Dzisiaj jest 11 gru 2017, o 18:15

Jakie okulary - na codzie艅?

Wszystko czego szukamy, nasze Wist Listy
takanieuczesana

Jakie okulary - na codzie艅?

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 19 sie 2013, o 10:34

Ostatnio zauwa偶y艂am, 偶e mam pewne k艂opoty ze wzrokiem, posz艂am do okulisty no i bach!
Musz臋 nosi膰 okulary i mam problem jakie oprawki wybra膰. Wiem, 偶e najbardziej uniwersalne s膮 czarne, ale mam drobn膮 twarz i boj臋 si臋 偶e takie oprawki b臋d膮 mnie przyt艂acza膰.
Chcia艂abym mie膰 ju偶 mniej wi臋cej wymy艣lone, jakie to b臋d膮 okulary, 偶ebym nie uleg艂a namowom optyka, kt贸ry wci艣nie mi to co najdro偶sze.

Awatar u偶ytkownika
pasteluv
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jakie okulary - na codzie艅?

Nieprzeczytany postautor: pasteluv » 22 sie 2013, o 12:59

Mi zawsze podoba艂y si臋 oprawki emporio armaniego, nawet w czarnym wydaniu sa eleganckie i lekkie.
Ja swoje dorwa艂am za sto z艂otych bodaj偶e, w wielu sklepach optycznych stare kolekcje s膮 przeceniane i mo偶na dorwa膰 pere艂ki :)

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 3 pa藕 2013, o 08:52

Nie mo偶na patrze膰 na mod臋 w tym wzgl臋dzie, tylko na to, jakie oprawki pasuj膮 nam do twarzy. Przejd藕 si臋 do optyka i poprzymierzaj r贸偶ne modele.

Awatar u偶ytkownika
Lancelot88
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Lancelot88 » 18 pa藕 2013, o 08:26

teraz w modzie s膮 okulary z grubymi oprawkami. Ja osobi艣cie mam cienkie oprawki, bo nie chc臋, 偶eby okulary zdominowa艂y widok mojej twarzy

indiana

Nieprzeczytany postautor: indiana » 6 lis 2014, o 09:55

Najlepiej jak okulary dobierze stylistka, samemu ci臋偶ko jest dobra膰 oprawki odpowiednie do twarzy. W tym salonie jest du偶y wyb贸r najmodniejszych oprawek - ja po wyj艣ciu stamt膮d opr贸cz nowych okular贸w progresywnych mia艂am wiedz臋 jak idealny make-up "pod okulary"

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 gru 2014, o 11:22

W okularach tez trzeba si臋 dobrze czu膰. Wcze艣niej mia艂am okulary z pe艂nymi oprawkami i barzo mi przeszkadza艂y jak prowadzi艂am samoch贸d np. przy zmianie pasa.
Przy zakupie chcia艂am takie w og贸le bez oprawki, bo s膮 fajne i nie rzuca si臋 w oczy, 偶e ma si臋 okulary:)
Ale Pani w sklepie mi odradzi艂a, 偶e przy jaki艣 uszkodzeniu naprawa mo偶e by膰 niemo偶liwa.
Ostatecznie zdecydowa艂am si臋 na takie co maj膮 oprawk臋 tylko na g贸rze. Bardzo je lubi臋, maj膮 du偶e szk艂a i super si臋 je nosi. W og贸le nie czuj臋 ich na nosie, a pole widzenia do jazdy samochodem w sam raz

Te co znalaz艂am maj膮 chyba cieniutka ramk臋, ale my艣l臋, 偶e taka r贸wnie偶 by mi odpowiada艂a-ja mam samo szkie艂ko na dole
Za艂膮czniki
vogue-okulary_korekcyjne.jpg

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 13:59

Powinna艣 wybra膰 takie w kt贸rych b臋dziesz si臋 dobrze czu膰 bez 偶adnej kr臋pacji. Ja te偶 mam jasna karnacj臋 i wybra艂am niebiesko-czarne 艣wietnie pasuj膮 :) My艣l臋, 偶e Pani optyku na pewno doradzi CI jaki wz贸r b臋dzie idealny dla Ciebie :) Teraz na r贸偶nych stronach internetowych mo偶na "przymierza膰" okulary za pomoc膮 kamerki internetowej ! Pozdrawiam:)

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 16 sie 2015, o 15:14

Najlepiej bierz kolor kt贸ry jest praktyczny, czarny albo granat, szary. I nie daj sie nam贸wi膰 na nic innego, bo to Ty w tym b臋dziesz chodzi膰 a nie optyk :)

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 19 sie 2015, o 13:22

:) :) :) :)
Za艂膮czniki
1.jpg
2.jpg

Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka