Dzisiaj jest 25 lis 2017, o 04:53

Jak dobra膰 bielizn臋?

Awatar u偶ytkownika
baja09
Wtajemniczona

Jak dobra膰 bielizn臋?

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 15 cze 2012, o 15:05

A o to 7 z艂otych zasad by dobrze wybra膰 bielizne tak aby nie zniszczy艂a naszej stylizacji!

1. Kolor. Bielizna powinna by膰 zawsze o odcie艅 ja艣niejsza ni偶 tw贸j top. Je艣li nosisz jasne lub lekko prze艣wituj膮ce spodnie czy sp贸dniczki, pami臋taj te偶 o kolorze majtek.

2. Wybierz odpowiedni fason majtek. Stringi to dobry wyb贸r, je艣li masz na sobie obcis艂膮 sukienk臋 lub spodnie z przylegaj膮cego materia艂u. Ale nie mog膮 wystawa膰! Nie ma nic gorszego ni偶 tzw. proca, czyli stringi wystaj膮ce znad biodr贸wek.

3. Je艣li masz wa艂eczki na brzuchu lub Twoja figura generalnie wymaga udoskonalenia, wybierz bielizn臋 koryguj膮c膮. Nie nadaje si臋 wprawdzie na gor膮ce randki, ale na oficjalne okazje 鈥 jak najbardziej. I uwierz, gorsety nie s膮 ju偶 tak niewygodne jak w XVIII wieku.

4. Je艣li mimo wszystko nie chcesz zainwestowa膰 w bielizn臋 koryguj膮c膮, wybierz bardziej zabudowany fason majteczek. Figi lub mini-bokserki nie zdzia艂aj膮 cud贸w, ale dadz膮 troch臋 wsparcia.

5. Wybierz odpowiedni model stanika: rami膮czka nie mog膮 by膰 widoczne! Je艣li nie chcesz kupowa膰 wielu modeli, z kt贸rych ka偶dy pasuje tylko do jednego kroju sukienki, kup stanik z rami膮czkami, kt贸re mo偶esz przepina膰 w zale偶no艣ci od tego, jakiego modelu potrzebujesz.

6. Silikonowe rami膮czka nie s膮 sexy! I wbrew temu, co si臋 niekt贸rym wydaje, s膮 bardzo widoczne. Lepiej wybierz stanik bez rami膮czek. Je艣li masz du偶y biust i nie czujesz si臋 w takim modelu bezpiecznie, wybierz top z szerszymi rami膮czkami.

7. Dobierz w艂a艣ciwy rozmiar stanika! Podobno tylko 10% kobiet si臋 to uda艂o. Je艣li nale偶ysz do tej niechlubnej wi臋kszo艣ci, czas na zmiany. Zaloguj si臋 na forum biu艣ciastych i czytaj bloga stanikomania. Ich autorki i moderatorki na pewno ci pomog膮!

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Re: Jak dobra膰 bielizn臋?

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 15 cze 2012, o 15:37

Ooo ciekawy w膮tek :) szczerze to my艣la艂am 偶e w艂a艣nie silikonowe rami膮czka s膮 najlepsze.
A co do majtek to te偶 nosze tylko i wy艂膮cznie stringi.S膮 najseksowniejsze i
wygodne :P

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 15 cze 2012, o 23:24

Czy ja wiem czy to takie wa偶ne? Chyba najlepiej 偶eby艣 ty si臋 dobrze
w tym czu艂a inaczej 偶adne rady Ci nie pomog膮. Poprostu
wystarczy zaakceptowa膰 siebie a wtedy wszystko bd idealnie le偶a艂o :P

Awatar u偶ytkownika
madlenka7
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: madlenka7 » 19 cze 2012, o 13:59

Dziewczyny co my艣licie o jadalnej bieli藕nie? Tak od czasu do czasu zaskoczy膰 czym艣 takim swojego partnera, chyba co艣 fajnego nie? U偶ywa艂a kt贸ra艣 z Was ju偶 czego艣 takiego bo ja zastanawiam si臋 nad kupnem a znalaz艂am fajn膮 oferte w sklepie internetowym! :lol: jadalna bielizna jest zrobiona z cukiereczk贸w, kt贸re w sklepie spo偶ywczym sprzedawane s膮 w postaci zegark贸w dla dzieci (my艣l臋, 偶e ka偶dy z Was to mia艂). Dla mnie to bez sensu. Kupa kasy idzie na gacie i stanik, a potem m贸j facet ma si臋 m臋czy膰 i traci膰 czas na jedzenie cukierk贸w? Ale s艂ysza艂am 偶e mo偶e by膰 z tym fajna zabawa. :lol:

Awatar u偶ytkownika
gabi888
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gabi888 » 19 cze 2012, o 14:19

Powiem tak: taka bielizna sama w sobie nie jest czym艣 z艂ym, je艣li mia艂abym kas臋, kupi艂abym. Oczywi艣cie tylko dla 艣miechu, bo je艣li bym mia艂a czeka膰, a偶 m贸j facet j膮 zje, bym straci艂a ochot臋 na wszystko :-P Ale tak dla zabawy- czemu nie. czyta艂am kiedy艣 wypowied藕 m臋偶czyzny, kt贸remu kobieta zrobi艂a w艂a艣nie tak膮 niespodziank臋 z jadalnej bielizny i stwierdzi艂, 偶e na pocz膮tku by艂o to do艣膰 ciekawe (co艣 innego) i zabawne ale jak zjad艂 ca艂膮 t臋 bielizn臋 to p贸藕niej chorowa艂 dwa dni (b贸le brzucha, wymioty itp) z przejedzenia si臋 s艂odkim.Wi臋c jak dla mnie to kiepski pomys艂 ... ma艂o podniecaj膮ce jest patrze膰 jak tw贸j partner le偶y na 艂贸偶ku i zamiast zaj膮膰 si臋 tob膮 ob偶era si臋 cukierkami

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 23 cze 2012, o 15:01

Jak dla mnie i mojego faceta by艂a to niez艂a frajda.Kiedy艣 znajomi sprawili mi taki prezent na osiemnaste urodziny. Wi臋c jak ju偶 dosta艂am to stwierdzi艂am 偶e jednak trzeba go wykorzysta膰. Tak wi臋c,na wiecz贸r to za艂o偶y艂am,oczywi艣cie z samej gry wst臋pnej by艂o du偶o smiechu.Niestety m贸j facet wymi臋k艂 po chyba 6 ugryzieniach ale nie dziwie si臋 bo to mega s艂odkie by艂o.Ale mu na szcz臋艣cie na nast臋pny dzie艅 nic nie by艂o,mo偶e tamci dostali przeterminowane ju偶 te cukierki :P

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 23 cze 2012, o 16:11

A偶 chyba sobie tak膮 sprawi臋 na noc po艣lubn膮. Te偶 s膮dz臋 偶e z tego jest fajna zabawa. W ko艅cu nie darmo istnieje powiedzenie:jeste艣 tak s艂odka 偶e a偶 bym Ci臋 zjad艂. W ko艅cu mo偶e zje艣膰,ale bielizne. M贸j narzeczony uwielbia jakie艣 dziwne fantazyjne sytuacje wi臋c to b臋dzie idealne.Kiedy艣 mia艂am te偶 czekolade w kremie to dopiero by艂a frajda. Tylko trzeba uwa偶a膰 by nie popa膰ka膰 sobie ubra艅 albo czego艣 innego. Osobi艣cie kupi臋! Dzi臋ki za pomys艂 :)

Awatar u偶ytkownika
baja09
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 23 cze 2012, o 21:09

Jak dla mnie to zwyk艂e marnotractwo pieniedzy. Jak nie wiecie co z nimi robic to oddajcie je biednym. Bielizna z cukierkow. Czego to juz ludzie nie wymysla.CO do czekolady to jeszcze w miare rozumiem ale co cukierkow to juz ciezko.Ani z tego przyjemnosci nie ma bo on to je a zanim to zje to minie duzo czasu.

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 25 cze 2012, o 17:37

Osobi艣cie nie zak艂ada艂abym, ze koniecnzie trzeba zje艣膰 wszystko. :) Natomiast bardziej 1. dla zabawy, 2. nareszcie m贸g艂by zerwac ze mnie bielizn臋 bez nerw贸w:) Kiedy艣 mia艂am tak膮 i by艂o zabawnie, seksownie a p贸藕niej przyjemnie.Ja nie mam takiej fantazji, ale te偶 tak stanowczo na nie to nie jestem. Jak mu zale偶a艂o, to czemu nie..niech sobie zje :lol: Sama je艣膰 bym nie chcia艂a, nie widz臋 w tym nic podniecaj膮cego :P

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 2 lip 2012, o 22:48

Dla mnie nie ma nic gorszego jak dziewczyna ubrana w bia艂膮 eleganck膮 bluzk臋, a pod tym odznaczaj膮cy si臋 bia艂y stanik, albo co jeszcze gorsze czarny. Pod bia艂e bluzki-zw艂aszcza eleganckie, gdzie zale偶y nam na dobrej prezentacji, tylko biustonosze cieliste. Wierzcie mi, 偶e wystaj膮cy stanik na rozmowie kwalifikacyjnej nie jest na plus

Wr贸膰 do 鈥濨ielizna鈥