Dzisiaj jest 21 wrz 2017, o 01:39

Wasze pomys艂y na biznes?

takanieuczesana

Wasze pomys艂y na biznes?

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 28 lip 2013, o 11:11

Ja mam kilka, jednak nie wszystkie pomys艂y na biznes w moim przypadku s膮 "kobiece" :)
Co my艣licie o mobilnej myjni samochodowej?

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Re: Wasze pomys艂y na biznes?

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 30 lip 2013, o 10:36

Jak si臋 na tym znasz i to lubisz, to czemu nie? :D Ja te偶 mam kilka, ale wszystkie zwi膮zane s膮 z moimi umiej臋tno艣ciami i/lub zainteresowaniami :D Chcia艂abym mie膰 agencj臋, co艣 jak opiekunki dla dzieci tylko na pocz膮tek na skal臋 lokaln膮, a nie og贸lnopolsk膮 :P Problem polega na tym, 偶e jest kilku lider贸w bran偶y i raczej ci臋偶ko b臋dzie si臋 przebi膰. Drugi pomys艂 to za艂o偶enie firmy oferuj膮cej us艂ugi w zakresie pisania tekst贸w: opis贸w produkt贸w do sklep贸w internetowych, komponowania tekst贸w na ulotki reklamowe, tworzenia list贸w s艂u偶bowych, przem贸wie艅, komunikat贸w, artyku艂贸w itd. :P A trzecia mo偶liwo艣膰 to pracownia r臋kodzie艂a z r臋cznie robionymi przedmiotami :) Na razie wci膮偶 si臋 zastanawiam i kombinuj臋, co b臋dzie najlepsze :P

Awatar u偶ytkownika
Bestobej
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Bestobej » 6 sie 2013, o 23:03

Mi si臋 marzy te偶 opieku艅czy interes, ale dotycz膮cy ludzi starych i chorych. Powszechnie ju偶 si臋 m贸wi, 偶e Europa si臋 starzeje wi臋c b臋d臋 mia艂a klient贸w. Wybieram si臋 do szko艂y policealnej na kierunek opiekun medyczny. W tym czasie te偶 doucz臋 si臋 angielskiego. I w艂a艣ciwie to b臋d臋 te偶 mia艂a prac臋 w Anglii.

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 19 sie 2013, o 20:28

Chyba rzeczywi艣cie jest to przysz艂o艣ciowe zaj臋cie! No i potrzebne. Moja babcia jest teraz w szpitalu i jak wyjdzie, to nie bardzo ma si臋 Ni膮 kto zaj膮膰 w czasie, gdy moje ciocie i mama s膮 w pracy.

Awatar u偶ytkownika
ducia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ducia » 30 wrz 2013, o 16:36

Zdecydowanie jest to biznes przysz艂o艣ci. Te偶 my艣la艂am o czym艣 takim, ale za ma艂o kasy niestety :(

Awatar u偶ytkownika
Karo
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Karo » 17 lut 2014, o 11:34

Ja r贸wnie偶 marz臋 o w艂asnym biznesie, jednak troch臋 si臋 boj臋 tak du偶ego przedsi臋wzi臋cia. Razem z przyjaci贸艂k膮, chcemy za艂o偶y膰 w艂asny salon kosmetyczny, jednak ostatnio dowiedzia艂am si臋, 偶e prowadz膮c takie dzia艂alno艣ci jest si臋 zobowi膮zanym do sk艂adnia sprawozda艅 za korzystanie ze 艣rodowiska, co mnie troch臋 mnie przera偶a, bo nic nie wiem na ten temat. Chyba skorzystamy z us艂ug jakiego艣 dobrego doradztwa, 偶eby nie martwi膰 si臋 na zapas. Jak tylko znajdziemy lokal to ruszamy z w艂asnym biznesem, trzymajcie kciuki. :)

taksonomia

Nieprzeczytany postautor: taksonomia » 21 lut 2014, o 14:36

Jak na razie nie mam jeszcze konkretnego pomys艂u na w艂asny biznes (po g艂owie chodzi mi kilka r贸偶nych), jednak偶e ju偶 teraz staram si臋 dokszta艂ca膰 w tej dziedzinie. Ostatnio uda艂o mi si臋 znale藕膰 w sieci ca艂kiem ciekawe szkolenie z prowadzenia biznesu, kt贸re m贸wi o analizie rynku, wykorzystywaniu w艂asnych umiej臋tno艣ci oraz wyr贸偶nianiu si臋 spo艣r贸d konkurencji. Naprawd臋 dowiedzia艂am si臋 mn贸stwa przydatnych rzeczy, przekazanych na dodatek przez do艣wiadczonego menad偶era i autora ksi膮偶ek dot. biznesu.

Awatar u偶ytkownika
werwo
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: werwo » 21 lut 2014, o 15:52

Mi r贸wnie偶 po g艂owie chodzi kilka pomys艂贸w :) Tyle 偶e nie wiem na co teraz jest popyt bo mam wra偶enie 偶e wszystko w dzisiejszych czasach jest :) Nawet nie ma z czego od艂o偶y膰 na taki sw贸j interes a bardzo ci臋偶ko dosta膰 jakie艣 dofinansowanie.

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 24 mar 2014, o 12:00

Od jakiego艣 czasu interesuj臋 si臋 grafik膮 i chodzi mi po g艂owie pomys艂 za艂o偶enia biznesu takiego jak pisanie aplikacji. Zastanawiam si臋 jeszcze nad jakim艣 kursem dotycz膮cym projektowania stron www, my艣l臋, 偶e powinno mi to pom贸c.

overcome

mysleli艣cie o w艂asnym biznesie? Franczyza?

Nieprzeczytany postautor: overcome » 30 sty 2015, o 22:20

Mam takie pytanie do was bo wr贸ci艂em z zagranicy, mam troch臋 pieni臋dzy i chcia艂bym otworzy膰 w艂asny biznes.
Znalaz艂em w necie taka stron臋 maszynyparowe.com i zastanawiam si臋 nad franczyz膮 Ecomyjni i maszynami parowymi. Dok艂adniej interesuje mnie oddzia艂 Krakowski. Macie jakie艣 do艣wiadczenia w tej dziedzinie?

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥