Dzisiaj jest 19 pa藕 2017, o 21:55

艢lub cywilny - jakie kolory?

Paoline

艢lub cywilny - jakie kolory?

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 30 sty 2014, o 10:35

Jakie kolory sukni 艣lubnej s膮 modne przy 艣lubie cywilnym?
Bo chyba czysta biel to w tym przypadku raczej odpada?

Awatar u偶ytkownika
Sputnik_Sweetheart
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: 艢lub cywilny - jakie kolory?

Nieprzeczytany postautor: Sputnik_Sweetheart » 11 mar 2014, o 14:16

Ja bra艂am 艣lub cywilny i mai艂am bia艂膮 sukni臋 z zielon膮 ta艣m膮 wi膮zan膮 w tali. My艣l臋, 偶e bia艂a suknia jest ok. Mo偶e te偶 by膰 jaka艣 ecru lub jasny be偶.

Awatar u偶ytkownika
kosek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kosek » 20 mar 2014, o 09:31

Ecru mi si臋 podoba , bardzo 艂adny kolor i jak najbardziej mo偶e by膰 , bia艂y przecie偶 te偶 :) Zawsze mo偶na da膰 jakie艣 wstawki :)

Awatar u偶ytkownika
Candy89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Candy89 » 17 lut 2017, o 11:39

Ja proponuj臋 wybra膰 jaki艣 kolor przewodni np chabrowy (uwielbiam go ! :D ) i zrobi膰 tak ; sukienka bia艂a i do tego jakie艣 chabrowe buty lub dodatki w bukiecie 艣lubnym. Przysz艂emu m臋偶owi da膰 np chabrow膮 much臋. Bardzo 艂adnie wygl膮da takie po艂膮czenie moim zdaniem. A czemu czysta biel odpada przy 艣lubie cywilnym? 艢lub jak 艣lub :) Nie ma znaczenia jaki.

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 28 kwie 2017, o 21:49

Slub cywilny daje nam znacznie wi臋ksze mo偶liwo艣ci je艣li chodzi o kolory, warto si臋 jednak zastanowi膰, kt贸re z nich s膮 odpowiednie :) Ostatnio znalaz艂am ciekawy portal: http://modnewesele.com/, mo偶na tam znale藕膰 r贸偶ne informacje na temat 艣lub贸w oraz zwyczaj贸w, kt贸re na nich panuj膮!

Awatar u偶ytkownika
hektorka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: hektorka » 1 cze 2017, o 16:53

Ja zdecydowa艂am si臋 na ecru, bo mam ciemn膮 karnacj臋 i ten kolor bardzo mi pasuje :) Do tego kolor przewodni to pomara艅cz wi臋c b臋d臋 mie膰 bukiet z lilii, a druhny za艂o偶膮 pomara艅czowe sukienki. Ca艂膮 bi偶uteri臋 b臋d臋 mie膰 z艂ot膮, podobnie jak obr膮czki. Tak przy okazji - widzia艂y艣cie kiedy艣 obr膮czki z r贸偶owego z艂ota? Ja przegl膮daj膮c ofert臋 strony Obr膮czki.pl, gdzie zdecydowali艣my si臋 kupi膰 swoje i widzia艂am, 偶e tam by艂y jednak m贸j m膮偶 si臋 na nie nie zgodzi艂. Co s膮dzicie o takim kolorze obr膮czek?

Awatar u偶ytkownika
rybapila
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: rybapila » 12 lip 2017, o 12:53

Zale偶y co preferujesz, teraz ju偶 wszystko wypada :) Jedne panie id膮 w d艂ugich bia艂ych sukniach, inne w kr贸tkich bia艂ych, jeszcze inne w r贸偶owych :)

Wr贸膰 do 鈥濵oda 艣lubna鈥