Dzisiaj jest 24 pa藕 2017, o 07:45

P臋dzle Hakuro h50 czy h50s? + piel臋gnacja p臋dzli

Nowe produkty, recenzje kosmetyk贸w, optyczne triki
Awatar u偶ytkownika
malin.kowa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

P臋dzle Hakuro h50 czy h50s? + piel臋gnacja p臋dzli

Nieprzeczytany postautor: malin.kowa » 10 maja 2015, o 11:31

Witajcie, chcia艂abym sobie kupi膰 sw贸j pierwszy p臋dzel do podk艂adu marki Hakuro.
Kiedy艣 mia艂am jaki艣 z Rossmanna, ale tak maza艂, 偶e na d艂ugi czas zapomnia艂am o tym, ale s艂ysz臋 coraz wi臋cej pochlebnych opinii o Hakuro i chcia艂abym spr贸bowa膰.

Waham si臋 mi臋dzy H50, a H50s

H50, wi臋kszy od wersji s
w艂osie: syntetyczne, tricolor

ca艂kowita d艂ugo艣膰 r膮czki: 14cm

d艂ugo艣膰 w艂osia: 2,5 cm

艣rednica w艂osia p臋dzla: 2,7 cm
hakuro h50.jpg

H50s jest mniejszy, 艂atwiej nim pono膰 dotrze膰 w okolice oczu, lub skrzyde艂ka nosa, ale gorzej maluje si臋 ca艂膮 powierzchni臋
w艂osie: syntetyczne
ca艂kowita d艂ugo艣膰 p臋dzla: 17 cm.
d艂ugo艣膰 w艂osia: 2,2 cm., szeroko艣膰 w艂osia ok. 2,8 cm
hakuro h50s.jpg

Korzystacie mo偶e z kt贸rego艣 i mo偶ecie go poleci膰?

Drugie pytanie brzmi jak powinno si臋 piel臋gnowa膰 p臋dzle, aby pos艂u偶y艂y jak najd艂u偶ej?

[skrypt][/skrypt]

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Re: P臋dzle Hakuro h50 czy h50s? + piel臋gnacja p臋dzli

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 12 wrz 2015, o 19:06

P臋dzle myje po ka偶dym u偶yciu. Wiele os贸b poleca antybakteryjne myd艂o w p艂ynie, ja u偶ywam szarego myd艂a.
Wybra艂am h50, ale po czasie nie wiem, czy nie wybra艂abym mniejszego.
Najwi臋kszy problem sprawia mi okolica nosa i tam cz臋sto du偶y si臋 nie sprawdza za dobrze, nie dochodzi do wielu miejsc i nie zawsze udaje mi si臋 rozprowadzi膰 podk艂ad tak jak bym chcia艂a.
W tj chwili wybra艂abym h50s je艣li mia艂abym kupi膰 tylko jeden.

Awatar u偶ytkownika
Keshia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Keshia » 28 gru 2015, o 17:56

Ja mam tylko ten mniejszy h50s taki jak tutaj http://www.ceneo.pl/15311533#crid=44781&pid=9365 i jestem z niego zadowolona. Nie mam por贸wnania z wi臋ksz膮 wersj膮, ale ten mi ca艂kowicie wystarcza

Awatar u偶ytkownika
grzadek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: grzadek » 7 wrz 2016, o 14:31

Mnie marz膮 si臋 p臋dzle z zoevy. Je偶eli chodzi o czyszczenie to polecam olejek pod prysznic :)

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 5 pa藕 2016, o 16:16

grzadek pisze:Mnie marz膮 si臋 p臋dzle z zoevy. Je偶eli chodzi o czyszczenie to polecam olejek pod prysznic :)

Mog艂aby艣 powiedzie膰 co艣 wi臋cej?:)

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 27 kwie 2017, o 13:35

Ja bym wybra艂a ten mniejszy. Cho膰 ju偶 po paru latach praktyki mog臋 powiedzie膰, 偶e p臋dzel nie zawsze i do wszystkich podk艂ad贸w si臋 sprawdza. Uwa偶am, 偶e s膮 one bardzo dobre do podk艂ad贸w leistych takich jak prezentuje https://lirene.pl/produkty/makijaz/, za艣 do podk艂ad贸w bardziej g臋stych najlepsza jest g膮beczka, czy jej r贸偶ne inne warianty. Niekt贸re podk艂ady najlepiej nak艂ada艂o mi si臋 wklepuj膮c je palcami, cho膰 do wi臋kszo艣ci tego nie polecam robi膰. W taki spos贸b zu偶ywamy o wiele wi臋cej podk艂adu ni偶 u偶ywaj膮c g膮beczki. U偶ywa艂am te偶 r贸偶nych p臋dzli do podk艂adu i mi najlepiej sprawdzi艂 si臋 p臋dzel z goldenrose. A swoje p臋dzle staram si臋 my膰 po ka偶dym u偶yciu cho膰 czasem zdarza mi si臋 dopiero po dw贸ch u偶yciach. Myj臋 p臋dzle szamponem do w艂os贸w delikatnych. Kiedy艣 kupowa艂am specjalny p艂yn do mycia, ale jest to nic nie warte. Dla naszej cery nie jest zdrowe gdy rzadko myje si臋 p臋dzle. Szybko osiadaj膮 si臋 na nich bakterie, kt贸re negatywnie wp艂ywaj膮 na kondycje naszej sk贸ry.

Awatar u偶ytkownika
jolamarus1991
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jolamarus1991 » 26 lip 2017, o 14:09

Zdecydowanie h50 :) P臋dzle u偶ywane do nak艂adania korektora, podk艂adu czy pomadki najlepiej czy艣ci膰 nawet codziennie. Skuteczna jest woda z myd艂em. Wystarczy namoczy膰 p臋dzel, na艂o偶y膰 odrobin臋 myd艂a w p艂ynie na w艂osie i przez kilkana艣cie sekund ugniata膰 w d艂oni. :)

Wr贸膰 do 鈥濵ake-up鈥