Dzisiaj jest 14 gru 2017, o 01:43

Prezent dla chrze艣niaka

Awatar u偶ytkownika
sylwia4012
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Prezent dla chrze艣niaka

Nieprzeczytany postautor: sylwia4012 » 18 cze 2014, o 19:58

Cze艣膰. Szukam wyj膮tkowego prezentu dla chrze艣niaka. Pada艂o wiele propozycji. No i w艂a艣nie si臋 zastanawiam. Czy kto艣 zak艂ada艂 takie lokaty czy te偶 polisy dla dziecka? To op艂acalne? I czy w og贸le to dobry pomys艂?

Awatar u偶ytkownika
lidka1
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Prezent dla chrze艣niaka

Nieprzeczytany postautor: lidka1 » 7 sie 2014, o 14:19

No ja w zyciu bym na prezent czegos takiego nie podarowala. W jakim wieku jest dziecko? Uwazasz, ze sie ucieszy? Jak juz to przeciez sa konta oszczednosciowe. Maluszkowi mozna kupic ksiazke, zabawke edukacyjna albo rowerek.

indiana

Nieprzeczytany postautor: indiana » 3 lis 2014, o 10:30

Nie wiem ile tw贸j chrze艣niak ma lat , ale taki w wieku szkolnym ucieszy si臋 na pewno z tabletu. Zobacz ranking tablet贸w, mo偶na znale藕膰 co艣 ciekawego ju偶 do 300 z艂

Awatar u偶ytkownika
gracjanaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gracjanaa » 14 lis 2014, o 15:01

Ja si臋 pyta艂am czego potrzebuj膮 i w sumie pad艂o na krzese艂ka do karmienia. Mnie si臋 najbardziej spodoba艂o to 2w1 :)

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 18 kwie 2017, o 11:35

Dawno nikt nie od艣wie偶y艂 tematu, wi臋c ja to zrobi臋, tym bardziej, 偶e mam podobny dylemat. Mianowicie, m贸j chrze艣niak ko艅czy roczek i zastanawiam si臋, co mu kupi膰. Najpro艣ciej to chyba by艂oby co艣 z ubrania, na ceneo znalaz艂am nawet fajny oferty ubranek dla niemowl膮t - http://www.ceneo.pl/Ubranka_niemowlece. To synek mojej siostry, trzymamy si臋 blisko ze sob膮 i nie chcia艂abym zaliczy膰 jakiej艣 wtopy. My艣licie, wi臋c forumowiczki, 偶e pomys艂 z ubraniem jest dobry? Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowiedzi.

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 24 kwie 2017, o 23:48

Roczniakowi to chyba najlepiej jak膮艣 zabawk臋 edukacyjn膮 podarowa膰 albo lego duplo 偶eby dziecko rozwija艂o kreatywno艣膰 :) M贸j chrze艣niak ju偶 troch臋 starszy jest ale uwielbia lego batman movie . Jak by艂 m艂odszy to tymi duplo si臋 najlepiej potrafi艂 zabawi膰.

Awatar u偶ytkownika
modowamajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modowamajka » 5 maja 2017, o 15:35

A w jakim wieku jest dziecko?
Moja chrze艣nica ju偶 du偶a, dostanie ode mnie smartfona, do tego kupi臋 艂adne etui i my艣la艂am jeszcze o jakich艣 dodatkach ze strony nafona.pl

Awatar u偶ytkownika
Ewelinka221
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Ewelinka221 » 11 maja 2017, o 13:19

A w jakim wieku jest chrze艣niak? Niemowlakowi proponuj臋 dobre jako艣ciowo ciuszki, je艣li to kilkuletnie dziecko to mo偶e ksi膮偶ka adekwatna do jego wieku, albo zabawka interaktywna. Je艣li dziecko jest starsze, to ju偶 kierowa艂abym si臋 jego zainteresowaniami bo ju偶 pewnie jakie艣 ma. Je艣li to pomo偶e, to napisz臋, 偶e ja swojemu 16-letniemu chrze艣niakowi kupi艂am 艂uk refleksyjny w jednym ze sklep贸w internetowych, bo cena by艂a znacznie atrakcyjniejsza ni偶 w sklepie stacjonarnym. Jednak radz臋 uwa偶a膰, bo robi膮c zakupy online w podejrzanych sklepach mo偶na si臋 naci膮膰.

Awatar u偶ytkownika
blyskotkaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: blyskotkaa » 22 cze 2017, o 15:04

W艂a艣nie - kluczowe pytanie to wiek. Ja na 18-stk臋 kupi艂am chrze艣niakowi zegarek Tissot Heritage Visodate automatic. My艣l臋, 偶e pos艂u偶y mu przez kilka dobrych lat.

Awatar u偶ytkownika
turaco
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: turaco » 26 cze 2017, o 10:55

Moim zdaniem taka lokata dla w艂asnego dziecka spoko, ale dla chrze艣niaka bym ju偶 nie zak艂ada艂a.
Lepiej zalicza膰 si臋 do niekt贸rych, ni偶 do wszystkich.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥