Dzisiaj jest 27 cze 2017, o 10:45

jakie kosmetyki u偶ywacie/polecacie?

Nowe produkty, recenzje kosmetyk贸w, optyczne triki
Awatar u偶ytkownika
martynaly1991
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: jakie kosmetyki u偶ywacie/polecacie?

Nieprzeczytany postautor: martynaly1991 » 23 mar 2017, o 19:34

Chyba ka偶demu co innego przypada do gustu . Ja np. podk艂ady kupuj臋 z Astroa , puder r贸wnie偶 i tusz do rz臋s . Cienie do powiek dla mnie najlepsze s膮 ze sleeka . Natomiast do brwi u偶ywam kredki z meybelline , eyliner r贸wnie偶.

Awatar u偶ytkownika
Frodo1988
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Frodo1988 » 24 mar 2017, o 08:56

呕ona od jakiego艣 czasu u偶ywa lamp臋 UV do paznokci. Zakupu nie 偶a艂uje.

Awatar u偶ytkownika
nmabi
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: nmabi » 24 mar 2017, o 13:19

Ja te偶 korzystam z Astora. Bardzo lubi臋 ich kosmetyki.
Zobacz jak pozby膰 si臋 suchych zmarszczek http://typy-zmarszczek.org.pl/

Awatar u偶ytkownika
agataia91
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: agataia91 » 27 mar 2017, o 18:14

Tak jak kto艣 ju偶 napisa艂 jednymi z lepszych kosmetyk贸w s膮 te z Avon . Sama dosy膰 du偶o zamawiam tam produkt贸w do twarzy . Inne firmy , kt贸re lubi臋 to Inglot , Astor , Meybelline .

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 10 kwie 2017, o 13:19

szukam jakiego艣 dobrego tuszu do rz臋s, my艣licie 偶e ten z pierwszej pozycji b臋dzie dobry: http://pieknojestwtobie.com/najlepsze-t ... h-ranking/

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 25 kwie 2017, o 10:41

Nie wiem kto uk艂ada艂 ten ranking, ale mo偶e tylko z 3 tusze powinny si臋 w nim zosta膰. Reszta jest moim zdaniem do bani. Wi臋kszo艣膰 z tych tuszy wypr贸bowa艂am i jako艣 nie by艂am z nich zadowolona. JA szukam odpowiednich kosmetyk贸w do piel臋gnacji sk贸ry. Jest to najwi臋kszy organ cz艂owieka i czuj臋, 偶e go zaniedbuje. Fajnie jest to uj臋te w http://www.eloderm.pl/artykul/27,prawidlowe-nawilzanie-skory-w-14-krokach.html. Czytaj膮c to dowiedzia艂am si臋 kilku kluczowych kwestii. Na przyk艂ad nigdy nie my艣la艂am, 偶e kondycja mojej sk贸ry jest w du偶ej mierze uzale偶niona od mojej diety czy raczej jego brak. Klimatyzacja w pracy. Bardziej my艣la艂am, 偶e ma ona wp艂yw na moje gard艂o a nie sk贸r臋. Tak偶e potwierdzi艂o moje przypuszczenia co do tego, 偶e sen ma zbawienny wp艂yw na nasz wygl膮d. I 偶e jednak powinno si臋 go szanowa膰 i oko艂o te 7 -8 godzin przesypia膰. Artyku艂 by艂 naprawd臋 moim zdaniem bardzo pouczaj膮cy i gor膮co go wszystkim polecam. Mam te偶 pytanie co u偶ywacie aby nawil偶y膰 wasz膮 sk贸r臋 na twarzy i na ca艂ym ciele.

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 23 maja 2017, o 13:46

Ja w swojej kosmetyczce mam prawdziwy arsena艂 je偶eli chodzi o kosmetyki i kremy, ale nie wyobra偶am sobie codziennego dnia bez u偶ycia liftinguj膮co - nawil偶aj膮cego kremu z bia艂膮 per艂膮 na dzie艅 marki lirene. Zapewnia on efekt natychmiastowego liftingu i roz艣wietlenia oraz d艂ugotrwa艂ego nawil偶enia sk贸ry. Innowacyjny, nieinwazyjny napinaj膮cy sieciowy kompleks proBTS3 tworzy wielowymiarow膮 mikro-sie膰 na sk贸rze, b艂yskawicznie j膮 napinaj膮c. Naturalny ekstrakt z bia艂ej per艂y oraz odm艂adzaj膮ca Witamina E i D-panthenol zapewniaj膮 sk贸rze wielopoziomowe nawil偶enie oraz odm艂odzenie, podczas gdy roz艣wietlaj膮ce per艂owe drobinki rozpromieniaj膮 cer臋, nie powoduj膮c b艂yszczenia. Bardzo podoba mi si臋 to, 偶e daje efekty zbli偶one do zabiegu medycyny estetycznej, czyli liftinguje sk贸r臋, b艂yskawicznie j膮 wyg艂adza i napina, tworz膮c silnie przylegaj膮c膮 do sk贸ry mikro-sie膰 wspieraj膮c膮 w艂贸kna kolagenowe. No i oczywi艣cie op贸藕nia proces starzenia sk贸ry i intensywnie nawil偶a oraz przyspiesza odbudow臋 w艂贸kien elastynowych. Mo偶ecie go zam贸wi膰 ze strony https://lirene.pl/produkty/cera-dojrzala/

Awatar u偶ytkownika
izzzka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: izzzka » 30 maja 2017, o 11:59

A jaki krem bb polcicie? ;)

Wr贸膰 do 鈥濵ake-up鈥