Dzisiaj jest 20 wrz 2017, o 23:28

Kreacje gwiazd

Wszystko o stylu gwiazd, modowych sukcesach i wpadkach, najnowszych kampaniach
Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Re: Kreacje gwiazd

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 19 cze 2012, o 21:27

Sarah Jessica Parker odk膮d zagra艂a w serialu "Seks w wielkim mie艣cie" okre艣lana jest mianem ikony stylu. Jest inspiracj膮 dla wielu kobiet na ca艂ym 艣wiecie. A jak to jest z Wami? Inspirujecie si臋 cho膰 troch臋 jej stylem? Czy s膮 elementy jej stroj贸w, kt贸re szczeg贸lnie Wam si臋 podobaj膮? Czy wr臋cz przeciwnie, uznajecie SJP za totalne bezgu艣cie, kt贸re pomimo pomocy stylist贸w nie potrafi si臋 odpowiednio ubra膰? Kt贸re wcielenie SJP podoba Wam si臋 najbardziej? Codzienny luz, serialowa charakteryzacja czy szyk "czerwono-dywanowy" :D ?

Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 19 cze 2012, o 21:34

W 偶yciu prywatnym ubiera si臋 bardzo dobrze i z przyjemno艣ci膮 patrz臋 na jej stylizacje. S膮 spokojne, cho膰 SJP zwykle dorzuca jaki艣 element ekstra i musz臋 przyzna膰, 偶e mimo wieku i nieszczeg贸lnej urody, wygl膮da dzi臋ki temu sza艂owo (i lepiej ni偶 niejedna kole偶anka po fachu). A jako Carrie, no c贸偶, to temat rzeka...ikon膮 na pewno jest, ale nie polecam nikomu zbyt mocno na艣ladowa膰.W jej stylu jest co艣 co mnie urzeka. Jest ikon膮 stylu, ale zawdzi臋cza to Carrie Bradshaw wed艂ug mnie. Jest w tej bohaterce co艣 dziwnego. Cokolwiek nie za艂o偶y, a czasem ma naprawd臋 dziwaczne i wymy艣lne stroje i tak wygl膮da szykownie. Ma po prostu to co艣 w sobie.

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 21 cze 2012, o 12:44

madlenka7 pisze:Beyonce pojawi艂a si臋 niedawno go艣cinnie w show Good Morning America, w kt贸rym promowa艂a swoj膮 najnowsz膮 p艂yt臋 鈥4鈥. Beyonce za艂o偶y艂a intensywnie 偶贸艂t膮 mini sukienk臋 od Julien Macdonald, kt贸ra 艣wietnie korespondowa艂a z burz膮 jej rozja艣nionych w艂os贸w i ciemn膮 karnacj膮. Dobra艂a do niej dwukolorowe szpilki wysadzane kryszta艂kami Swarovskiego od Stuarta Weitzmana i oryginaln膮 bi偶uteri臋 (popatrzcie na kolczyki!) projektu Lorraine Schwartz. W takiej stylizacji Beyonce troch臋 przypomina nam Shakir臋.Ale jak dla mnie to bombowa sukienka!Obrazek

Jak dla mnie 艣wietna. I wcale mi si臋 nie kojarzy z Shakira. Wr臋cz podkre艣la jej afryka艅sk膮 urod臋. Chcia艂abym te偶 tak膮 tylko 偶e jej srebrne buty do tego mi si臋 nie podobaj膮.Ja stawiam bardziej na bia艂e albo czarne bo tylko one do wszystkiego pasuj膮.Podobaj膮 mi si臋 te dziury w tej sukience.Mam podobn膮 ale bluzke i szaleje na jej punkcie :lol: podobaj膮 mi si臋 te偶 takie poncza z takimi dziurami jak ona ma. 艢wietnie si臋 to prezentuje na bokserce na przyk艂ad. Wyb贸r mega,zdecydowanie hot! Pozdrawiam!

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 23 cze 2012, o 15:15

baja09 pisze:Moim zdaniem zdecydowanie hot! A przesadzone to s膮 sukienki Lady Gagi
tak jak tu:
Obrazek

Nie wiem co wy macie do Lady Gagi,jej kreacje 艣a 艣wietne.Najbardziej podobaj膮 mi si臋 jej w艂osy,ma zrobione z nich kokardki,albo jak mia艂a w nich powk艂adane puszki. Fajnie to wygl膮da艂o.Tylko te jej body mnie rozwala a co do sukienek s膮 艣wietne.Lecz nie wiem czemu ale ostatnio s艂ysza艂am 偶e gdzie艣 powsta艂o muzeum z jej kreacjami,szczerze to chyba troche przegi臋li :P

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 25 cze 2012, o 17:26

lajla_pw pisze:
madlenka7 pisze:Beyonce pojawi艂a si臋 niedawno go艣cinnie w show Good Morning America, w kt贸rym promowa艂a swoj膮 najnowsz膮 p艂yt臋 鈥4鈥. Beyonce za艂o偶y艂a intensywnie 偶贸艂t膮 mini sukienk臋 od Julien Macdonald, kt贸ra 艣wietnie korespondowa艂a z burz膮 jej rozja艣nionych w艂os贸w i ciemn膮 karnacj膮. Dobra艂a do niej dwukolorowe szpilki wysadzane kryszta艂kami Swarovskiego od Stuarta Weitzmana i oryginaln膮 bi偶uteri臋 (popatrzcie na kolczyki!) projektu Lorraine Schwartz. W takiej stylizacji Beyonce troch臋 przypomina nam Shakir臋.Ale jak dla mnie to bombowa sukienka!Obrazek

Jak dla mnie 艣wietna. I wcale mi si臋 nie kojarzy z Shakira. Wr臋cz podkre艣la jej afryka艅sk膮 urod臋. Chcia艂abym te偶 tak膮 tylko 偶e jej srebrne buty do tego mi si臋 nie podobaj膮.Ja stawiam bardziej na bia艂e albo czarne bo tylko one do wszystkiego pasuj膮.Podobaj膮 mi si臋 te dziury w tej sukience.Mam podobn膮 ale bluzke i szaleje na jej punkcie :lol: podobaj膮 mi si臋 te偶 takie poncza z takimi dziurami jak ona ma. 艢wietnie si臋 to prezentuje na bokserce na przyk艂ad. Wyb贸r mega,zdecydowanie hot! Pozdrawiam!

Sukienka sama w sobie 艂adna,to musze przyzna膰 ale niestety tak jak ju偶 by艂o napisane Beyonce skopiowa艂a troche Shakire ;/ jedyne co je r贸偶ni to sylwetka i kolor sk贸ry tak to styl jest ten sam. Mog艂a ju偶 co艣 innego wybra膰. Tak wszystko fajnie ale 偶eby tak膮 dosta膰 to tylko krawcowa chyba 偶e poncza to jeszcze dostaniesz ale nic innego niestety.

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 28 cze 2012, o 14:36

艁a艂 sukienka jest 艣wietna :D a偶 chyba podobn膮 bym chcia艂a na sw贸j 艣lub :D robi furor臋. Te偶 im zazdroszcze bo na pewno nie by艂a tania taka sukienka. Na prawd臋 wra偶enie zrobi艂a na mnie wielkie. My mo偶emy tylko w jeden wiecz贸r tak wygl膮da膰 one cz臋艣ciej i tu psikus :)

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 30 cze 2012, o 22:11

A co s膮dzicie o tej kreacji Kerri Washington?Moim zdaniem jest ju偶 za bardzo wymy艣lata,nie lubie takich zw臋偶anych do艂贸w i nagle takie ala tapirowany.Jest ju偶 chyba za du偶o tego,nie do艣膰 偶e biel do jej ciemnej karnacji to jeszcze po艂膮czenie czarnych wzork贸w i ten okropny d贸艂..
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 10 lip 2012, o 20:10

Kiecka sama w sobie jest super, ale chyba nie w po艂膮czeniu z t膮 osob膮. W sensie, 偶e i kobieta i kreacja 艂adna a razem tworz膮 tandet臋:(

Wr贸膰 do 鈥濻tyl i 偶ycie gwiazd鈥