty艂o艣ci bo to nic dobrego, ale troch臋 wyrozumia艂o艣ci dziewczyny.

Awatar u偶ytkownika
Inspiracje
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Inspiracje » 27 sie 2013, o 12:55

Jyss pisze:
I nie rozumiem, jak mo偶na krytykowa膰 oty艂e dziewczyny za ich noszenie. Legginsy sa bardziej rozci膮gliwe, wi臋c dziewuszkom w rozmiarze + kt贸re nie chc膮 wygl膮da膰 jak w艂asne babcie o wiele 艂atwiej znale藕膰 co艣 takiego. Poza tym np. latem te偶 maj膮 prawo za艂o偶y膰 co艣 lu藕niejszego. Czasem mam wra偶enie, ze nasze spo艂ecze艅stwo najch臋tniej ubra艂oby wszystkich oty艂ych w wielkie worki, by nie kalali ich wspania艂ego wyczucia estetyki. A przecie偶 nikt nie ka偶e im patrze膰... :/
Nie promuje oty艂o艣ci bo to nic dobrego, ale troch臋 wyrozumia艂o艣ci dziewczyny.

Nie chodzi tu o to, 偶eby ka偶dego wrzuci膰, jak to okre艣li艂a艣, do wielkiego worka.
Legginsy nie tuszuj膮 niczego. Nie unosz膮, nie 艣ciskaj膮, niczego nie ukrywaj膮.
Je艣li kto艣 lubi jak mu skacz膮 obwis艂e po艣ladki to prosz臋, tylko ja maj膮c kilka kilo wi臋cej czu艂abym si臋 w tym okropnie.
Je艣li kto艣 jest troch臋 grubszy to wychodz臋 z za艂o偶enia, 偶e chce w ubraniach wygl膮da膰 korzystanie, wi臋c po co ma ubiera膰 legginsy, kt贸re podkre艣l膮 fa艂dy, cellulit i co tam jeszcze?
A nie lepiej w ciep艂y dzie艅 ubra膰 sp贸dniczk臋?
Nie chodzi o to, 偶eby komu艣 czego艣 zabrania膰, czy narzuca膰, ale ka偶da z nas (ok, prawie ka偶da) chce wygl膮da膰 艂adnie, wi臋c po co podkre艣la膰 swoje niedoskona艂o艣ci, nie lepiej je tuszowa膰?

Awatar u偶ytkownika
paula1230
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: paula1230 » 28 sie 2013, o 08:35

Uwielbiam legginsy i jest ju偶 mi po prostu niewygodnie w spodniach

Zentos

Nieprzeczytany postautor: Zentos » 2 sty 2014, o 15:55

s艂ysza艂am 偶e leginsy pogrubiaj膮 ale prawda jest taka, 偶e po prostu pokazuj膮 co mamy pod ubraniem i je偶eli mamy t艂uszcz to co ma nam si臋 uwidoczni膰 jak nie t艂uszcz?

Awatar u偶ytkownika
Olivia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Olivia » 20 sty 2014, o 15:43

A ja wlasnie nosze legginsy bo w spodniach mam grubsze nogi niz w legginsach (jestem szczupla), i zdecydowanie wole legginsy, sa wygodniejsze i wg mnie bardziej kobiece.

Awatar u偶ytkownika
Wawrinek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wawrinek » 24 sty 2014, o 15:01

Ale jakie艣 grube nosisz czy np. pod spodniami ? chodzi mi jak teraz jest mr贸z.

Awatar u偶ytkownika
lawidaloka12
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: lawidaloka12 » 28 sty 2014, o 23:07

Uwielbiam legginsy, s膮 wygodne i nie kr臋puj膮 ruch贸w. Nosz臋 zawsze, wsz臋dzie, do wszystkiego.
A co my艣licie o legginsach w czarno-bia艂e pionowe pasy? S膮dz臋, 偶e do nich trzeba mie膰 na prawd臋 艣wietne nogi.

Awatar u偶ytkownika
gouteq1kK
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gouteq1kK » 30 sty 2014, o 03:36

Nie trzeba, pionowe paski przecie偶 wyszczuplaj膮! Obeliks potwierdza! :D

Wr贸膰 do 鈥濵oja szafa鈥