Dzisiaj jest 20 cze 2018, o 22:40

Meble sosnowe - za jasne czy w sam raz?

Awatar u偶ytkownika
SabkaD
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Meble sosnowe - za jasne czy w sam raz?

Nieprzeczytany postautor: SabkaD » 29 maja 2014, o 21:07

Ustalili艣my w domu, 偶e do salonu kupujemy meble drewniane i to ju偶 w sumie jest postanowione. Kwestia w tym, 偶e ja zostaje przy meblach sosnowych kt贸re mi si臋 jako艣 tak bardziej podobaj膮, a m贸j m膮偶 twierdzi, 偶e one s膮 po prostu za jasne i si臋 pobrudz膮? Jakie jest wasze zdanie? Chodzi艂o by mi o co艣 takiego, chodzi o ten komplet z tym telewizorem. No s膮 jasne, ale przecie偶 ludzie te偶 maj膮 bia艂e meble i spokojnie to mo偶na doczy艣ci膰 do tego t艂umacz臋 m臋偶owi, 偶e na ciemnych wida膰 kurz du偶o mocniej.

A bardzo mi si臋 podoba ta kolekcja a niestety ciemniejszej jej nie dostan臋, w sumie nawet nie chce. Kto艣 ma takie jasne drewniane meble w jakim艣 pokoju, salonie? I mo偶e mi co艣 na ten temat powiedzie膰, doradzi膰?

meble.jpg

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Re: Meble sosnowe - za jasne czy w sam raz?

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 gru 2014, o 16:11

Mamy takie meble ju偶 wiele lat. Pomijaj膮c fakt, 偶e dla mnie s膮 z wygl膮du troch臋 nudne, bo wola艂abym cos bardziej modernistycznego to absolutnie nic si臋 z nimi nie dzieje.
Na ja艣niejszym kurzu tak nie wida膰 jak na ciemnym;)

Awatar u偶ytkownika
Wilia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wilia » 17 lis 2015, o 13:53

Ja mam dwie szafki i du偶膮 sosnow膮 szaf臋 w sypialni, ale pope艂ni艂am ten b艂膮d, 偶e ich nie lakierowa艂am. Mocno 艣ciemnia艂y - by艂y s艂omkowe, teraz s膮 miodowe. Ale brud si臋 ich nie trzyma, nawet ma艂o si臋 kurz膮.

Awatar u偶ytkownika
tymon4511
Konto zablokowane

Nieprzeczytany postautor: tymon4511 » 18 lis 2015, o 09:24

Mi si臋 podobaj膮 takie jasne meble:)

Awatar u偶ytkownika
mozajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mozajka » 29 lis 2015, o 17:25

Pi臋kne, dodatkowo jak Ci si臋 znudz膮 mo偶esz je przemalowa膰 np na bia艂o. S膮 pi臋kne i warte zakupu.

Awatar u偶ytkownika
Karo
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Karo » 11 kwie 2016, o 14:27

Mi bardzo si臋 podobaj膮, sama bym ch臋tnie sobie takie sprawi艂a. Moje obecne s膮 bardzo ciemne i do艣膰 ponure, ale i maj膮 te偶 swoje lata. Jak kiedy艣 b臋d臋 wymienia膰, to z pewno艣ci膮 na co艣 podobnego.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 8 mar 2018, o 08:46

My艣l臋, 偶e takie meble s膮 w bardzo dogodnym kolorze. Sama planuj臋 w swoim przysz艂ym domu zadba膰 o meble drewniane, bowiem bardzo pasuj膮 do stylu skandynawskiego. Jestem zwolenniczk膮 du偶ych przestrzeni, a styl skandynawski pozwala je zapewni膰 bez wi臋kszego problemu. Dlatego my艣l臋, 偶e nie ma zagraca膰 pokoju niepotrzebnymi bibelotami. Przy okazji chcia艂am si臋 Was poradzi膰 w jeszcze jednej sprawie, jak s膮dzicie, czy kominy systemowe takie jak te b臋d膮 si臋 dobrze spisywa膰 w d艂u偶szej perspektywie - http://www.systemykominowe.pl/kalkulator.html?

Wr贸膰 do 鈥濪om, wystr贸j wn臋trz鈥