Dzisiaj jest 14 gru 2017, o 01:42

Wasze pomys艂y na biznes?

Awatar u偶ytkownika
renata7
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Wasze pomys艂y na biznes?

Nieprzeczytany postautor: renata7 » 19 cze 2015, o 18:32

Ja rozwa偶am otwarcie w艂asnego salonu kosmetycznego, jako, 偶e sko艅czy艂am kosmetologie. Przed podj臋ciem jakichkolwiek dzia艂a艅 chcia艂abym, jednak uzupe艂ni膰 wiedz臋, dlatego wybieram si臋 na podyplom贸wk臋. Jak my艣licie warto wcze艣niej zdecydowa膰 si臋 na takie studia, czy lepiej odpu艣ci膰 temat :?:

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko_ma艂e
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko_ma艂e » 2 lip 2015, o 14:13

Wiedza wiedz膮, ale tez trzeba pami臋ta膰 o reklamie ka偶dego biznesu bo nie ma znaczenia czy to lokalny czy internetowy. Je艣li dobrze si臋 nie zareklamujemy to nic z tego nie b臋dzie.

Awatar u偶ytkownika
gosia88
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gosia88 » 17 lip 2015, o 15:47

Ja p贸ki co sprzedaj臋 odzie偶 na allegro, ale marzy mi si臋 w艂asny sklep internetowy. My艣la艂am, 偶eby rozszerzy膰 dzia艂alno艣膰, rozwa偶am wsp贸艂prac臋 z easyfiore.com. P贸ki co planuj臋 strategi臋 promocji, jak wiadomo reklama jest d藕wigni膮 handlu ;)

Awatar u偶ytkownika
malinaaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: malinaaa » 25 lip 2015, o 01:02

Je偶eli chodzi o prowadzenie w艂asnego biznesu, podstawa to odpowiednia strategia promocji. Niestety wielu pocz膮tkuj膮cych przedsi臋biorc贸w nie ma o tym zielonego poj臋cia. Podstawa to funkcjonalna strona internetowa, kt贸r膮 trzeba pozycjonowa膰, kolejna rzecz to aktywno艣膰 w mediach spo艂eczno艣ciowych oraz serwowanie internautom warto艣ciowych artyku艂贸w, w kt贸rych wyst臋puje si臋 w roli eksperta. Niekiedy dobrym rozwi膮zaniem mo偶e okaza膰 si臋 marketing mobilny na platformie Serwersms.pl. Grunt to dzia艂a膰 kompleksowo i uparcie d膮偶y膰 do celu.

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 6 lut 2017, o 16:18

Mo偶na tez skorzysta膰 z planu dzia艂ania marketingowego, gdzie mo偶emy uzyska膰 odpowied藕 na pytania Czy firma powinna podj膮膰 produkcj臋 nowego produktu, Jakie s膮 przyczyny spadku sprzeda偶y danego towaru, Jak膮 strategi臋 promocyjn膮 zastosowa膰 dla konkretnego produktu? Warto zastanowi膰 si臋 nad tak膮 alternatyw膮. M贸j znajomy skorzysta艂 i zwi臋kszy艂o to efektywno艣膰 sprzeda偶y http://cbmtest.pl/oferta-badan-marketingowych/tajemniczy-klient/

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 7 mar 2017, o 11:18

Od jakiego艣 czasu chodzi mi po g艂owie taki jeden pomys艂. Chodzi o to aby otworzy膰 nie du偶y sklep z odzie偶膮, kt贸r膮 mo偶na kupowa膰 w sieci贸wkach w centrach handlowych. Rzeczy zamawia艂abym z hurtowni https://stockhurt.com/ i mam do was takie pytanie. Czy wola艂yby艣cie zakupy w takim sklepiku czy raczej nie? Wola艂abym najpierw zrobi膰 rozeznanie czy taki pomys艂 ma racj臋 bytu, i czy przynosi艂 mi zysk, zanim w niego zainwestuj臋.

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 24 kwie 2017, o 02:07

Ja mam w planach otwarcie sklepu internetowego a dok艂adniej butiku :) Znalaz艂am ju偶 nawet odpowiednia platform臋 pod taki sklep - Sklepy Magento - Aurora Creation . Biznes na tyle dobry, ze mo偶na nim zarz膮dza膰 zar贸wno z domu jak i podczas wyjazd贸w :)

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 4 maja 2017, o 10:52

A ja z kolei stawiam na ksi膮偶ki, a dok艂adnie wydawnictwo z ksi膮偶kami dotycz膮cymi Krakowa i okolic. Od dzieci艅stwa uwielbia艂am czyta膰 ksi膮偶ki, uko艅czy艂am polonistyk臋 i tak si臋 szcz臋艣liwie z艂o偶y艂o, 偶e znalaz艂am prac臋 w wydawnictwie. Teraz, po kilku latach pracy, id臋 na "swoje" i mo偶ecie trzyma膰 za mnie kciuki! Szukam jeszcze odpowiedniej siedziby i mam pytanie do forumowiczek z Krakowa. Na tej stronie - http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow do gustu przypad艂o mi biuro w Archeturze. My艣licie, 偶e to dobra lokalizacja?

Awatar u偶ytkownika
Inezz
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Inezz » 16 cze 2017, o 20:44

Mo偶liwo艣ci na pewno mamy bardzo wiele. Z tego co wiem jednak, bardzo wiele os贸b decyduje si臋 dzisiaj na start-upy. Dlatego te偶 ka偶dy, kto ma zamiar wybra膰 ten kierunek, powinien zapozna膰 si臋 z artyku艂em na blogu Chc臋 na Wczoraj http://chcenawczoraj.pl/post/5-najczestszych-powodow-dlaczego-startupy-upadaja . Dotyczy on g艂贸wnych przyczyn upadku start-up贸w, a co wi臋cej jest prowadzony przez agencj臋 Bloomnet, eksperta w takich dziedzinach jak chocia偶by komunikacja w sieci, w zwi膮zku z czym mo偶emy by膰 tutaj pewni najwy偶szej jako艣ci artyku艂贸w.

Awatar u偶ytkownika
Adamila021
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Adamila021 » 6 lip 2017, o 10:22

M贸j pomys艂 na biznes jest bardzo prosty. Wystarczy skorzysta膰 z pomocy firmy franczyzowej http://rabat-detal.pl i postawi膰 sw贸j sklep spo偶ywczy. Jest to wielkie u艂atwienie dla os贸b nie maj膮cych jeszcze tak du偶ego doswiadczenia w prowadzeniu biznesu oraz tych, kt贸rzy nie maja a偶 tak du偶o 艣rodk贸w finansowych.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥