Dziwne buty :)

Dziwne buty :)

Nieprzeczytany postprzez słoneczko » piątek, 29 cze 2012, 13:03

A więc moje drogie Panie,moda nie raz nas zaskakuje swoją pomysłowością. Dodawajcie zdjęcia butów które uważacie za dziwne ale z pomysłem i które może kiedyś dla zabawy byście założyły. CO wy na to? Tu są moje inspiracje :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
słoneczko
Wtajemniczona

Re: Dziwne buty :)

Nieprzeczytany postprzez rezolutna » piątek, 29 cze 2012, 13:44

To fakt ostatnio można dziwne wzory znaleźć w butach. Podobają mi sie te lody z obcasów :D aż bym je chyba serio nosiła :lol: swoją drogą ja uważam za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodzą bo ja bym nie umiała,zabiłabym się na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez baja09 » sobota, 30 cze 2012, 12:54

A ja znalazłam jeszcze lepsze :P może komuś się spodobają :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
baja09
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez słoneczko » sobota, 30 cze 2012, 21:31

rezolutna napisał(a):To fakt ostatnio można dziwne wzory znaleźć w butach. Podobają mi sie te lody z obcasów :D aż bym je chyba serio nosiła :lol: swoją drogą ja uważam za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodzą bo ja bym nie umiała,zabiłabym się na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Też właśnie się zastanawiam jak się w tym chodzi,bo to na prawde dziwnie wygląda :D ja to na sto procent bym w nich wyrżnęła gdzieś :D heh ale też te z długim obcasem. Nie wyobrażam sobię tego na moich nogach :lol: w ogóle bym chyba chodzić w tym nie umiała. CHodzi mi o te:
Obrazek
słoneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez lucy_25 » sobota, 30 cze 2012, 22:28

Szczerze to niektóre sa na prawdę dziwne ale z chęcią bym je chciała założyć :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez rezolutna » poniedziałek, 2 lip 2012, 21:13

Hah serio świetna są te buty z lodami :D też bym takie założyła. Znalazłam jeszcze ciekawsze wzory,cięzko je dostać ale na szczęście istnieją,podobają mi się te z bananami. Ja jakoś lubie takie poczucie humoru :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez lajla_pw » wtorek, 3 lip 2012, 16:41

A co powiecie na autko i liski? Podobają mi się ale ja bym w nich nie wyszła :lol: nie jestem taka odważna jak inne dziewczyny,ja muszę prezentować elegancję i odrobinę wyrafinowania :p tak mi mój narzeczony ciągle mówi heh :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez SweetGirls » sobota, 26 sty 2013, 00:02

słoneczko napisał(a):
rezolutna napisał(a):To fakt ostatnio można dziwne wzory znaleźć w butach. Podobają mi sie te lody z obcasów :D aż bym je chyba serio nosiła :lol: swoją drogą ja uważam za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodzą bo ja bym nie umiała,zabiłabym się na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Też właśnie się zastanawiam jak się w tym chodzi,bo to na prawde dziwnie wygląda :D ja to na sto procent bym w nich wyrżnęła gdzieś :D heh ale też te z długim obcasem. Nie wyobrażam sobię tego na moich nogach :lol: w ogóle bym chyba chodzić w tym nie umiała. CHodzi mi o te:
Obrazek

Te buty naprawde sa dziwne hahahaha i jedna para jest lady gagi hihihihih one sa takie smieczne ale te z lodami sa fajne podobja ami sie
SweetGirls bo to jaaaaaa
SweetGirls
Początkująca Stylistka

Nieprzeczytany postprzez Roxy » poniedziałek, 28 sty 2013, 00:41

Honey w nowym teledysku ma te buty bez obcasa. Nie mogę się nadziwić jak ona w tym idzie 8-)
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Modnisia » czwartek, 21 lut 2013, 02:07

O matko a jak w tym chodzić :shock: :D Ale trzeba mieć fantazję żeby takie coś wymyślić.

-- czwartek, 21 lut 2013, 01:07 --
To ja jeszcze coś od siebie

http://toster.pl/tost/244699
Modnisia
Początkująca Stylistka

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Obuwie