Dzisiaj jest 21 wrz 2017, o 01:41

Seriale

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Seriale

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 14:34

Nie wiem czy taki temat by艂, bo jestem tutaj od nie dawna..je艣li tak, to bardzo przepraszam :)
Jakie seriale ogl膮dacie i jakie polecacie? Ostatnio wi臋kszo艣膰 seriali, kt贸re ogl膮da艂am sko艅czy艂y si臋 lub wszystkie obejrza艂am, a nowe odcinki b臋d膮 dopiero jesieni膮.
Ja uwielbiam: "Gra o tron', "Wikingowie", "呕ona idealna", "Szpital"
Czekam na wasze propozycj臋 :* Buziaki i mi艂ej niedzieli !

[skrypt][/skrypt]

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Re: Seriale

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 16 sie 2015, o 15:12

You're the worst - fajny serial- odcinki po 20min taki luzny jak narazie wyszed艂 1 sezon, 2 ju偶 we wrze艣niu, polecam jeszcze hart of dixie :)

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: donia » 16 sie 2015, o 18:48

Kiedy艣 si臋 wkr臋ci艂am w pierwsz膮 mi艂o艣膰, ale jak zacz臋li zmienia膰 aktor贸w to przesta艂o mi si臋 podoba膰:P
Czasem mnie wci膮gnie pami臋tniki z wakacji, albo dlaczego ja, czy inna weso艂owska.
To tak durne, 偶e a偶 mnie wci膮ga:D
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 23:58

donia pisze:Kiedy艣 si臋 wkr臋ci艂am w pierwsz膮 mi艂o艣膰, ale jak zacz臋li zmienia膰 aktor贸w to przesta艂o mi si臋 podoba膰:P
Czasem mnie wci膮gnie pami臋tniki z wakacji, albo dlaczego ja, czy inna weso艂owska.

Ogl膮dam "Pierwsz膮 mi艂o艣膰" chocia偶 jako艣 przed wakacjami zacz臋艂o si臋 ci膮gn膮膰. Oj ja "dlaczego ja" i inne programy tego typu ogl膮dam jak ju偶 nic nie ma. Chocia偶 masz racj臋 jak si臋 zacznie ogl膮da膰 to ju偶 trzeba do ko艅ca !

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 23:58

Pyska pisze:You're the worst - fajny serial- odcinki po 20min taki luzny jak narazie wyszed艂 1 sezon, 2 ju偶 we wrze艣niu, polecam jeszcze hart of dixie :)

Dzi臋kuje bardzo :) Na pewno zobacz臋 o czym m贸wisz :)

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: donia » 17 sie 2015, o 13:38

Monia19 pisze:
donia pisze:Kiedy艣 si臋 wkr臋ci艂am w pierwsz膮 mi艂o艣膰, ale jak zacz臋li zmienia膰 aktor贸w to przesta艂o mi si臋 podoba膰:P

Ogl膮dam "Pierwsz膮 mi艂o艣膰" chocia偶 jako艣 przed wakacjami zacz臋艂o si臋 ci膮gn膮膰. Oj ja "dlaczego ja" i inne programy tego typu ogl膮dam jak ju偶 nic nie ma. Chocia偶 masz racj臋 jak si臋 zacznie ogl膮da膰 to ju偶 trzeba do ko艅ca !

Ostatnio wieczorem jak si臋 wkr臋ci艂am w pami臋tniki z wakacji to koniec:D By艂 odcinek o jakich艣 dw贸ch laskach co ukradli im auto i one wyrwa艂y takich dw贸ch, totalnie okropnych kolesi. A tu nagle koniec i cz臋艣膰 druga kiedy艣 tam.. Szkoda, nawet nie wiem jak to znale藕膰, 偶eby sobie obejrze膰. Oni byli tak za przeproszeniem ohydni, 偶e nie mog艂am od nich oderwa膰 wzroku:D
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 17 sie 2015, o 18:24

Ew na tvp1 leci wielkie imperium- historyczny, ale wciaga :D

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 17 sie 2015, o 23:00

Gra o Tron 8-)

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 18 sie 2015, o 12:07

Mo偶e co艣 si臋 spodoba
1.jpg
6.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg

Awatar u偶ytkownika
Rayleen
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Rayleen » 18 sie 2015, o 15:34

Kocham Skins贸w i Gr臋 o Tron! Szukam teraz czego艣 nowego co by mnie wci膮gn臋艂o.. A w mi臋dzy czasie przypominam sobie wszystkie odcinki Dr House'a :lol: S膮 tu jakie艣 fanki tego cynika? I czy kt贸ra艣 z Was ogl膮da艂a mo偶e Rodzin臋 Borgi贸w? Nie umiem sobie wyrobi膰 opinii po pierwszym odcinku, nie wiem czy ogl膮da膰 dalej :|

Wr贸膰 do 鈥濬ilmy, ksi膮偶ki, muzyka, programy TV, artyku艂y , czasopisma鈥