Dzisiaj jest 21 sie 2018, o 00:40

zakupy online

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Re: zakupy online

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 16 gru 2014, o 21:21

A czy przed zakupem w sklepie online kierujecie si臋 opiniami w serwisach takich jak np. Opineo?

Malwinkowo

Nieprzeczytany postautor: Malwinkowo » 20 gru 2014, o 17:32

Moje do艣wiadczenia zwi膮zane z zakupami w sieci s膮 generalnie bardzo pozytywne chocia偶 ci臋偶ko czasem trafi膰 dobrze z materia艂em lub rozmiarem. Wychodz臋 z za艂o偶enia, 偶e lepiej dwa razy porz膮dnie si臋 zmierzy膰 i poczyta膰 opinie ni偶 p贸藕niej odsy艂a膰 towar i traci膰 czas oraz pieni膮dze. Najlepiej funkcjonuj膮 sklepy internetowe, najs艂abiej to chyba wygl膮da na allegro. Jednak sklep bardziej patrzy na klienta (moje do艣wiadczenia). Ostatnio zamawia艂am sukienki z Sugarfree i jestem bardzo zadowolona :)

Awatar u偶ytkownika
Agness1121
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Agness1121 » 27 gru 2014, o 20:21

Ja tak偶e zamawia艂am ze sklepu Sugarfee sukienki i jestem zadowolona. Znacznie bardziej ni偶 z allegro na kt贸rym rzeczywi艣cie mo偶na si臋 czasami przejecha膰.

Awatar u偶ytkownika
oleska23
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: oleska23 » 6 lut 2015, o 12:47

A ja bielizn臋 kupuje na ekskluzywna.pl g艂贸wnie dla siebie majtki staniki ale tez dla faceta swojego czasami kupi臋 koszule czy bokserki.

xxx

Nieprzeczytany postautor: xxx » 11 lut 2015, o 13:00

A gdzie w sieci znajd臋 fajne dodatki do ma艂ej czarnej i jakie polecacie?

Awatar u偶ytkownika
Moodne_pl
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Moodne_pl » 4 mar 2015, o 17:25

Szczerze m贸wi膮c to tak,bardzo cz臋sto przed zakupem zdarza si臋 nam sugerowa膰 opiniami czy to na forach czy specjalnych portalach,ale moim zdaniem to naturalna sprawa poniewa偶 wtedy mamy wi臋sz膮 pewno艣膰 i ten bufor bezpieczenstwa tego gdzie oraz co kupujemy.

Awatar u偶ytkownika
cerlington
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: cerlington » 13 mar 2015, o 09:17

W tym sklepie, w kt贸rym znajd臋 to, czego szukam. Zaczynam od najwi臋kszych, potem szukam najatrakcyjniejszego cenowo :D

Weso艂aKa艣ka

Nieprzeczytany postautor: Weso艂aKa艣ka » 17 mar 2015, o 22:55

Ja w sumie ostatnio cz臋艣ciej kupuj臋 przez neta ni偶 w sklepie - nie mam czasu na stanie w kolejkach :( A po 2 widz臋 du偶o promocji na stronach kt贸rych chyba nawet nie ma w sklepach. Ostatnio du偶o widzia艂am na stronie QUIOSQUE - nawet ciuszki wiosenne tak偶e super !

Awatar u偶ytkownika
Moodne_pl
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Moodne_pl » 13 kwie 2015, o 17:38

Teraz wraz z nadejsciem wiosny warto poszuka膰 ciekawych promocji w艂a艣nie w sklepach internetowych,akuratt u nas jest kilka ciekawych kolekcji z kt贸rymi bez w膮tpienai mo偶na si臋 zapozna膰,a je偶eli b臋dziecie mia艂y dodatkowe pytania to s艂u偶臋 swoja rad膮 i pomoca na forum:)

Awatar u偶ytkownika
anna_szczygie艂
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: anna_szczygie艂 » 1 maja 2015, o 11:13

Hej Dziewczyny! A znacie mo偶e strone www.allani.pl ? Lubie tam szuka膰 ciuch贸w, poniewa偶 wszystko jest w jednym miejscu i nie musz臋 szuka膰 po wielu sklepach. Dodatkowo maj膮 swoje promocje i konkursy, no teraz mo偶na wygra膰 co艣 dla swojego ch艂opaka, wystarczy tylko stworzy膰 m臋sk膮 stylizacj臋 w ich stylizatorze. Sprawdzcie, mo偶e Wam si臋 spodoba :)

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥