Dzisiaj jest 22 lip 2018, o 04:45

Zakupy odzie偶y i dodatk贸w online

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Re: Zakupy odzie偶y i dodatk贸w online

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 5 lut 2013, o 14:54

Teoretycznie tak, tylko w sklepach mamy aktualne kolekcje, a w necie cz臋sto znajdziemy r贸wnie偶 ju偶 te niedost臋pne. Dla mnie to gratka znale藕膰 co艣 czego ju偶 nikt nie kupi:)

Awatar u偶ytkownika
Oliwka5
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwka5 » 8 kwie 2013, o 18:59

Ja ostatnio przekona艂am si臋 do zakup贸w na allegro - ale kupuj臋 tylko ciuszki z dzianiny w lu藕nym stylu - wtedy mam pewno艣膰 偶e b臋d膮 dobrze le偶a艂y . w zesz艂ym tygodniu w jakim艣 modowym programie us艂ysza艂am, 偶e hicior na wiosn臋-lato 2013 b臋dzie kolor pistacjowy i indygo.

Awatar u偶ytkownika
julia75
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: julia75 » 15 kwie 2013, o 14:48

Uwielbiam robi膰 zakupy przez Internet, bo mo偶na znale藕膰 bardzo oryginalne rzeczy w przyst臋pnych cenach! ostatnio szaleje i robi臋 zakupy w sklepie online shafa.pl, tam maj膮 tak prze艣liczne ubrania z Londynu czy buty hiszpa艅skich marek... o chustach z pi臋knymi medalikami ju偶 nie wspomn臋... a co mi si臋 jeszcze podoba? Przy zakupach powy偶ej 200 z艂 przesy艂ka gratis, nic tylko robi膰 zakupy :)

Paoline

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 25 kwie 2013, o 15:22

ja te偶 uwielbiam netowe podboje zakupowe:)
taniej wychodz膮 ot

Awatar u偶ytkownika
Gante
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Gante » 7 maja 2013, o 17:42

Robi臋 zakupy g艂ownie w sieci. Jest du偶o taniej i nie trzeba sie nachodzi膰.

Awatar u偶ytkownika
Mona
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mona » 8 maja 2013, o 11:03

Chyba zbytnio oryginalna nie b臋d臋 je艣li powiem, 偶e dla mnie g艂贸wnie licz膮 si臋 aukcje. Allegro - dla bardziej codziennych ciuch贸w, ebay - na wi臋ksze okazje, jakie艣 sukienki asos, lipsy itp. Cz臋sto bior臋 u偶ywane z licytacji. Nie ma czego艣 takiego, 偶e wszystko musz臋 mie膰 nowe. Czasem wol臋 za super ciuszek da膰 30-40z, ale wiem, 偶e by艂o to ju偶 prane i mam jaki艣 pogl膮d. Nieraz szarpn臋艂am si臋 "w markowym sklepie" na bluzk臋 za 80z艂, a po pierwszym praniu jak 艣cierka do pod艂ogi..
Grzeczne dziewczynki id膮 do nieba, a niegrzeczne maja niebo na ziemi:)

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 24 lip 2013, o 09:33

Ja te偶 czasami korzystam z ofert dost臋pnych na Allegro. Mo偶na tam znale藕膰 prawdziwe cude艅ka.

Awatar u偶ytkownika
jasama
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jasama » 30 lip 2013, o 18:51

Cz臋sto kupuj臋 w necie. Szczeg贸lnie dodatki, bo nie musz臋 martwi膰 si臋 o dob贸r rozmiaru. Ostatnio cz臋sto bi偶uteri臋 tutaj kuzniasrebra.pl Maj膮 pi臋kne wzory srebrnej bi偶uterii z kamieniami i minera艂ami, unikalne, bo r臋cznie robione. No i szybka dostawa, co dla mnie jest bardzo wa偶ne, bo nie lubi臋 d艂ugo czeka膰 na swoje zdobycze :)

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 1 sie 2013, o 09:50

Bi偶uteri臋 wol臋 jednak zobaczy膰 na 偶ywo, wi臋c rzadko kupuj臋 j膮 w internecie. Za to u偶ywana odzie偶 u偶ywana na serwisach og艂oszeniowych to dla mnie taki lumpex w sieci i czasem nawet udaje mi si臋 dorwa膰 co艣 za z艂ot贸wk臋 :)

Awatar u偶ytkownika
Olivia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Olivia » 19 wrz 2013, o 12:34

Dla mnie fajna sprawa i mo偶na znale艣膰 co艣 fajnego w niskiej cenie. Czasami jak kupuj臋 np. na allegro markowe ubrania to lec臋 najpierw do galerii zobaczy膰 jak w tym wygl膮dam, a p贸藕niej mo偶na to kupi膰 cz臋sto du偶o taniej w internecie. Poza tym w necie jest mn贸stwo fantystycznych sklep贸w z ciuszkami! Jedynie boj臋 si臋 kupowa膰 przez internet but贸w...

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥