Dzisiaj jest 12 gru 2017, o 07:40

szampon do w艂os贸w t艂ustych

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

szampon do w艂os贸w t艂ustych

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 2 kwie 2017, o 21:03

Co zrobi膰 aby codziennie nie musie膰 myc g艂owy przez przet艂uszczaj膮ce si臋 w艂osy? No ja to mam po po prostu tragedi臋 na g艂owie po ca艂ym dniu. Po dw贸ch bez mycia to chyba bym mia艂a t艂uste str膮ki a nie w艂osy :/ A wszystko przez czapki zimowe! Suche szampony nic nie dawa艂y, teraz mam jaki艣 niby lepszy ale te偶 r贸偶nicy nie robi :( Macie jaki艣 pomys艂 co dalej?

Awatar u偶ytkownika
mejka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: szampon do w艂os贸w t艂ustych

Nieprzeczytany postautor: mejka » 15 kwie 2017, o 02:03

Wypr贸buj koniecznie szampon do w艂os贸w t艂ustych , ale taki kt贸ry jest z naturalnych sk艂adnik贸w i wolny od tej szkodliwej chemii jak parabeny. To w艂a艣nie g艂贸wnie przez nie s膮 problemy z w艂osami... a potem si臋 dziwimy 偶e s膮 s艂abe, przet艂uszczaj膮 si臋 i wypadaj膮... :/

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 18 kwie 2017, o 14:30

Poszukaj jakiego艣 szamponu zio艂owego z delikatnym sk艂adem, kt贸ry nie b臋dzie podra偶nia艂 sk贸ry g艂owy. Bo niestety podra偶niona produkuje wi臋cej 艂oju = przet艂uszczone w艂osy. Ja niestety te偶 musz臋 by膰 codziennie, ale nie mam z tym problemu, zawsze si臋 rano k膮pi臋 :)

Awatar u偶ytkownika
lolina11
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: lolina11 » 17 sie 2017, o 16:23

Hej,
chcia艂bym poleci膰 bardzo dobry szampon z firmy Swiss image. Moje w艂osy po jego stosowaniu sta艂y si臋 mi臋kkie i puszyste. Dodatkowo nie wypadaj膮 jak kiedy艣. Szampon i informacje o nim mo偶ecie znale藕膰 na http://sc4y.pl/p/szampon-linia-color-care/ polecam tak偶e inne kosmetyki z tej firmy. Dzia艂aj膮 szybko i przynosz膮 d艂ugotrwa艂e efekty :)

Awatar u偶ytkownika
miranda22
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: miranda22 » 22 sie 2017, o 08:51

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Trycholog zajmuje sie problemami z kondycj膮 w艂os贸w. Zbada w艂os i zaleci odpowiedni膮 piel臋gnacje. Odk膮d korzystam z porad http://trychologia.krakow.pl/ moje w艂osy wygl膮daj膮 znacznie lepiej :) To gabinet w Krakowie, ale pewnie w ka偶dym wi臋kszym mie艣cie mo偶na znale藕膰 kogo艣 r贸wnie dobrego.

Awatar u偶ytkownika
Alan159
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Alan159 » 22 sie 2017, o 18:41

Najlepiej wybiera膰 szampony bardziej naturalne, kt贸re nie maj膮 a偶 tak du偶o chemii w sk艂adzie.Osobi艣cie polecam Bia艂y Jele艅. Mi bardzo pomaga :D

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥