Dzisiaj jest 28 maja 2018, o 03:25

Buty dla niskich

Awatar u偶ytkownika
asap
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Buty dla niskich

Nieprzeczytany postautor: asap » 19 sty 2015, o 18:13

Wzrost jest postrzegany jako wyznacznik pozycji, do艣wiadczenia, determinuje postrzeganie m臋偶czyzny przez kobiety jako przystojnego b膮d藕 mnie. To m臋偶czy藕ni wysocy odbierani s膮 jako eleganccy, czasem wr臋cz m贸wi si臋, 偶e je艣li m臋偶czyzna ma wzrost, to musi mie膰 i rozum. Dlatego te偶 tak wielu m臋偶czyzn, jak i m艂odych ch艂opc贸w martwi si臋 swoim wzrostem i uwa偶a go za niewystarczaj膮cy. To w艂a艣nie z my艣l膮 o nich powsta艂y buty podwy偶szaj膮ce, kt贸re opr贸cz tego, 偶e dodaj膮 elegancji, mierz膮 si臋 z kompleksami ni偶szych m臋偶czyzn.
Osobi艣cie zdarzy艂o mi si臋 us艂ysze膰 o dw贸ch przypadkach kiedy zakup takich but贸w by艂 nieodzowny. W jednym przypadku chodzi艂o o par臋, w kt贸rej m臋偶czyzna z pog艂臋biaj膮cym si臋 kompleksem wzrostu (ni偶szy od swojej wybranki) niemal nie zrujnowa艂 zwi膮zku. Drugi przypadek to zagranie czysto wizerunkowo polityczne - dojrza艂y i mo偶na powiedzie膰 wysoki m臋偶czyzna wybra艂 buty podwy偶szaj膮ce aby na konferencji sprawia膰 lepsze wra偶enie ni偶 jest kontrrozm贸wca. A Wy, jakie macie do艣wiadczenia, wra偶enia, uwagi?

Awatar u偶ytkownika
Diament99
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Buty dla niskich

Nieprzeczytany postautor: Diament99 » 8 lut 2015, o 17:24

Nie s艂ysza艂am o takich butach... Akurat dla mnie wzrost nie ma znaczenia, mam ch艂opaka niewiele w偶szego ode mnie, a i tak cz臋sto nosz臋 wysokie buty i wszyscy si臋 czuj膮 ok :)

Awatar u偶ytkownika
justyna1994
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Buty dla niskich

Nieprzeczytany postautor: justyna1994 » 27 maja 2015, o 15:10

kupowali艣cie kiedy艣 na tej stronie buty oryginalnebuty.pl
troszk臋 obawiam si臋 zakup贸w przez Internet dlatego pytam was o zdanie鈥

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥