Dzisiaj jest 21 lip 2018, o 19:13

Centro-reklamacja

Poka偶 innym zawarto艣膰 swojej szafy!
Awatar u偶ytkownika
Mona
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Centro-reklamacja

Nieprzeczytany postautor: Mona » 20 sie 2015, o 12:01

Witajcie, ci膮gle przek艂ada艂am, bo nie mia艂am czasu na zaniesienie but贸w do reklamacji, a tu wychodzi na jaw, 偶e centro spakowa艂o manatki i do ostatnich dni nawet pracownicy nie wiedzieli, 偶e si臋 zamykaj膮.
I po reklamacji :evil:

[skrypt][/skrypt]
Grzeczne dziewczynki id膮 do nieba, a niegrzeczne maja niebo na ziemi:)

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Re: Centro-reklamacja

Nieprzeczytany postautor: donia » 20 sie 2015, o 14:21

Afera jest i to nie ma艂a, pozamykali sklepy i zostawili ludzi bez wyp艂at!
Na fb jest profil, gdzie zbieraj膮 si臋 poszkodowani i w tej chwili jest ok. 470 os贸b i ci膮gle przybywa.

A co z butami?HMM wydaje mi si臋, 偶e na jedno to chocia偶 zostan膮 CI buty, kt贸re mo偶esz zanie艣膰 do naprawy do szewca. Reklamacje innych zosta艂y w zaplombowanych sklepach :!: :roll:

11225323_.jpg
014835.jpg
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt
lova

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 21 sie 2015, o 14:10

Masakra z tym! Z butkami zostaje Ci tylko naprawa u szewca lub niestety wyrzucenie ich.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 25 sie 2015, o 14:23

Obawiam si臋, 偶e niestety dziewczyny maja racj臋:(
Pozostaje si臋 cieszy膰, 偶e buty s膮 u Ciebie i trudno-szewc jedyna rada

Awatar u偶ytkownika
Wieszaczek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wieszaczek » 27 sie 2015, o 10:36

Ja te偶 jestem poszkodowana przez ta firm臋! Kupi艂am u nich baletki i ju偶 po trzech dniach mi si臋 rozwali艂y! Chcia艂am zareklamowa膰 i przywita艂 mnie zamkni臋ty sklep...

My to p贸艂 biedy - straci艂y艣my kilkadziesi膮t z艂otych na butach. A co maj膮 powiedzie膰 pracownicy, kt贸rzy zostali bez wyp艂at? Kt贸rzy maj膮 niewykorzystany urlop i nale偶y m si臋 w tym momencie rekompensata pieni臋偶na za to? Kt贸rzy nie mog膮 si臋 nawet zarejestrowa膰 w UP, bo oficjalnie dalej s膮 pracownikami Centro? To dopiero koszmar! :evil:

Awatar u偶ytkownika
Mona
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mona » 30 sie 2015, o 08:54

Wieszaczek pisze:Ja te偶 jestem poszkodowana przez ta firm臋! Kupi艂am u nich baletki i ju偶 po trzech dniach mi si臋 rozwali艂y! Chcia艂am zareklamowa膰 i przywita艂 mnie zamkni臋ty sklep...

My to p贸艂 biedy - straci艂y艣my kilkadziesi膮t z艂otych na butach. A co maj膮 powiedzie膰 pracownicy, kt贸rzy zostali bez wyp艂at? Kt贸rzy maj膮 niewykorzystany urlop i nale偶y m si臋 w tym momencie rekompensata pieni臋偶na za to? Kt贸rzy nie mog膮 si臋 nawet zarejestrowa膰 w UP, bo oficjalnie dalej s膮 pracownikami Centro? To dopiero koszmar! :evil:

Wieszaczek ma racj臋:( Mona widzia艂am ten fb. Najbardziej przykro mi si臋 zrobi艂o jak pracownicy ju偶 mieli do艣膰 pyta艅 o ty kiedy si臋 zamykaj膮 i wywiesili tak膮 kartk臋 :o
fotka z fb :shock:
centro zamkni臋te.jpg
centro
Grzeczne dziewczynki id膮 do nieba, a niegrzeczne maja niebo na ziemi:)

Awatar u偶ytkownika
anikki
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: anikki » 4 lis 2015, o 15:26

Podrzu膰cie adres linka na fb. W tym uk艂adzie jest to kwestia naprawy przez producenta. R臋kojmia/gwarancja

Wr贸膰 do 鈥濵oja szafa鈥