Dzisiaj jest 15 sie 2018, o 17:31

Porozmawiajmy o butach :)

Awatar u偶ytkownika
fashion
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Porozmawiajmy o butach :)

Nieprzeczytany postautor: fashion » 31 pa藕 2013, o 16:20

Dzi臋ki koturnom buty s膮 stabilniejsze. Ja jestem na tak! :)

Awatar u偶ytkownika
kornwalijka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kornwalijka » 20 lis 2013, o 16:46

Ja te偶 jestem na tak. Nie lubi臋 but贸w na obcasie bez koturny, bo bardzo bol膮 mnie stopy. Uwa偶am, 偶e takie wy偶sze s膮 wygodniejsze.

Awatar u偶ytkownika
wera28
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wera28 » 6 pa藕 2014, o 19:25

Mnie takie buty nie przekonuj膮 wole klasyczne o takie, kupi艂am je p贸l roku temu bardzo wygodne nie ugniataj膮, nie obdzieraj膮....to by艂 m贸j pierwszy zakup przez internet i jestem bardzo zadowolona. Buty pasuj膮 idealnie. Zaskoczyli mnie bo buty bardzo szybko do mnie dotar艂y.
Za艂膮czniki
klasyczne_granatowe_szpilki_miladi.png

Awatar u偶ytkownika
pauldratw
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pauldratw » 21 lis 2014, o 15:39

Mam pytanie dla bardziej modowej spo艂ecznosci, jak wygl膮da kwestia kaloszy bo coraz cz臋艣cij natrafiam na nie i nie wiem czy ta moda si臋 dopiero nakr臋ca i rozwija czy ju偶 powoli si臋 ko艅czy. Natrafi艂am na ciekawy czerwony okaz i szukam dalej inspiracji bo mi sie og贸lnie podobaj膮, a p贸ki co zima nie jest taka z艂a poza tym najlepiej teraz kupi膰 bo s膮 wyprzeda偶e:)

Awatar u偶ytkownika
tymon4511
Konto zablokowane

Nieprzeczytany postautor: tymon4511 » 21 lis 2014, o 23:44

Mo偶e gumofilce b臋d膮 modne, bo mam akurat par臋 :D

Awatar u偶ytkownika
Angeles
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Angeles » 30 lis 2014, o 17:11

Moim zdaniem wszystko zale偶y od jako艣ci buta. Jak kupisz but s艂aby, nie wiadomego pochodzenia to istnieje prawdopodobie艅stwo, ze Ci si臋 rozwali. Ja cz臋sto chodz臋 np. w szpilkach. I to typowych, w platformach lub szpilkach z podwy偶szonym przodem. staram si臋 kupowa膰 niez艂ej jako艣ci, 偶eby w艂asnie szybko si臋 nie zepsu艂y i 偶eby nie rozklei艂y si臋. Do tego, lepiej kupi膰 dro偶sze buty a np. z gwarancj膮 :)

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 gru 2014, o 10:52

Najgorzej wg. mnie jest z butami, kt贸re nie s膮 produkowane przez dany sklep, czyli np. Venezia lub Kazar.
Raz kupisz mega buty, wytrzyma艂e itp. A nast臋pnym razem takie co ledwo par臋 wyj艣膰 wytrzymaj膮. Z tego co wiem oni kupuj膮 buty we w艂oskich hurtowniach i doklejaj膮 swoje wk艂adki, wi臋c producent to loteria w tym przypadku

-- 6 gru 2014, o 09:52 --
Najgorzej wg. mnie jest z butami, kt贸re nie s膮 produkowane przez dany sklep, czyli np. Venezia lub Kazar.
Raz kupisz mega buty, wytrzyma艂e itp. A nast臋pnym razem takie co ledwo par臋 wyj艣膰 wytrzymaj膮. Z tego co wiem oni kupuj膮 buty we w艂oskich hurtowniach i doklejaj膮 swoje wk艂adki, wi臋c producent to loteria w tym przypadku

Awatar u偶ytkownika
konia1212
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: konia1212 » 9 gru 2014, o 13:36

Dlatego ja kupuj臋 buty raz na jaki艣 czas, ale za to solidne. Wol臋 wyda膰 wi臋cej na jedn膮 par臋 ni偶 na trzy s艂abej jako艣ci.

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 6 lut 2017, o 14:57

Nie do ko艅ca zgodz臋 si臋 z tym, 偶e nie wszystkie buty tej samej marki s膮 tak samo wysokiej jako艣ci. Mam kilka swoich ulubionych marek but贸w, kt贸re kupuje zar贸wno sobie jak i swojemu m臋偶owi. Oczywi艣cie zdarzaj膮 si臋 wpadki w przypadku niekt贸rych marek obuwniczych, ale moim zdaniem trzeba mie膰 niez艂ego pecha, 偶eby kupi膰 z艂ej jako艣ci buty sprawdzonej marki. Nie nale偶y te偶 oszcz臋dza膰 i wybiera膰 but贸w za kilkadziesi膮t z艂otych, bo te rzadko kiedy b臋d膮 solidnie wykonane i je艣li kto艣 do艣膰 du偶o chodzi, to mog膮 si臋 one rozpa艣膰 nawet po kilku tygodniach a czasem nawet dniach chodzenia w nich. Konkurencjach w sklepach a zw艂aszcza sklepach internetowych jest bardzo du偶a i czasem r贸偶nice w cenie si臋gaj膮 nawet kilkaset z艂otych je艣li s膮 to buty bardzo renomowanych i luksusowych marek i dlatego przed zakupem polecam sprawdzi膰 ofert臋 kilku sklep贸w. Nie musicie robi膰 tego poprzez sprawdzanie ich na r贸偶nych stronach, bo wystarczy, ze sprawdzicie ofert臋 wybranego obuwia na stronie internetowej por贸wnywarki cenowej. Ja np. nie tak dawno, bo zaledwie 2 tygodnie temu znalaz艂am tutaj http://www.ceneo.pl/Buty_meskie buty m臋skie dla mojego m臋偶a w bardzo okazyjnej cenie i r贸偶nica w cenie mi臋dzy poszczeg贸lnymi sklepami wynosi艂a prawie 100z艂.

Awatar u偶ytkownika
joanna11
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: joanna11 » 15 lut 2017, o 08:26

Internetowy sklep z butami. Obuwie damskie, buty damskie. Sneakersy, botki, cz贸艂enka, sanda艂y, klapki, baleriny, szpilki, trampki, mokasyny, espadryle w najlepszych cenach. Buty to ca艂e nasze 偶ycie. Mo偶na wr臋cz powiedzie膰, 偶e buty mamy we krwi. Dlatego te偶 chcemy si臋 rozwija膰 i jednocze艣nie stworzy膰 dla Pa艅stwa miejsce, gdzie b臋dziecie mogli kupowa膰 swoje wymarzone obuwie z czyst膮 przyjemno艣ci膮 oraz gwarancj膮 najwy偶szej jako艣ci. najlepsze buty damskie tu www.najlepszebuty.com.pl

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥