Dzisiaj jest 1 sie 2015, o 09:43

Dziwne buty :)

słoneczko
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Dziwne buty :)

Nieprzeczytany postautor: słoneczko » 29 cze 2012, o 11:03

A więc moje drogie Panie,moda nie raz nas zaskakuje swoją pomysłowością. Dodawajcie zdjęcia butów które uważacie za dziwne ale z pomysłem i które może kiedyś dla zabawy byście założyły. CO wy na to? Tu są moje inspiracje :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

rezolutna
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Re: Dziwne buty :)

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 29 cze 2012, o 11:44

To fakt ostatnio można dziwne wzory znaleźć w butach. Podobają mi sie te lody z obcasów :D aż bym je chyba serio nosiła :lol: swoją drogą ja uważam za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodzą bo ja bym nie umiała,zabiłabym się na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

baja09
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 30 cze 2012, o 10:54

A ja znalazłam jeszcze lepsze :P może komuś się spodobają :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

słoneczko
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: słoneczko » 30 cze 2012, o 19:31

rezolutna pisze:To fakt ostatnio można dziwne wzory znaleźć w butach. Podobają mi sie te lody z obcasów :D aż bym je chyba serio nosiła :lol: swoją drogą ja uważam za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodzą bo ja bym nie umiała,zabiłabym się na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Też właśnie się zastanawiam jak się w tym chodzi,bo to na prawde dziwnie wygląda :D ja to na sto procent bym w nich wyrżnęła gdzieś :D heh ale też te z długim obcasem. Nie wyobrażam sobię tego na moich nogach :lol: w ogóle bym chyba chodzić w tym nie umiała. CHodzi mi o te:
Obrazek

lucy_25
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 30 cze 2012, o 20:28

Szczerze to niektóre sa na prawdę dziwne ale z chęcią bym je chciała założyć :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

rezolutna
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 2 lip 2012, o 19:13

Hah serio świetna są te buty z lodami :D też bym takie założyła. Znalazłam jeszcze ciekawsze wzory,cięzko je dostać ale na szczęście istnieją,podobają mi się te z bananami. Ja jakoś lubie takie poczucie humoru :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lajla_pw
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 3 lip 2012, o 14:41

A co powiecie na autko i liski? Podobają mi się ale ja bym w nich nie wyszła :lol: nie jestem taka odważna jak inne dziewczyny,ja muszę prezentować elegancję i odrobinę wyrafinowania :p tak mi mój narzeczony ciągle mówi heh :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

SweetGirls
Początkująca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: SweetGirls » 25 sty 2013, o 22:02

słoneczko pisze:
rezolutna pisze:To fakt ostatnio można dziwne wzory znaleźć w butach. Podobają mi sie te lody z obcasów :D aż bym je chyba serio nosiła :lol: swoją drogą ja uważam za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodzą bo ja bym nie umiała,zabiłabym się na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Też właśnie się zastanawiam jak się w tym chodzi,bo to na prawde dziwnie wygląda :D ja to na sto procent bym w nich wyrżnęła gdzieś :D heh ale też te z długim obcasem. Nie wyobrażam sobię tego na moich nogach :lol: w ogóle bym chyba chodzić w tym nie umiała. CHodzi mi o te:
Obrazek

Te buty naprawde sa dziwne hahahaha i jedna para jest lady gagi hihihihih one sa takie smieczne ale te z lodami sa fajne podobja ami sie
SweetGirls bo to jaaaaaa

Roxy
Administrator
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 27 sty 2013, o 22:41

Honey w nowym teledysku ma te buty bez obcasa. Nie mogę się nadziwić jak ona w tym idzie 8-)

Modnisia
Początkująca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Modnisia » 21 lut 2013, o 00:07

O matko a jak w tym chodzić :shock: :D Ale trzeba mieć fantazję żeby takie coś wymyślić.

Wróć do „Obuwie”