Dzisiaj jest 14 gru 2017, o 01:44

po偶yczka istotny temat

Awatar u偶ytkownika
bali
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

po偶yczka istotny temat

Nieprzeczytany postautor: bali » 9 pa藕 2016, o 19:48

Jak w temacie. Czy kto艣 z Was si臋 czym艣 takim interesowa艂? Jakie艣 rady? Mo偶e co艣 znacie dobrego? Nie odsy艂ajcie do wujka google.

Awatar u偶ytkownika
kasienka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: po偶yczka istotny temat

Nieprzeczytany postautor: kasienka » 17 pa藕 2016, o 15:15

S艂ysza艂am od kole偶anki, 偶e jak bierze si臋 "chwil贸wk臋" po raz pierwszy to je艣li oddajesz w terminie to dok艂adnie tyle trzeba sp艂aci膰 ile si臋 wzi臋艂o. Ale og贸lnie jestem bardzo przeciwna i uwa偶am, 偶e jak si臋 cz艂owiek zacznie bawi膰 w po偶yczki to mo偶na wpa艣膰 w niez艂e bagno. Ale 偶eby nie by艂o - sama nigdy nie bra艂am.

Awatar u偶ytkownika
oewonga
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: oewonga » 27 pa藕 2016, o 14:34

Witam! Bali, je偶eli szukasz dobrej po偶yczki to zapraszam Ci臋 do zapoznania si臋 z ofert膮 wonga.com 鈥 po偶yczki na jasnych zasadach, bez 偶adnych ukrytych koszt贸w. Jako nasz nowy Klient mo偶esz wzi膮膰 pierwsz膮 po偶yczk臋 do 1500 z艂, kt贸r膮 sp艂acasz do 60 dni, a jej koszt to jedynie 10 z艂. Mo偶esz tak偶e wnioskowa膰 o po偶yczk臋 rataln膮 maksymalnie do 3000z艂, kt贸re sp艂aca膰 mo偶na w ratach nawet do 12 miesi臋cy. Aby z艂o偶y膰 wniosek o po偶yczk臋 wystarczy, 偶e wejdziesz na nasz膮 stron臋 internetow膮 wonga.com i wype艂nisz formularz. Je艣li pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji, pieni膮dze mo偶esz otrzyma膰 nawet w 15 minut. Pami臋taj jednak by si臋 upewni膰, 偶e Tw贸j bank realizuje przelewy natychmiastowe. Decyzja o udzieleniu po偶yczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodno艣ci kredytowej potencjalnych Klient贸w w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolno艣ci kredytowej Klient贸w.

Zapraszam do kontaktu z nasz膮 infolini膮 pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=myclothes.

W razie pyta艅 jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt po艂膮czenia zgodny z taryf膮 op艂at operatora.

Awatar u偶ytkownika
Adamila021
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Adamila021 » 29 lip 2017, o 23:32

Noo na pewno warto korzysta膰 z darmowych ranking贸w. nie wiem czy si臋 orientujecie ile jest firm po偶yczkowych... Przejrze膰 wszystkie oferty i wybra膰 najlepsz膮 to jest sztuka. Ja tak znalaz艂am firm臋 https://mikrorata.pl/, kt贸ra si臋 okaza艂a idealna dla osoby w mojej sytuacji ;)

Awatar u偶ytkownika
Adamila021
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Adamila021 » 29 lip 2017, o 23:32

Noo na pewno warto korzysta膰 z darmowych ranking贸w. nie wiem czy si臋 orientujecie ile jest firm po偶yczkowych... Przejrze膰 wszystkie oferty i wybra膰 najlepsz膮 to jest sztuka. Ja tak znalaz艂am firm臋 https://mikrorata.pl/, kt贸ra si臋 okaza艂a idealna dla osoby w mojej sytuacji ;)

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥