Dzisiaj jest 16 gru 2017, o 02:36

Prezent dla mamy-pro艣ba o pomoc

Pomys艂y na niebanalne prezenty
Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Prezent dla mamy-pro艣ba o pomoc

Nieprzeczytany postautor: agadys » 11 pa藕 2016, o 14:07

Wiesz co, ka偶dej kobiecie bez wzgl臋du na wiek przyda si臋 nowa torebka i skoro jest aktywn膮 kobieta to proponuj臋 zajrze膰 do marki Manznan i obejrze膰 ich nerki, na pewno przyda si臋 mamie w trakcie jazdy rowerem, a mo偶e nawet zdecyduje si臋 na bieganie, a taki dodatek sprawdza si臋 fantastycznie na potrzebne drobiazgi.

Awatar u偶ytkownika
ewelina795
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ewelina795 » 28 lis 2016, o 14:08

A mo偶e jakie艣 modne okulary przeciws艂oneczne? Praktyczny prezent na co dzie艅. Ze swojej strony mog臋 zaproponowa膰 okulary Ray-Ban http://ubutik.pl/okulary-rayban. Wygodne, modne i wytrzyma艂e. S膮dz臋, 偶e z takiego prezentu by艂aby zadowolona.

Awatar u偶ytkownika
ubrankowa456
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ubrankowa456 » 16 mar 2017, o 13:26

Zastan贸w si臋 nad kupnem dobrej ksi膮偶ki, mo偶e jakiego艣 romansu? zobacz tutaj tania ksi臋garnia internetowa maj膮 szerok膮 ofert臋.

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 10 kwie 2017, o 14:07

Za p贸艂torej miesi膮ca jest dzie艅 Matki. Kompletnie o tym zapomnia艂am. Ale przegl膮daj膮c co艣 w necie trafi艂am na http://stylzycia.familie.pl/artykul/Naj ... 917,1.html . Dobrze, 偶臋 na to trafi艂am tak to bym szuka艂a czego艣 na ostatni膮 chwil臋, a tak mam czas aby si臋 rozejrze膰. Nie wiem tylko czy nie sko艅czy si臋 na jakim艣 kwiatku i czekoladzie jak co roku. No ale plany zawsze mam wielkie :D

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agadys » 23 kwie 2017, o 09:21

To zacznije te plany realizowa膰 ju偶 teraz, tak jak ja to robi臋. Jako艣 w 艣wieta albo zaraz po ogl膮da艂y艣my z mam膮 ten program MasterChef i powiedzia艂, 偶e bardzo podobaj膮 si臋 jej te deski z 艂upka co oni maj膮. Pomy艣la艂am, ze s膮 pewnie strasznie drogie, ale siad艂am do kompa i zacz臋艂am szuka膰. Wiecie co uda艂o si臋 znalaz艂am takie na kuchnianawidelcu.pl i wcale nie s膮 jakie艣 drogie. No c贸偶 ja ju偶 prezent mam zapewniony bo od razu je zam贸wi艂am. Zatem ja od pomys艂u przesz艂am do realizacji.

Awatar u偶ytkownika
cattlover
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: cattlover » 30 maja 2017, o 19:15

Zale偶y w jakim wieku mama i jaki ma tryb 偶ycia. Moja mama ma troch臋 obsesj臋 na punkcie swojego zdrowia, wi臋c ostatnio kupi艂am jej porz膮dny ci艣nieniomierz z tej strony https://mednova.pl/elektroniczne-cisnie ... n-automat/ . Uzna艂am, 偶e skoro mierzy kilka razy w tygodniu ci艣nienie to lepiej nie robi膰 tego chi艅sk膮 zabawk膮.

Wr贸膰 do 鈥濩o kupi膰 dla..鈥