Dzisiaj jest 11 gru 2017, o 12:28

Korzonki i rwa kulszowa

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Korzonki i rwa kulszowa

Nieprzeczytany postautor: elmira » 11 sty 2017, o 11:58

Hej. Nie mam poj臋cia gdzie mam si臋 podpi膮膰 z tym w膮tkiem, dlatego zn贸w trafi艂am tutaj.
Od lipca mam problem z korzonkami. Najpierw b贸le by艂y niewielkie, nie utrudnia艂y 偶ycia. Z biegiem czasu by艂o coraz gorzej. W pracy du偶o d藕wiga艂am, codziennie przez moje r臋ce przechodzi艂a tona towaru (ro艣liny doniczkowe o du偶ej wadze). D藕wiganie by艂o chyba gwo藕dziem do...rehabilitacji. Posz艂am do lekarza, najpierw zapisa艂 Nimesil czy co艣 takiego, kt贸ry nie pom贸g艂. Posz艂am zn贸w i dosta艂am skierowanie na rehabilitacj臋. Ko艅cz臋 j膮 ju偶 w 艣rod臋, zapisane mia艂am na 10 dni pr膮dy r贸偶nego rodzaju i laser. Popraw臋 zauwa偶y艂am we czwartek i potem by艂o super, ale dzi艣 nie mog臋 si臋 ruszy膰...Z b贸lu mam ochot臋 p艂aka膰. Nie wiem jak siedzie膰, jak le偶e膰. Sta膰 nie, chodzi膰 te偶 nie bardzo. Czy rehabilitacja pomo偶e czy b臋dzie trzeba j膮 powtarza膰? Aha, no i za偶ywa艂am jeszcze lek zapisany przez lekarza DicloDuo, by艂o po tym lepiej, ale nie powinnam ju偶 tego bra膰 wi臋c dzi艣 ju偶 nie wzi臋艂am. Wypi艂am za to ten Nimesil.

Czy kto艣 z was mia艂 problem z korzonkami/rw膮 kulszow膮/b贸lami w odc. l臋d藕wiowym? Jak to si臋 skonczy艂o? Czy rehabilitacja pr膮dami i laserem zadzia艂a? Co robi膰 samodzielnie, by odci膮偶y膰 kr臋gos艂up?

Pozdrawiam i przepraszam je艣li w膮tek nie powinien by膰 tutaj.

Awatar u偶ytkownika
daliana
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Korzonki i rwa kulszowa

Nieprzeczytany postautor: daliana » 11 sty 2017, o 13:13

Kochana sama mam dyskopati臋 odcinka l臋d藕wiowego tak wiec 艂膮cz臋 si臋 z Tob膮 w B贸lu.

Og贸lnie przeczyta艂am troch臋 informacji w temacie i wychodzi na to,ze skuteczne mo偶e byc jedynie leczenie operacyjne
http://rwakulszowa.net.pl/

Nie wiem jednak czy sie na to wybior臋 bo jednak troch臋 si臋 boje.

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 10 kwie 2017, o 13:15

rwa kulszowa to w sumie nic przyjemnego, na szcz臋艣cie s膮 domowe sposoby, kt贸re pomagaj膮 zmniejszy膰 dolegliwo艣ci:
http://twojmedyk.pl/rwa-kulszowa/

Awatar u偶ytkownika
stefa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: stefa » 16 sie 2017, o 09:25

Z czym艣 takim to najlepiej i艣膰 do Natural Medical, tam gdzie mia艂am rehabilitacj臋 kr臋gos艂upa. Podobno zabiegi magnetoterapii kt贸re mia艂am pomagaj膮 tak偶e na takie dolegliwo艣ci wi臋c warto spr贸bowa膰 bo u mnie b贸l ust膮pi艂 ju偶 po kilku zabiegach.

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥