Dzisiaj jest 25 maja 2018, o 18:56

Odwa偶ni!

Najdziwniejsze rekordy, 艣mieszne stylizacje, dziwne przedsi臋wzi臋cia
Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Odwa偶ni!

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 3 lip 2012, o 23:04

Troszk臋 o tolerancji, a sporo o modzie. Cz臋sto sama mam tak, 偶e nie decyduje si臋 na jak膮艣 stylizacj臋 bo boj臋 si臋 reakcji spo艂ecze艅stwa. Czy wy te偶 tak macie? Jak s膮dzicie, czy rzecyzwi艣cie powinni艣my bra膰 sobie do serca opini臋 innych? Ubieracie si臋 tak jak chcecie?

Awatar u偶ytkownika
Ptysiow
Specjalistka

Re: Odwa偶ni!

Nieprzeczytany postautor: Ptysiow » 6 lip 2012, o 14:23

Lubi臋 oryginalne ubrania, ale te偶 ju偶 kilka razy zrezygnowa艂am z ciekawych stylizacji, bo przecie偶 co ludzie powiedz膮. Czasem si臋 przemog臋 i mimo 偶e 艂api臋 r贸偶ne spojrzenia, to jestem z siebie zadowolona, 偶e nie da艂am si臋 st艂amsi膰 szaremu t艂umowi. ;)

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: donia » 13 lip 2012, o 14:50

To zale偶y. Bardzo cz臋sto widz臋 dziewczyny prze koszmarnie ubrane. Niby chc膮 by膰 modne, ale 艂膮cz膮 w sobie 30 najmodniejszych rzeczy i wygl膮daj膮 jak choinki na Bo偶e Narodzenie. I w dodatku strasznie si臋 z tym obnosz膮 i na ka偶dego zwyczajniej ubranego pe艂en pogardy wzrok. Trzeba mie膰 umiar zar贸wno w jedn膮 jak i drug膮 stron臋.
Ja sama czasem rezygnuj臋 z czego艣, ale to raczej dla tego, 偶e wcale to nie wygl膮da tak 艂adnie jak sobie wst臋pnie za艂o偶y艂am, albo wygl膮dam w czym艣 po prostu 艣miesznie :?
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt
lova

Awatar u偶ytkownika
PannaK
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: PannaK » 16 lip 2012, o 17:14

My艣l臋, 偶e powinno si臋 z tej masy trend贸w wybra膰 kilka rzeczy, kt贸re nam si臋 naprawd臋 podobaj膮. Niestety du偶o dziewczyn 艣lepo kupuje i 艂膮czy w艂a艣nie ze 30 trend贸w na raz i wychodzi pora偶ka, ale dla nich to nie ma znaczenia, bo to przecie偶 modne. ;P

Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 16 lip 2012, o 17:20

Um贸wmy si臋. Ludzie na co dzie艅 ubieraj膮 si臋 szaro i nijako.

Sp贸jrzmy na id膮cy t艂um-jedna wielka, ciemna plama. Dlaczego tak jest?
Mo偶e nie tyle z samej odwagi co z faktu, 偶e moda kosztuje. Kosztuje du偶o pieni臋dzy, Je艣li nie pieni膮dze to czas, a nawet je艣li nie do ko艅ca czas to ch臋ci.

呕yjemy w po艣piechu i jestem w stanie sobie wyobrazi膰, 偶e m艂ode mamy (cz臋sto pracuj膮ce)nie maj膮 czasu na nic, a co dopiero na fashionowe przer贸bki, albo wymy艣lanie stylizacji. Ale nie dajmy si臋 zwariowa膰. Nie wierz臋 w to, 偶e chwili dla siebie nie znajdziemy.

Bycie trendy nie znaczy, 偶e od razu trzeba mie膰 wszystko to, co pokazywane jest na wszystkich 艣wiatowych blogach.

Panie! ubierajmy si臋 stylowo i z klas膮.
Wybaczcie, ale jak widz臋 m艂ode, 艂adne dziewczyny w powyci膮ganych dresach to na usta mi si臋 ci艣nie gdzie tu kobieco艣膰?

S膮dz臋, 偶e wystarczy mie膰 w szafie z 3 pary g艂adkich jeans贸w, par臋na艣cie bluzeczek, kilka dodatk贸w i gotowe.
P贸藕niej tylko dobieramy w zale偶no艣ci od nastroju.
Z takiego kompletu wyczarujemy wiele ciekawych stylizacji.Oczywi艣cie pod warunkiem, 偶e nasz zestaw nie b臋dzie si臋
sk艂ada艂 znowu z samych szaro艣ci.

Jestem zwolenniczk膮 kupowania ubra艅 rzadko, ale za to 艣wietnych jako艣ciowo, kt贸re nam pos艂u偶膮 na lata, a nie cotygodniowych eskapad na bazarek i kupowanie ciuszk贸w, kt贸re wi臋cej ni偶 dwa prania nie prze偶yj膮.

Nie ma nic gorszego ni偶 dziewczyna w zmechaconym, ponaci膮ganym swetrze mimo, 偶e modnym.
Jak to si臋 m贸wi NIE MUSI BY膯 NOWE, ALE MUSI WYGL膭DA膯 JAK NOWE :mrgreen:

Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 17 lip 2012, o 21:44

No w艂a艣nie szczerze powiedziawszy to mnie te偶 te super trendy dziewcz臋ta si臋 nie podobaj膮:) Dla mnie ta uwaga w ubiorze, to pokazanie w艂asnego stylu, w艂asnego ja. I dla jednej b臋dzie to ubranie kwiecistej apaszki na w艂osy a dla drugiej glan贸w do sp贸dnicy:) Jedno i drugie wymaga zachodu. Ale zgodz臋 si臋, 偶e nie zawsze mamy na to czas i ochot臋 ;)

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marrika » 8 sie 2012, o 21:43

Ja w艂a艣nie nie jestem w og贸le. Cz臋sto przed samym wyj艣ciem wszystko zmieniam, na zwyk艂膮 bluzk臋, bo w tej troch臋 bardziej szalonej czuj臋 si臋 dziwacznie :(
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Awatar u偶ytkownika
Gocha
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Gocha » 23 sty 2013, o 13:50

Hm, ja si臋 po prostu trzymam swojego stylu - chyba nie jest jaki艣 mocno ekstrawagancki. Staram si臋 dobra膰 ubranie do okazji, ale te偶 bez przesady. :)

Awatar u偶ytkownika
elle93
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: elle93 » 6 maja 2013, o 15:55

M贸j styl to minimalizm. Nie lubi臋 ekstrawagancji w szafie.

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 17 sie 2015, o 00:08

R贸wnie偶 czasem my艣l臋 "Co ludzie powiedz膮" To jest straszne... w ko艅cu to nasze 偶ycie i powinni艣my 偶y膰 tak jak my chcemy :)

Wr贸膰 do 鈥濩iekawostki鈥