Dzisiaj jest 16 sie 2017, o 23:20

ZEgaRki ?

Bi偶uteria, okulary, kapelusze, portfele, paski, zegarki, r臋kawiczki itd.
Awatar u偶ytkownika
Diamond
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: ZEgaRki ?

Nieprzeczytany postautor: Diamond » 28 gru 2016, o 14:55

Haha ciekawy ten r贸zowy, ale ja bym sie na pewno na taki nie zdecydowa艂a. Ale ja to lubi臋 akurat klasyk臋
Koniecznie musicie wej艣膰 http://jedrne-piersi.pl/

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 12 maja 2017, o 09:28

A mnie w艂a艣nie bardzo podobaj膮 si臋 kolorowe zegarki, a przede wszystkim r贸偶owe :lol: . Jest to po prostu kwestia gustu. Nawet niedawno kupowa艂am sobie zegarek (dok艂adnie na http://andreahurt.pl/12-zegarki) i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest kolorowy i przynajmniej wyr贸偶nia si臋 spo艣r贸d wszystkich zegark贸w, kt贸re charakteryzuj膮 si臋聽klasycznym stylem. :P

Awatar u偶ytkownika
Youneedit
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Youneedit » 19 cze 2017, o 11:21

Je偶eli chodzi o zegarki to ja osobi艣cie traktuj臋 je jako dodatek do ca艂ego stylu, najbardziej podobaj膮 mi si臋 te na czarnym , sk贸rzanym pasku oraz du偶ej tarczy. Wygl膮daj膮 niezwykle stylowo i oryginalnie :)

Awatar u偶ytkownika
blyskotkaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: blyskotkaa » 22 cze 2017, o 14:58

Ja ostatnio kupi艂am narzeczonemu w prezencie zegarek tissot heritage visodate. Bardzo mi si臋 spodoba艂 i jemu chyba te偶 przypad艂 do gustu.

Awatar u偶ytkownika
mejka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mejka » 6 lip 2017, o 11:55

Bardzo 艂adny, nie dziwi臋 si臋, 偶e przypad艂 Wam do gustu :) Mi natomiast w szczeg贸lno艣ci podobaj膮 si臋 zegarki damskie guess ze wzgl臋du na ich unikalny i designerski wygl膮d. Zw艂aszcza ich ozdobne tarcze mnie urzekaj膮, s膮 gustownie zdobione, z reszt膮 same sp贸jrzcie:
Obrazek

pi臋kny prawda? :)

Wr贸膰 do 鈥濧kcesoria鈥