Dzisiaj jest 19 cze 2018, o 07:08

Co na suche i zniszczone w艂osy??

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Co na suche i zniszczone w艂osy??

Nieprzeczytany postautor: alzara » 28 mar 2017, o 09:31

Ja przez jaki艣 czas u偶ywa艂am maseczek do w艂os贸w i nic mi nie pomog艂y. Potem olejkowa艂am w艂osy i widzia艂am wtedy popraw臋. Ale dopiero jak zacz臋艂am u偶ywa膰 szampon z http://www.cvsklep.pl/kategoria/Kosmety ... ganic_care plus jeszcze olejek argonowy to wtedy moje w艂osy od偶y艂y. I cho膰 mam o wiele lepsz膮 kondycj臋 w艂osa to i tak chce i艣膰 do fryzjera na zabieg keratynowego prostowania. S艂ysza艂am, 偶e nie tylko prostuje ale tak偶e odbudowuje w艂osy. Chcia艂abym spr贸bowa膰. Kto艣 z was mia艂 ten zabieg?

Awatar u偶ytkownika
ganbi
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ganbi » 28 mar 2017, o 11:54

Stosowa艂a kt贸ra艣 z was olej kokosowy? Znajoma ostatnio m贸wi艂a mi, 偶e stosuje si臋 go na w艂osy, ale nigdy nie pr贸bowa艂a. Polecicie jaki艣 konkretny olej?
Zobacz co dzia艂a na zapobieganie zmarszczkom!

Awatar u偶ytkownika
Alina23
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Alina23 » 22 cze 2017, o 14:15

Ja olej kokosowy u偶ywam do zmywania makija偶u i jest bardzo skuteczny, natomiast je艣li chodzi o w艂osy, to jedwab, jedwab, jedwab, a mam wyj膮tkowo grube i bardzo d艂ugie wi臋c chyba dzia艂a. No i dzi臋ki niemu nie p艂acz臋 przy rozczesywaniu.
Polecam seri臋 kosmetyk贸w loreal dia light.

Awatar u偶ytkownika
lolina11
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: lolina11 » 10 lip 2017, o 11:21

Cze艣膰 dziewczyny,
pewnie dla ka偶dej z was okres wakacyjny kojarzy si臋 z zniszczonymi w艂osami. W czasie wakacji by艂am w Grecji i bardzo s艂ona woda wyko艅czy艂a moje w艂osy. D艂ugo szuka艂am odpowiedniego specyfiku. Znajoma poleci艂a mi kosmetyki na tej stronie swiss image. Naprawd臋 moje w艂osy odzyska艂y blask, warto spr贸bowa膰. Pocz膮tkowo zam贸wi艂am sam膮 od偶ywk臋. Teraz ju偶 mam ca艂y zestaw :)

Awatar u偶ytkownika
miranda22
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: miranda22 » 21 sie 2017, o 14:18

Moim zdaniem najlepszy na w艂osy jest olej. jest teraz spory ich wybor w przyst臋pnych cenach. Ja u偶ywam oleju z oliwy z oliwek :)

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 28 lis 2017, o 11:31

mi bardzo pomog艂a zmiana suszarki do w艂os贸w na tak膮 z jonizacj膮: http://kobietka.com.pl/uroda/o-czym-nal ... ki-wlosow/

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marrika » 23 lut 2018, o 08:30

Polecam keratyn臋, jest co prawda czasoch艂onna, ale do zrobienia samodzielnie w domu, koszt wtedy te偶 nie jest du偶y. W艂osy s膮 g艂adsze i nie s膮 tak bardzo podatne na nast臋pne uszkodzenia. Oczywi艣cie znajdziecie mas臋 innych sposob贸w na suche i zniszczone w艂osy, ale ten wed艂ug mnie jest najlepszy
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥