Dzisiaj jest 25 cze 2018, o 15:30

Co na suche i zniszczone w艂osy??

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Re: Co na suche i zniszczone w艂osy??

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 28 cze 2012, o 15:24

Czy ja wiem czy tak jedwab nie pomaga,moim zdaniem pomaga ale tylko na chwile. W momencie przestania u偶ywania go w艂osy znowu robi膮 sie za艣 suche. D艂ugotrwa艂a kuracja jedynie pomaga ale to lata lata i lata u偶ywania,niestety. Co marki to owszem zgadzam si臋.Ale historia akurat wsp贸艂czuj臋 tej kole偶ance,niestety na ka偶dym kroku trzeba uwa偶a膰 nawet co do ubra艅. Maseczka z dro偶d偶y niestety nie jest najlepsza,bardziej je niszczy z tego co s艂ysza艂am.

Awatar u偶ytkownika
baja09
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 3 lip 2012, o 15:42

Co do na suche i zniszczone w艂osy to najelepiej nafta+偶贸艂tko+olej rycynowy to na swoim do艣wiadczeniu mowie ze z贸艂tko na moje w艂osy nie dzia艂a ... za to olej rycynowy i nafta jak najbardziej nak艂adam przed myciem jakies 2 godziny. Dobry jest r贸wnie偶 przed myciem jest olej kokosowy (lepszy niz rycynowy) oraz oliwa z oliwek. Mo偶na na艂ozy膰 oleje na noc i rano umy膰 w艂osy :) efekt murowany od razu.

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: donia » 13 lip 2012, o 11:09

Roxy pisze:Przetestowa艂am niedawno:

Alfaparf kryszta艂ki na rozdwajaj膮ce si臋 ko艅c贸wki. Cudo
Kerastase cement do prostowania. Kolejne cudo, ale niestety droooogie

Chcia艂abym:
Encanto keratyna odbudowuj膮ca, kt贸ra uaktywnia si臋 pod wp艂ywem wysokiej temperatury. Mo偶e kto艣 co艣 o ty wie:)?

Ja stosowa艂am Encanto:) troch臋 droga impreza, ale efekt utrzymywa艂 si臋 ok 4 miesi臋cy. Tzn. w艂osy wygl膮da艂y zdrowo, by艂y b艂yszcz膮ce i podczas deszczu nie robi艂a si臋 momentalnie "szopa".
Samo u偶ycie lekko problematyczne, jednak z pomoc膮 kogo艣 do艣膰 艂atwe.
Czasem prostowa艂am, a wtedy efekt by艂 ju偶 naprawd臋 powalaj膮cy :)
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt
lova

Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 16 lip 2012, o 22:49

Podobno oleje s膮 bardzo dobre:) Sama si臋 kiedy艣 w to bawi艂am, ale zbyt mnie to irytowa艂o 偶ebym robi艂a to d艂u偶ej i mog艂a oceni膰 efekty. Bo wiecie, im d艂u偶ej tym lepiej. Ale nie da si臋 po艂o偶y膰 z tym spa膰, no chyba, 偶e chroni膮c poduszk臋. Wi臋c kupa problemu:)

Awatar u偶ytkownika
domenico_scarlatti
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: domenico_scarlatti » 12 gru 2012, o 15:25

Ja r贸wnie偶 polecam olejek rycynowy. Jaki艣 czas temu moje w艂osy znalaz艂y si臋 w tragicznym stanie i wypada艂y gar艣ciami, i odzywka rycynowa bardzo mi pmog艂a. Poza tym, to polecam u偶ywanie jakiego艣 delikatniejszego szamponu, najlepiej bez SLS, kt贸ry mocno wysusza w艂osy. Do艣膰 dobre szampony, kt贸re bez obaw mog臋 poleci膰 to szampony i od偶ywki firmy Alterra dost臋pne w Rossmanie(ma do艣膰 przyjazny sk艂ad), czy Babydream(ale uwaga-ci臋偶ko po nich rozczesa膰 w艂osy:P) Wygl膮da to pewnie jakbym robi艂a jak膮艣 reklam臋 Rossmanowi, ale pr贸bowa艂am przer贸偶nych szampon贸w i od偶ywek i musz臋 powiedzie膰, 偶e te szampony s膮 naprawd臋 dobre i niedrogie:D No i oczywi艣cie nie nale偶y zapomina膰 o prawid艂owej diecie, kt贸r膮 nie spos贸b zast膮pi膰 nawet najdro偶szymi specyfikami :P

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 2 sty 2013, o 17:17

Szkoda, 偶e po babydreamie ci臋偶ko rozczesa膰 w艂osy, bo s艂ysza艂am o nim wiele pochlebnych opinii, a akurat mi臋kkie w艂osy i 艂atwe do rozczesania to podstawa. Obecnie mam timotei 2w1 z tej nowej serii i jest bardzo fajny. Ale na keratyn臋 nie bardzo..

Awatar u偶ytkownika
Gocha
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Gocha » 4 kwie 2013, o 14:53

Warto je czym艣 od偶ywi膰 - i z wierzchu, i od wewn膮trz, dlatego preparaty ze skrzypem polnym mog膮 si臋 przyda膰, zmiana diety, p艂ukanki w艂os贸w, maseczki. A je艣li w艂osy s膮 mocno zniszczone to warto skorzysta膰 z takich zabieg贸w od偶ywiaj膮cych w艂osy.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 8 kwie 2013, o 10:07

Te偶 kiedy艣 spr贸buje z keratyn膮. P贸ki co u偶ywam olejk贸w. Aktualnie z syossa ten z艂oty. Ca艂kiem fajny i nawet nie t艂u艣ci w艂os贸w tak jak podejrzewa艂am.

Awatar u偶ytkownika
sygalka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sygalka » 19 gru 2013, o 13:37

Ja na zniszczone w艂osy polecam dwie rzeczy, kt贸re mi pomog艂y (bez 艣ciemy):
oleje naturlane (rycynowy itp.) i systematyczno艣膰. Gwarantuje, 偶e ju偶 po dw贸ch miesi膮cach b臋dzie efekt!
A do tego odzywki o 艂agodnym sk艂adzie.
Nic wi臋cej.

Awatar u偶ytkownika
Gosiak
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Gosiak » 9 sty 2014, o 22:20

呕贸艂tko dobrze robi na w艂osy.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥