Dzisiaj jest 11 gru 2017, o 18:14

Bielizna wyszczuplaj膮ca?

Paoline

Bielizna wyszczuplaj膮ca?

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 9 wrz 2013, o 10:29

Jaka wg was jest najskuteczniejsza bielizna wyszczuplaj膮ca?
Szukam czego艣, co nie b臋dzie tak mocno opina艂o jak gorset i jednocze艣nie b臋dzie dobrze, ale tak elastycznie, naddaj膮co si臋 przylega艂o do cia艂a. Sprawi艂am sobie ostatnio super kosmetyki wyszczuplaj膮ce, zmieni艂am diet臋 i wprowadzi艂am sobie w tygodniowy plan troch臋 wi臋cej 膰wicze艅 i tak w艂a艣nie pomy艣la艂am, ze jak dorzuc臋 do tego jeszcze bielizn臋 o charakterze wyszczuplaj膮cym to w og贸le mog艂oby to razem mie膰 efekt extra.

Tylko gdzie takiej bielizny szuka膰?

Awatar u偶ytkownika
NierealnaRealistka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Bielizna wyszczuplaj膮ca?

Nieprzeczytany postautor: NierealnaRealistka » 10 pa藕 2013, o 23:45

W sklepie ;-)
A na powa偶nie to kiedy艣 kupi艂am w Lidlu, ale to nie by艂 dobry pomys艂, bo mi si臋 wrzyna艂a i "bu艂ki" mi si臋 robi艂y tam, gdzie bielizna si臋 ko艅czy艂a. I ju偶 wiem, 偶e spo偶ywczak to nie jest dobry pomys艂 :-)

taksonomia

Nieprzeczytany postautor: taksonomia » 18 gru 2013, o 09:15

Ja bym szuka艂a w sklepie z dobr膮, dro偶sz膮 bielizn膮. Chocia偶 jak dla mnie te wszystkie wyszczuplaj膮ce fasony wygl膮daj膮 jakby mia艂y kogo艣 udusi膰.

viki397

Nieprzeczytany postautor: viki397 » 14 lis 2014, o 13:36

Ja szczerze m贸wi膮c z bielizn膮 wyszczuplaj膮ca nigdy nie mia艂am do czynienia. Ale tak jak ju偶 kto艣 wcze艣niej wspomnia艂, mo偶e warto poszuka膰 w sklepie z dobr膮, markow膮 bielizn膮? Z ch臋ci膮 sama sprawi艂abym sobie jaki艣 艂adny komplecik ale na razie nie pozwala mi na to moja sytuacja finansowa.:)

Awatar u偶ytkownika
zuzia.gola
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: zuzia.gola » 1 gru 2014, o 17:49

Chyba najbardziej znan膮 wyszczuplaj膮c膮 bielizn膮 s膮 gorsety. Do tego s膮 seksowne i chyba uwielbiane przez ka偶dego faceta. Zazwyczaj s膮 wi膮zane z ty艂u, albo zapinane zapinkami. Fiszbiny modeluj膮 cia艂o i chowaj膮 niechciane kilogramy :) Do tego majtki z wysokim stanem modeluj膮ce pup臋 i chyba wystarczy.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 1 gru 2014, o 22:33

Kiedy艣 kupi艂am w Triumphie na wyprzeda偶y, jako艣ciowo super

Awatar u偶ytkownika
Angeles
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Angeles » 8 gru 2014, o 01:30

Jako stu procentowa klepsydra mog臋 poleci膰 to bielizna wyszczuplaj膮ca body forming. Znakomicie nadaje si臋 do spodni czy sukienek. Dzi臋ki temu, 偶e jest body nie suwa si臋, nie podnosi i nie zwija. Istne cudo! 艢wietne do przylegaj膮cych sukienek lub bluzek :)

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 22 lip 2015, o 11:43

A czy taka bielizna to tylko optycznie wyszczupla czy ma jakie艣 inne w艂a艣ciwo艣ci?

Awatar u偶ytkownika
Balia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Balia » 22 lip 2015, o 13:29

Bielizna wyszczuplaj膮ca maskuje fa艂dki przez co cia艂o kobiety wygl膮da znacznie szczuplej.

Wr贸膰 do 鈥濨ielizna鈥