Dzisiaj jest 18 sie 2017, o 06:45

Balerinki,p贸艂buty czy szpilki?

Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Balerinki,p贸艂buty czy szpilki?

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 12 cze 2012, o 16:19

Odwieczny dylemat kobiety.Buty! Ka偶da ma problem kt贸re wybra膰 :)
Wysy艂ajcie zdj臋cia swoich ulubionych but贸w lub te kt贸re wam si臋 podobaj膮.
Osobi艣cie bardziej wole szpilki ale to nie s膮 odpowiednie buty na nasze
Polskie chodniki hehe bynajmniej takie jest moje zdanie :lol:

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Re: Balerinki,p贸艂buty czy szpilki?

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 13 cze 2012, o 18:54

Hah ma ten sam problem! Bynajmniej na mojej "wsi" :lol:
Dlatego ja stawiam na baleriny :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
marcysiaa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marcysiaa » 15 cze 2012, o 16:50

Zdecydowanie jestem za szpilkami :D tylko one idealnie pasuj膮
do kobiety :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- pi膮tek, 15 cze 2012, 16:50 --
Te偶 wole baleriny bo w nich to mo偶na wsz臋dzie docz艂apa膰
a przez obcas ju偶 ci臋偶ej cho膰 podziwiam kole偶ank臋 kelnerk臋
jak po 12 godzin chodzi艂a na 12cm obcasie. Ja bym rady nie da艂a :P
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 15 cze 2012, o 23:17

Ja osobi艣cie chodze na 15cm :D cwaniak hah 8-)
A oto moje propozycje :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
madlenka7
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: madlenka7 » 19 cze 2012, o 14:03

Oczywi艣cie, 偶e lubi臋 balerinki [tak w艂a艣nie je nazywam ], chocia偶.. "lubi臋" to za ma艂o powiedziane.. Bardzo lubi臋, wr臋cz ub贸stwiam. Obecnie posiadam dwie pary balerinek; czarne oraz takie tzw. lakierki. Bardzo lubi臋 je nosi膰, praktycznie zak艂adam je na ka偶d膮 okazj臋 jaka si臋 tylko trafia. Do szko艂y r贸wnie偶 w nich chodz臋, mimo, 偶e trzeba zmieni膰 obuwie. Jestem mi艂o艣niczk膮 balerinek, dlatego posiadam wiele takowych but贸w. Wi臋kszo艣膰 szczerze m贸wi膮c balerinek jest z moich m艂odszych lat, kt贸re le偶膮 teraz w piwnicy. :P Ale z 50 but贸w balerin na pewno by si臋 uzbiera艂o.

Awatar u偶ytkownika
marcysiaa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marcysiaa » 19 cze 2012, o 14:06

Ja mam 2 pary balerin - czerwone z ma艂膮 kokardk膮 i czarne. Lubi臋 je zak艂ada膰, pasuj膮 do wi臋kszo艣ci ubra艅 i czuj臋 si臋 w nich do艣膰 swobodnie. Takie dziewcz臋ce buty. <3 Zreszt膮 nie s膮 te偶 takie drogie, a w sklepach obuwniczych jest do艣膰 szeroki wyb贸r. Je偶eli chodzi o wzory - przede wszystkim lubi臋 zwyk艂e, proste, z ma艂ym dodatkiem - kwiatkiem lub kokardk膮. Mia艂am te偶 kupi膰 takie w panterk臋, ale mam ma艂o tego typu ubra艅 (w por贸wnaniu do mojej mamy, kt贸ra ma r贸偶ne cz臋艣膰 garderoby w panterk臋), jednak takie te偶 pasuj膮 do innego, zwyk艂ego stroju. :)

Awatar u偶ytkownika
gabi888
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gabi888 » 19 cze 2012, o 14:18

Szczerze? Jak ju偶 mam si臋 m臋czy膰 balerinami to tylko na jak膮艣 specjaln膮 okazj臋. Mo偶e to i 艂adnie wygl膮da, ale jak dla mnie nie jest dobrze chodzi膰. Zdecydowanie stawiam na trampki/adidasy. Baleriny b膮d藕 buty na obcasie odpadaj膮, bo zwyczajnie nie umiem si臋 w nich porusza膰. Zdaj臋 sobie spraw臋, 偶e jakbym za艂o偶y艂am jak膮艣 szpil臋 to ju偶 bym le偶a艂a na chirurgii b膮dx na intensywnej terapii [psychicznej, ha]. :roll: :roll:

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 19 cze 2012, o 16:29

Ja od kiedy pami臋tam lubi艂am wysokie obcasy (ju偶 jako ma艂a dziewczynka 艣miga艂am po domu w szpilkach mamy). Standardowo buty, kt贸re nosze maj膮 obcas wysoko艣ci 10 cm - m贸j najnowszy (rekordowy) nabytek ma obcas wysoko艣ci 14 cm :D Przy problemach w chodzeniu nie ma cud贸w - trening czyni mistrza - im d艂u偶ej si臋 chodzi tym lepiej wychodzi. Oczywi艣cie jakie s膮 to szpilki te偶 ma znaczenie - wed艂ug mnie zdecydowanie lepiej chodzi si臋 w takich, kt贸re maj膮 wysok膮 podeszw臋 z przodu - np.Obrazek

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 19 cze 2012, o 17:03

Oj tak!! BUTY to moja odwieczna mi艂o艣膰 jestem wstanie kupi膰 nawet 3-4 pary na raz a platformy to masakra.!!!: kocham.! Pierwsze mia艂am chyba z 6-8cm w gimnazjum ... w odkrytych na lato lata艂am po 艣niegu do kolan.! hahah mam je do dzisiaj biedne... fleki to od razu by艂y do wymiany ,a obcasy s膮 z centrowane chwiej膮 si臋 na prawo i lewo og贸lnie ;D zabytek jeden wielki. hihih. Oczywi艣cie uwielbiam kocham kiedy tylko mog臋 je zak艂adam ale fakt po szkole nie chodz臋= b.rzadko i to niskie. Najwi臋ksze to mam oko艂o 12-13 cm.Ale to i tak dla mnie bardzo wysokie. Mam dwa problemy: chudziutk膮 du偶a nog臋... i wszystkie buty mi spadaj膮... i mam 173-5cm i w takich butach wygl膮dam jak DRZEWO. hhehe ale nie mog臋 mam tak膮 s艂abo艣膰 do nich tylko jak widz臋 je na wystawie to m贸wi膮 do mnie ''mamusiu''. i musz臋 kupi膰 but贸w mam pe艂no... nie mam ju偶 szafek ani miejsc. Ostatnia para stoi na miejscu komputera-bo wymieni艂am go na lapka :P. tak za nied艂ugo w 艂azience b臋d膮 sta艂y i w kuchni hahahah po prostu mam s艂abo艣膰 do kupowania.

B贸l kr臋gos艂upa,krzywe chodniki,m贸j wzrost, opuchni臋te nogi -nic mi nie przeszkodzi 偶eby tylko 艂adnie wygl膮da膰.! =)

Jedna wada;/ przez te chodniki polskie'' wszystko musz臋 po paru przej艣ciach wymienia膰 na metalowe fleki (bo s膮 nie do zjechania) :P

Obrazek

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 19 cze 2012, o 21:20

ja kocham szpilki
nawet wam moge powiedzie膰, 偶e w t膮 zim臋 si臋 okaza艂o, ze nie tylko nie umiem, ale i nie moge chodzi膰 na plaskim obcasie! kupilam sobie pierwszy raz w 偶yciu, jak grzeczne dziecko, ku uciesze mojej mamy, kozaczki na p艂askim obcasie. bo w艂asnie mam co zim臋 na mnie biadoli艂a, 偶e w takich obcasach chodz臋, 偶e kiedy艣 na tym sniegu si臋 zabij臋... no i kupilam. 艂adne by艂y i stwierdzi艂am, 偶e kiedy艣 sie trzeba prze艂ama膰.
po dw贸ch tygodniach wyl膮dowa艂am z naderwanym 艣ci臋gnem na pogotowiu... bo si臋 okaza艂o, 偶e jak ca艂e 偶ycie chodzilam na obcasach, to moje nogi dozna艂y szoku, 偶e nagle p艂askie :/ bo sie wtedy inaczej uk艂adaj膮 mie艣nie i 艣ci臋gna wszystkie... eh. mam nauczk臋! nigdy wi臋cej but贸w bez obcas贸w.A te wy偶ej s膮 strasznie 艣liczne!

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥