Dzisiaj jest 16 sie 2018, o 16:16

Odsysanie t艂uszczu?

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Paoline

Odsysanie t艂uszczu?

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 23 cze 2013, o 15:22

Czy kt贸ras z was decydowa艂a si臋 mo偶e kiedy艣 na operacj臋 odsysania t艂uszczu z brzucha, podbrzusza i ud i mog艂aby podpowiedzie膰 jak to wygl膮da i u kogo najlepiej? Moja mama planuje sie podrasowa膰 troch臋 (..a ma z czego) wi臋c szukam dla niej dobrych informacji w temacie. Na razie 艣ledzimy listy typu chirurgia plastyczna i inne takie zestawienia chirurg贸w w sieci, ale ch臋tnie bym sie og贸lnie dopyta艂a kogo艣, kto robi艂, jest PO i jest zadowolony.
?

[skrypt][/skrypt]
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, o 17:54 przez Paoline, 艂膮cznie zmieniany 1 raz.

taksonomia

Re: Odsysanie t艂uszczu?

Nieprzeczytany postautor: taksonomia » 27 gru 2013, o 15:16

C贸偶, jestem ciekawa, czy Twoja mama jednak zdecydowa艂a si臋 na ten zabieg? Wa偶ne, 偶eby wybra艂a dobr膮 klinik臋, gdzie b臋dzie mia艂a zapewnion膮 fachow膮 opiek臋 lekarzy, a wtedy na pewno wszystko si臋 powiedzie. Wiem, 偶e tam gdzie moja mama zdecydowa艂a si臋 na implanty piersi wraz z liftingiem r贸wnie偶 wykonuj膮 liposukcj臋, a pacjentki s膮 bardzo zadowolone z efekt贸w. No i nie ma co si臋 ba膰, je偶eli zabieg jest bardziej inwazyjny to u偶ywa si臋 znieczulenia og贸lnego i zostaje w klinice na jedn膮 noc膮, a je偶eli mniej to istnieje szansa na wyj艣cie jeszcze tego samego dnia z kliniki :)

Awatar u偶ytkownika
Gosiak
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Gosiak » 9 sty 2014, o 22:18

Ja si臋 boj臋 b贸lu, nie wiem czy bym si臋 odwa偶y艂a.

Paoline

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 10 sty 2014, o 17:54

Strach przed b贸lem faktycznie parali偶uje

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 29 kwie 2014, o 09:36

Zamiast i艣膰 na odsysanie t艂uszczu, mo偶na zastosowa膰 zdrowsze i mniej inwazyjne rozwi膮zania. Ja polecam leczenie z艂og贸w, zabieg polega na przepuszczeniu ciep艂ej, czystej wody przez okr臋偶nic臋, w celu usuni臋cia zalegaj膮cych resztek pokarmowych, ple艣ni, toksyn. Dzi臋ki temu zabiegowi poprawia si臋 przemiana materii, cz艂owiek lepiej si臋 czuje, wa偶y na wst臋pie troch臋 mniej i 艂atwiej mu schudn膮膰 :)

Awatar u偶ytkownika
jasama
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jasama » 5 cze 2014, o 18:28

Jako艣 nie jestem przekonana od razu do odsysania. Dieta, 膰wiczenia i zabiegi w salonach czy klinice, masa偶e itp. wystarcz膮. Warto rozejrze膰 si臋 w okolicy, czy nie ma jaki艣 okazyjnych zabieg贸w

Awatar u偶ytkownika
Renius
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Renius » 22 cze 2015, o 23:34

Od razu nie, ale jak ju偶 masz dosy膰 wcinania warzywek i owoc贸w i lenia do 膰wicze艅, to dlaczego by nie spr贸bowa膰 operacyjnie wymodelowa膰 sylwetki? Poczyta艂am sobie tu aestheticmed.com.pl/chirurgia-plastyczna/zabiegi/sylwetka/odsysanie-tluszczu na czym polega zabieg i hmmm... si臋 zastawiam...

Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: elmira » 20 lut 2018, o 10:32

A to nie jest niebezpieczne?

Awatar u偶ytkownika
daliana
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: daliana » 20 lut 2018, o 12:00

My艣le,偶e wszystko tutaj jest zale偶ne od tego kto wykonuje zabieg.Czy osoba do kt贸rej wybieramy si臋 na odsysanie t艂uszczu ma do艣wiadczenie w tego typu zabiegach i czy b臋dzie w stanie przeprowadzi膰 zabieg prawid艂owo.... Sama nie wiem czy bym sie na to wybra艂a poniewa偶 zdarza sie, 偶e miejsca z kt贸rych odsysany by艂 t艂uszcz s膮 pofalowane....

Je艣li chcesz zdecydowa膰 si臋 na jaki艣 zabieg to polecam liposukcj臋 ale nieoperacyjn膮: http://e-kobieton.pl/liposukcja-szybki- ... hudniecie/ - r贸wniez mo偶e da膰 dobry efekt ale nie jest tak niebezpieczna.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥