Dzisiaj jest 20 wrz 2017, o 23:30

Po偶yczka na ciuchy - wzi臋艂yby艣cie?

takanieuczesana

Po偶yczka na ciuchy - wzi臋艂yby艣cie?

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 21 pa藕 2013, o 16:13

Czy macie czasem tak, 偶e w szale zakupowym nawet nie wiecie, kiedy zajmujecie debet na koncie?
Albo czy by艂yby艣cie w stanie specjalnie na zakupy zaci膮gn膮膰 kredyt, 偶eby kupi膰 sobie ciuchy?
Mam znajom膮, kt贸ra ma tak obcykane po偶yczki przez internet, 偶e po偶ycza jednego tygodnia - a po kilku dniach ju偶 ma to sp艂acone, bo wie, 偶e np. wp艂ywa jej wyp艂ata.
Zdecydowa艂yby艣cie si臋 na co艣 takiego?

Paoline

Re: Po偶yczka na ciuchy - wzi臋艂yby艣cie?

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 22 pa藕 2013, o 19:26

To zale偶y, na razie nie planuj臋 nawet, ale nie wiem do czego mnie tam kiedy 偶ycie zmusi:)

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 23 pa藕 2013, o 09:22

Nie. Gdybym wzi臋艂a po偶yczk臋 na ubrania, to oznacza艂oby to, 偶e sta艂am si臋 kompletnie nieodpowiedzialna. A nie chc臋 taka by膰 :P

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 17 sie 2015, o 00:17

Nie nigdy nie mia艂am takiej sytuacji :) Zawsze wiem jak膮 kwote mog臋 wydac i sie tego trzymam :)

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 17 sie 2015, o 18:32

Nie warto :) pozniej wiecej problemow niz to warte ;)

Awatar u偶ytkownika
Karo
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Karo » 19 kwie 2016, o 10:27

Zdecydowanie nigdy czego艣 podobnego bym nie wzi臋艂a. Pozyczka na ubrania? No, chyba nie. To ju偶 lekka przesada. Wole poczeka膰 a偶 b臋d臋 mia艂a troch臋 wi臋cej pieni臋dzy, albo zwyczajnie b臋d臋 oszcz臋dza膰.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 12 kwie 2017, o 14:15

Przy艂膮czam si臋 do zdania Karo - po偶yczka na ciuchy to dla mnie fatalny pomys艂. Uwa偶am, 偶e kredyt powinny si臋 bra膰 na konkretne rzeczy typu dom, mieszkanie albo samoch贸d. Nie ma co si臋 zapo偶ycza膰, bo w trakcie sp艂aty zawsze mo偶e nas dopa艣膰 los, np. strata pracy i nie do艣膰, 偶e trzeba martwi膰 si臋 bezrobociem to jeszcze zwrotem d艂ugu. Lepszym wyborem jest dla mnie oszcz臋dzanie, sama staram si臋 co miesi膮c odk艂ada膰 chocia偶 100 z艂, 偶eby mie膰 potem kas臋 na czarn膮 godzin臋. Przy okazji mog臋 Wam poleci膰 portal, na kt贸rym znajdziecie fajne porady dotycz膮ce w艂a艣nie oszcz臋dzania, ale r贸wnie偶 i innych temat贸w :D - http://matrimonii.pl/

Awatar u偶ytkownika
mateusz101
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mateusz101 » 3 maja 2017, o 15:03

jesli ktoras sie zastanawia to poecam wam fajny kalkulator ranking po偶yczekmozecie tutaj sobie sprawdzic co jak i za ile:)

Awatar u偶ytkownika
Adamila021
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Adamila021 » 20 lip 2017, o 23:27

Ja nie mam 偶adnych do艣wiadcze艅 z takimi po偶yczkami ale za to znajoma bra艂a i bardzo sobie chwali艂a. Dok艂adnie po偶yczke dla firmy na ok 10 tys. z艂otych od firmy https://bosspozyczka.pl szybko sprawnie i bardzo wygodnie, bo przez internet mo偶na wszystko za艂atwi膰.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥