Dzisiaj jest 17 sie 2018, o 20:52

ZARA TRF

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

ZARA TRF

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 15 cze 2012, o 13:27

ZARA TRF na lato 2012 to eksplozja obowi膮zuj膮cych tendencji - mamy wi臋c fr臋dzle, 偶akiety w stylu Chanel, pastele i uniwersaln膮 biel. Do tego koronka i szyde艂kowe prze藕roczysto艣ci. Co s膮dzicie o tym?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Re: ZARA TRF

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 15 cze 2012, o 15:32

Od dzi艣 to m贸j ulubiony sklep! Z t膮 kolekcj膮 jak na m贸j gust trafili idealnie.

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 17 cze 2012, o 21:07

Ilekro膰 wchodz臋 do Zary aby sobie co艣 kupi膰 tylekro膰 nigdy nie mog臋 tam nic znale藕膰. Ubrania z tego sklepu s膮 wed艂ug mnie albo kompletnie zwyczajne albo po prostu brzydkie. Nie w moim gu艣cie na pewno. A ceny to maj膮 z kosmosu w por贸wnaniu np z Reserved, Orsay czy Top Secret. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego sklepu...

Awatar u偶ytkownika
marcysiaa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marcysiaa » 17 cze 2012, o 21:26

Oddzielnie niekt贸re ubrania by艂yby ca艂kiem do rzeczy, ale zestawione razem nie wygl膮daj膮 dobrze. Jako艣 nie rozumiem fenomenu Zary, ilekro膰 odwiedz臋 ten sklep nie ma tam nic ciekawego, to samo co wsz臋dzie.Lubi臋 motywy kwiatowe.Zara jest na poziomie H&M ,ale z niezrozumia艂ych powod贸w ceni si臋 jakby by艂a lepszej jako艣ci.Nie mam poj臋cia dlaczego tak wiele os贸b jest zafascynowane Zar膮. Wiele ciuszk贸w tandetnych i drogo.Zdecydowanie polecam Mohito

Awatar u偶ytkownika
baja09
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 17 cze 2012, o 22:12

Koszula jest mega! A co do por贸wnania Zary z H&M to ja akurat cz臋艣ciej znajduj臋 fajny ciuch w Zarze. H&M to dla mnie jedna wielka, bez艂adna szmaciarnia, nie mog臋 si臋 nadziwi膰, 偶e tylu ludzi chwali te sklepy. Mimo 偶e czasem dopadn臋 tam co艣 ciekawego, to jednak jako艣膰 tych ubra艅 jest koszmarna. Dno! Jedno pranie, mo偶e dwa i to r臋czne i dzi臋kuj臋 bardzo, ju偶 nie ma co zak艂ada膰. Pora偶ka. W Zarze drogo, za drogo i te偶 艣rednio lubi臋 ten sklep, ale jako艣膰 generalnie jest zdecydowanie lepsza ni偶 w H&M.

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 17 cze 2012, o 22:30

Zara w Polsce nie zawsze wyglada tak samo jak w innych krajach. Pozatym nie nie rozumiem porownania Zary do H&M . H&M nie ma nic ciekawego...tam jedynie moze cos znalesc naprawde fajnego jesli sie trafi. W zarze zawsze jest cos fajnego, a jak ktos nie ma gustu elegantki i babki z klasa to wybiera sie gdzie indziej.R贸偶nica jest kolosalna i w wymiarach powierzchni sklepowej, jak i ilo艣ci ubra艅 tam sprzedawanych. A co do jako艣ci, to na metkach nawet w艂oskich widnieje Made in China.

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 17 cze 2012, o 22:32

Czy te偶 macie wra偶enie, 偶e marka Zara szyje od jakiego艣 czasu dziwnie niewymiarowe ubrania? Mam tu na my艣li szczeg贸lnie spodnie. Mimo 偶e nosz臋 rozmiar 38, to nie jestem w stanie nogawek przez uda przecisnac, a bior膮c rozmiar wi臋ksze w pasie s膮 za du偶e o dobre 10 cm ;/ Jestem strasznie zawiedziona, poniewa偶 aktualnie bardzo fajne rzeczy s膮 w sklepach..

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 25 cze 2012, o 19:28

Szkoda tylko, 偶e Zara jest u nas tak straaaaaaaasznie droga.
Zw艂aszcza, 偶e na metkach ubrania, kt贸re u nas jest po 200z艂 widnieje np. 36 euro. Nijak si臋 to ma do rzeczywisto艣ci i polskich reali贸w. No, ale c贸偶.. na pewno ich plusem jest jako艣 towar贸w, zw艂aszcza tych dro偶szych.

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 3 lip 2012, o 22:28

Co do jako艣ci Zary to mam pare zastrze偶e艅, moim zdaniem mimo tego 偶e drogie to i tak nie s膮 a偶 tak 艣wietniej jako艣ci. Ju偶 lepsze jest chyba Victoria's Secret albo Mango lub Pull&Bear. Nie raz si臋 naci臋艂am 偶e dosta艂am bluzke z Zary kt贸ra po 2 praniach w odpowiednich temperaturach wygl膮da艂a jak szmata do pod艂ogi za przeproszeniem. Nie polecam tego sklepu.

Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 4 lip 2012, o 22:33

Co do ZARY to ich ciuchy rzeczywi艣cie s膮 ciekawe. Ale z drugiej strony ilekro膰 tam wejd臋 to czuje si臋 jakbym przegl膮da艂a 99% blog贸w modowych. Nie rozumiem a偶 takie zachwytu i owczego p臋du na ten sklep. Te rzeczy ze zdj臋膰 s膮 fajne, ale nie powalaj膮ce:P No ale co kto lubi;)

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥