Dzisiaj jest 1 maja 2016, o 07:56
sprawdzone sposoby na bezsenność pomysł na randkę co na zniszczone włosy

Dziwne buty :)

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Dziwne buty :)

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 29 cze 2012, o 11:03

A wi臋c moje drogie Panie,moda nie raz nas zaskakuje swoj膮 pomys艂owo艣ci膮. Dodawajcie zdj臋cia but贸w kt贸re uwa偶acie za dziwne ale z pomys艂em i kt贸re mo偶e kiedy艣 dla zabawy by艣cie za艂o偶y艂y. CO wy na to? Tu s膮 moje inspiracje :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Re: Dziwne buty :)

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 29 cze 2012, o 11:44

To fakt ostatnio mo偶na dziwne wzory znale藕膰 w butach. Podobaj膮 mi sie te lody z obcas贸w :D a偶 bym je chyba serio nosi艂a :lol: swoj膮 drog膮 ja uwa偶am za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodz膮 bo ja bym nie umia艂a,zabi艂abym si臋 na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
baja09
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 30 cze 2012, o 10:54

A ja znalaz艂am jeszcze lepsze :P mo偶e komu艣 si臋 spodobaj膮 :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 30 cze 2012, o 19:31

rezolutna pisze:To fakt ostatnio mo偶na dziwne wzory znale藕膰 w butach. Podobaj膮 mi sie te lody z obcas贸w :D a偶 bym je chyba serio nosi艂a :lol: swoj膮 drog膮 ja uwa偶am za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodz膮 bo ja bym nie umia艂a,zabi艂abym si臋 na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Te偶 w艂a艣nie si臋 zastanawiam jak si臋 w tym chodzi,bo to na prawde dziwnie wygl膮da :D ja to na sto procent bym w nich wyr偶n臋艂a gdzie艣 :D heh ale te偶 te z d艂ugim obcasem. Nie wyobra偶am sobi臋 tego na moich nogach :lol: w og贸le bym chyba chodzi膰 w tym nie umia艂a. CHodzi mi o te:
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 30 cze 2012, o 20:28

Szczerze to niekt贸re sa na prawd臋 dziwne ale z ch臋ci膮 bym je chcia艂a za艂o偶y膰 :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 2 lip 2012, o 19:13

Hah serio 艣wietna s膮 te buty z lodami :D te偶 bym takie za艂o偶y艂a. Znalaz艂am jeszcze ciekawsze wzory,ci臋zko je dosta膰 ale na szcz臋艣cie istniej膮,podobaj膮 mi si臋 te z bananami. Ja jako艣 lubie takie poczucie humoru :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 3 lip 2012, o 14:41

A co powiecie na autko i liski? Podobaj膮 mi si臋 ale ja bym w nich nie wysz艂a :lol: nie jestem taka odwa偶na jak inne dziewczyny,ja musz臋 prezentowa膰 elegancj臋 i odrobin臋 wyrafinowania :p tak mi m贸j narzeczony ci膮gle m贸wi heh :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
SweetGirls
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: SweetGirls » 25 sty 2013, o 22:02

s艂oneczko pisze:
rezolutna pisze:To fakt ostatnio mo偶na dziwne wzory znale藕膰 w butach. Podobaj膮 mi sie te lody z obcas贸w :D a偶 bym je chyba serio nosi艂a :lol: swoj膮 drog膮 ja uwa偶am za dziwne buty kopytka,strasznie mnie ciekawi jak one w tym chodz膮 bo ja bym nie umia艂a,zabi艂abym si臋 na pierwszym lepszym schodku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Te偶 w艂a艣nie si臋 zastanawiam jak si臋 w tym chodzi,bo to na prawde dziwnie wygl膮da :D ja to na sto procent bym w nich wyr偶n臋艂a gdzie艣 :D heh ale te偶 te z d艂ugim obcasem. Nie wyobra偶am sobi臋 tego na moich nogach :lol: w og贸le bym chyba chodzi膰 w tym nie umia艂a. CHodzi mi o te:
Obrazek

Te buty naprawde sa dziwne hahahaha i jedna para jest lady gagi hihihihih one sa takie smieczne ale te z lodami sa fajne podobja ami sie
SweetGirls bo to jaaaaaa

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 27 sty 2013, o 22:41

Honey w nowym teledysku ma te buty bez obcasa. Nie mog臋 si臋 nadziwi膰 jak ona w tym idzie 8-)

Awatar u偶ytkownika
Modnisia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Modnisia » 21 lut 2013, o 00:07

O matko a jak w tym chodzi膰 :shock: :D Ale trzeba mie膰 fantazj臋 偶eby takie co艣 wymy艣li膰.

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥