Dzisiaj jest 29 maja 2016, o 05:41
sprawdzone sposoby na bezsenność pomysł na randkę co na zniszczone włosy

Zakupy odzie偶y i dodatk贸w online

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Zakupy odzie偶y i dodatk贸w online

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 3 lip 2012, o 08:39

Co my艣licie o zakupach ubra艅 przez internet?
Ja od kilku lat nie wyobra偶am sobie innych zakup贸w, ale na szcz臋艣cie zawsze idealnie dobieram rozmiar.
Jakie wy macie przygody zwi膮zane z takim zamawianiem?

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Re: Zakupy odzie偶y i dodatk贸w online

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 3 lip 2012, o 20:25

Dla mnie to nie to samo co jak w sklepie.Wiem wtedy jak dobrze le偶y,czasem podane wymiary maj膮 te偶 z艂e i mimo 偶e to S to mo偶e by膰 nawet XL. Ja ju偶 si臋 naci臋艂am nie raz z tymi wymiarami ich,wszystko si臋 zgadza艂o a jak za艂o偶y艂am to wisia艂o na mnie. CHocia偶 kiedy艣 musia艂am szuka膰 tylko XS i to by艂 m贸j jedyny dost臋p do ubra艅 inaczej w sklepach mog艂am zapomnie膰 o takich rozmiarach.

Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 8 lip 2012, o 08:30

Ja jestem zwolenniczk膮 tego typu zakup贸w, szczeg贸lnie, 偶e np buty z USA mo偶na kupi膰 bardzo tanio:)

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 8 lip 2012, o 12:22

Nigdy nie patrz臋 na rozmiary, no chyba, 偶e pogl膮dowo. Najwa偶niejsze s膮 rozmiary i to te偶 nie sprawdzamy na oko, tylko mierzymy dla przyk艂adu swoj膮 bluzk臋, w kt贸rej si臋 dobrze czujemy i por贸wnujemy z wymiarami.
Wa偶ne jest te偶, czy mo偶na zwr贸ci膰 towar. Kilka razy co艣 mi si臋 wydawa艂o fajne, ale materia艂 okazywa艂 si臋 nieprzyjemny w noszeniu i w efekcie nie bardzo p贸藕niej w tym chodzi艂am.
Og贸lny bilans jest na plus.
Ciekawa jestem waszych dalszych opinii :D

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: donia » 13 lip 2012, o 14:01

Ja sobie bym nie wyobra偶a艂a 偶ycia bez zakup贸w w sieci. Brzmi to mo偶e troch臋 maniacko, ale prawda jest taka, 偶e jak jest co艣 wystrza艂owego to znika ze sklep贸w w kilka dni, a plus jest taki, 偶e mo偶na to jeszcze upolowa膰 np. na aukcji
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: marrika » 27 lip 2012, o 09:45

Najcz臋艣ciej kupuj臋 dodatki. Mam ok. 300 bransoletek. Maniak :mrgreen:
Kobieco艣膰 to nasza pasja! http://lova.pl

Awatar u偶ytkownika
grabka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: grabka » 19 sie 2012, o 15:17

Cz臋sto spotykaj膮 mnie sytuacje kiedy pojawia si臋 co艣 ciekawego, ale zanim ja to zauwa偶臋 to ju偶 dawno znika.
Dzi臋ki sieci praktycznie w 99% s膮 to dla mnie osi膮galne rzeczy.

Awatar u偶ytkownika
wiktoria.85
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiktoria.85 » 7 wrz 2012, o 10:30

Gdy kupujecie w necie to zwracacie uwag臋 czy jest to S czy M? Rozmiar rozmiarowy nie r贸wny i praktycznie nie wiadomo na co w danej chwili si臋 trafi. Chcia艂abym kiedy艣 zrobi膰 internetowy zakup odzie偶y, ale boje si臋, 偶e mo偶e to na mnie dobrze nie le偶e膰. Na co najbardziej zwraca膰 uwag臋? Wymiary ok - wiadomo, ale opr贸cz tego sk膮d wiecie czy dane ubranie b臋dzie pasowa膰 na Wasz膮 figur臋 jak jest ono pokazane na uniwersalnym manekinie?

Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 13 wrz 2012, o 11:58

R贸偶nie to bywa z rozmiarami. Wymiary s膮 bardziej miarodajne. Najlepiej jak mamy ulubiona mark臋, kt贸r膮 kupujemy w realu to mo偶emy by膰 pewne, 偶e rozmiar b臋dzie ok.

Kilka razy naci臋艂am si臋 na zakupach przez neta, ale by艂o to kilka razy gdzie艣 na kilkaset, wi臋c wynik ca艂kiem niez艂y, bior膮c pod uwag臋 korzy艣ci z innych rzeczy, z kt贸rych by艂am w 10000% zadowolona ;)

Warto tez zagl膮da膰 do sklep贸w, kt贸re oferuj膮 zwrot do ilu艣 dni np. stylroom.pl
W praktyce zawsze mamy prawo zwr贸ci膰 do 10 dni, ale czasem nie warto drze膰 kot贸w z nieuczciwymi sprzedawcami, poza tym cz臋sto zamawiam na allegro od prywatnych os贸b.. Wtedy w razie wpadki zostaje wystawi膰 samemu i sprzeda膰 we w艂asnym zakresie.

A akurat rozmiar S i M niewiele si臋 od siebie r贸偶ni tak naprawd臋, czasem kupuj臋 XS, czasem S, a w chi艅skim markecie wypadam na M/L :lol:

Awatar u偶ytkownika
justkaMM
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: justkaMM » 1 lut 2013, o 21:17

Najbezpieczniej wybra膰 sobie model i rozmiar w sklepie stacjonarnym, a potem kupi膰 za po艂ow臋 ceny w internecie. Oszcz臋dno艣膰 i pewno艣膰.

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥