Dzisiaj jest 24 cze 2017, o 19:05

Balerinki,p贸艂buty czy szpilki?

Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Re: Balerinki,p贸艂buty czy szpilki?

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 19 cze 2012, o 21:37

Na kr贸tkie trasy wybieram te偶 szpilki - mimo wszystko, noga sie w nich szybko meczy, a 偶e nosze obcasy tylko 10 cm wzwy偶, to moge w nich wytrzymac max 4, 5 godzin. Na ca艂odzienne chodzenie zdecydowanie koturny :). Wszystko zale偶y od tego, jak jest wyprofilowany bucik - wbrew pozorom, koturna te偶 mo偶e fajnie wygl膮dac ;).Mo偶e wyjd臋 na dziwol膮ga jakiego艣 jak to powiem, ale w 偶yciu nie mia艂am but贸w na koturnie...Pewnie, 偶e mierzy艂am i ogl膮da艂am setki takich but贸w, ale po prostu dziwnie si臋 w nich czuje :) Ja uwielbiam chodzi膰 w szpilkach...i to im wy偶szy obcas tym bardziej lubi臋 buciki :)

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 19 cze 2012, o 21:56

W trend ten doskonale wpisuj膮 si臋 soczy艣cie kolorowe, geometryczne koturny, kt贸re mo偶emy znale藕膰 nie tylko w kolekcjach s艂ynnych kreator贸w mody, ale r贸wnie偶 w ofercie sklep贸w dostosowanych do finansowych mo偶liwo艣ci zakupoholiczek pochodz膮cych z innych cz臋艣ci 艣wiata ni偶 Hollywood. Bata proponuje nam na przyk艂ad intensywnie 偶贸艂te i czerwone sanda艂y na wysokim koturnie, wykonane z materia艂u przypominaj膮cego zamsz. Te bardzo weso艂e i niezobowi膮zuj膮ce buty b臋d膮 nieocenionym dodatkiem zar贸wno podczas urlopu, jak i upalnych dni sp臋dzanych w mie艣cie. Trzeba jednak nie lada wprawy, aby porusza膰 si臋 na takiej platformie, szczeg贸lnie je艣li prowadzimy aktywny tryb 偶ycia lub鈥 poruszamy si臋 zat艂oczon膮 komunikacj膮 miejsk膮 :P

Awatar u偶ytkownika
Ptysiow
Specjalistka

Nieprzeczytany postautor: Ptysiow » 25 cze 2012, o 11:37

Ja w tym sezonie zrezygnowa艂am z balerinek, sanda艂贸w i obcas贸w na rzecz wygodnych klapek open toe. :)
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 25 cze 2012, o 17:20

NIe chcia艂abym obrazi膰 autorki wcze艣niejszego posta ale mi takie buty kojarz膮 si臋 ze starymi babcinami butami kt贸ra ju偶 nie umiem dobrze chodzi膰. Ja ostatnio dorwa艂am koronkowe baleriny,daj膮 podobny efekt jak klapaki bo s膮 tak samo przewiewne dzi臋ki tej koronce :) niestety nie mam aparatu by doda膰 ale poka偶e podobne :
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Ptysiow
Specjalistka

Nieprzeczytany postautor: Ptysiow » 25 cze 2012, o 17:41

Znudzi艂y mi si臋 ju偶 baleriny, a i nie wygl膮daj膮 zbyt korzystnie na du偶ej stopie. Wol臋 co艣 retro.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 26 cze 2012, o 20:00

Ja s膮dz臋, 偶e mega pi臋kne wysokie szpile s膮 czym艣 bajecznym, ale tylko chyba do robienia zdj臋膰, albo na sesje. Na codzie艅 obowi膮zkowo co艣 wygodnego :D

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 27 cze 2012, o 14:15

W艂a艣nie powinno si臋 mie膰 je wszystkie :) bo to zale偶y jak膮 kto ma drog臋 do przebycia :D a czy ja wiem czy szpilki tylko na sesje. Moim zdaniem te偶 na inne proste okazje mo偶na je ubra膰. A co powiecie na takie?
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 28 cze 2012, o 15:20

Hah 艣wietne ale ja znalaz艂am te偶 inne w kratke kt贸re mi si臋 podobaj膮 :D co wy na to?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Modnisia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Modnisia » 21 lut 2013, o 01:17

Jak dla mnie ani szpilek ani balerinek nie mo偶e zabrakn膮膰 w kobiecej szafie.
Szpilki s膮 super na wi臋krze wyj艣cia ale na codzie艅 tylko balerinki :)

Awatar u偶ytkownika
roszpuneczkaaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: roszpuneczkaaa » 19 mar 2013, o 13:10

szpilki :-)http://www.merg.pl/ Takie ostatnio kupi艂am, s膮 bardzo ciekawe, modne i mam nadziej臋, 偶e na pierwsz膮 cieplejsz膮 imprez臋 zaraz w艂o偶臋 je na st贸pki :-) Co o nich s膮dzicie? :)
Za艂膮czniki
12147_1.jpg
Mi艂ego dnia 偶ycz臋 ;-)

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥