Dzisiaj jest 20 wrz 2017, o 23:37

Jaki jest wasz pomys艂 na wolny weekend?

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Jaki jest wasz pomys艂 na wolny weekend?

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 15 sie 2015, o 10:21

Jak sp臋dzacie swoje weekendy?
Ja zaczynam od zdrowego 艣niadania przy muzyce.
A w trakcie dnia spotkanie z przyjaci贸艂mi, 膰wiczenia sportowe, przegl膮danie internetu, czytanie ksi膮偶ek i ogladanie telewizji.
A na zko艅czenie dnia musowo gor膮ca k膮piel :D
noticia1445.jpg

Awatar u偶ytkownika
Mona
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jaki jest wasz pomys艂 na wolny weekend?

Nieprzeczytany postautor: Mona » 15 sie 2015, o 13:56

Cz臋sto siedz臋 w pracy, ale kiedy tylko wypadnie mi wolny weekend to g艂ownie na wycieczkach i rozjazdach:)
Nie wysiedzia艂abym w domu bez 偶adnych przeja偶d偶ek:)
Grzeczne dziewczynki id膮 do nieba, a niegrzeczne maja niebo na ziemi:)

Awatar u偶ytkownika
Antarees
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Antarees » 15 sie 2015, o 14:17

Zazwyczaj ka偶dy wolny weekend jaki mam sp臋dzam z moim m臋偶czyzn膮. Czym si臋 zajmujemy, to ju偶 nasza sprawa ;). Ale generalnie te偶 wszystkich znajomych mam tam, gdzie on mieszka, dlatego te wyjazdy 艂膮cz膮 si臋 ze spotkaniami z przyjaci贸艂mi. Wsp贸lny wypad do pubu czy nad jezioro- to jest to :) A gdy siedz臋 w domu, to nadrabiam zaleg艂o艣ci ksi膮偶kowe, odwiedzam przepastny internet czy gram w gry komputerowe. Just relax :)
odbyt13803786835469.jpg
Everybody fools

Awatar u偶ytkownika
0202oliwcia
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: 0202oliwcia » 15 sie 2015, o 20:42

U nas to spacer jaki艣 basen zabawa z dzieckiem a do tego jaki艣 wypad poza miasto :-)
Zapracowana mama kochaj膮ca zakupy :lol: :lol:

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 14:28

U mnie zabawa z psem, czytanie ksi膮偶ek-pe艂en relaks, wyj艣cie do znajomych, a wieczorem relaksuj膮ca k膮piel, a p贸藕niej noc seriali hihi :)

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 30 mar 2017, o 13:22

Nikt dawno nie od艣wie偶a艂 tematu, wi臋c ja to zrobi臋 :D. Weekendy sp臋dzam w zale偶no艣ci od humoru. Jak mam humor, to spotykam si臋 ze znajomymi albo wsiadam na rower i ruszam w sin膮 dal. Jak nie, to zaszywam si臋 w domu i nadrabiam zaleg艂o艣ci lekturowe. Ostatnio sp臋dzam jeszcze troch臋 czasu przy komputerze i gram online w gry liczbowe - https://elotek.pl. Mog臋 Wam napisa膰, 偶e to rzeczywi艣cie wci膮ga. Jak jeszcze zaprosi艂am znajomych, to odezwa艂a si臋 we mnie 偶y艂ka zdrowej rywalizacji.

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 26 lip 2017, o 09:00

Ja nie bardzo lubi臋 siedzie膰 przez weekend w domu, a ju偶 szczeg贸lnie wtedy, gdy jest to d艂u偶szy weekend, sk艂adaj膮cy si臋 z 3, czy 4 dni. Wtedy naprawd臋 mo偶na wypocz膮膰, je艣li wybierze si臋 kto艣 do odpowiedniego miejsca. Ja sama by艂am ca艂kiem niedawno w miejscu jakim jest Zajazd Jurajski w Kroczycach. To ca艂kiem ciekawe miejsce, gdzie mo偶na sp臋dzi膰 zar贸wno kilka dni, jak i po prostu zje艣膰 dobry obiad. Bardzo polecam ;) Tutaj macie stronk臋聽http://zajazdjurajski.pl/ - mo偶e komu艣 si臋 przyda.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥