Dzisiaj jest 18 sie 2018, o 20:11

Garderoba hand made :)

Awatar u偶ytkownika
CzarnyPergamin
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Garderoba hand made :)

Nieprzeczytany postautor: CzarnyPergamin » 8 kwie 2014, o 21:33

Pr贸bowa艂y艣cie same zaplanowa膰 i urz膮dzi膰 swoj膮 garderob臋?
Powiedzcie od czego zacz膮膰, jak zaplanowa膰 p贸艂ki, wieszaki, szafki, schowki, lustra i w艂a艣ciwe o艣wietlenie?

takanieuczesana

Re: Garderoba hand made :)

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 9 kwie 2014, o 09:23

Je艣li chodzi o p贸艂ki, wieszaki i ca艂膮 reszt臋, to po prostu zaprojektowa艂abym to sama - tak mniej wi臋cej i zleci艂a wykonanie stolarzowi.
Wtedy b臋dziesz mia艂a garderob臋 idealnie dopasowan膮 do swoich potrzeb. Z o艣wietlenia natomiast widzia艂abym w garderobie jaki艣 fajny 偶yrandol.

Awatar u偶ytkownika
Marta Weronika
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Marta Weronika » 24 lis 2014, o 19:52

wi臋kszo艣膰 rzeczy kupuj臋 w ikea, mo偶e to schematyczne, ale tanie :)

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 25 lis 2014, o 20:29

Jak 偶a艂uj臋, 偶e najbli偶sz膮 Ike臋 mam 60 km od siebie.. Ostatnio z tej desperacji zamawia艂am ju偶 na allegro:)

Awatar u偶ytkownika
michalina23
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: michalina23 » 22 lut 2016, o 15:46

Projektowanie samemu to najlepszy pomys艂 pod warunkiem, 偶e mamy kogo艣 kto nam to tanio wykona albo du偶o kasy na to.
Ja swoj膮 garderob臋 skompletowa艂am z Ike膮 ;) Nie mia艂am na ni膮 du偶o kasy i miejsca, wszystko utrzymane w bieli sprawia wra偶enie, 偶e jest jako艣 widno i wi臋cej miejsca. Potrzebowa艂am du偶o miejsca na sukienki, dlatego najwi臋cej zajmuje d艂ugi wieszak, do tego masa pude艂ek i kosz贸w, wszystko pouk艂adane na ikeowych p贸艂eczkach :)

Awatar u偶ytkownika
feszyn
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: feszyn » 2 mar 2016, o 13:18

ja znalazlam sporo roznych fajnych drobiazgow na daWanda, tylko jest jeden problem - nie znam tego serwisu kompletnie.. dodatkowo na tej stronie znalaz艂am tak dziwne i sprzeczne informacje, ze powaznie zastanawiam sie czy warto tam cos kupic.. pomozecie, ktos moze potwierdzic co tam jest napisane? tak mi zalezy do kilku drobiazgach z tego serwisu do mojej garderoby.. a teraz sama nie wiem :(

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marrika » 13 mar 2016, o 12:43

feszyn, poczyta艂am i sama nie wiem co o tym s膮dzi膰..
Nie kupowa艂am na wandzie nic, ale kiedy艣 mia艂am w planie szarpn膮膰 si臋 na taki kolorowy tipi

Do autorki: sprawd藕 systemy do kompletowania, o艣wietlenie polecam hafele loox mam lampki do szafy z czujnikiem ruchu, raz na kilka miesi臋cy 艂aduj臋 je na usb
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Wr贸膰 do 鈥濪IY, Hand Made - nasze dzie艂a鈥