Dzisiaj jest 25 cze 2017, o 08:52

Co艣 na Dzie艅 Dziecka dla chrze艣niaka

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Co艣 na Dzie艅 Dziecka dla chrze艣niaka

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 9 maja 2017, o 11:10

S艂uchajcie, forumowiczki, mam do Was pytanie dotycz膮ce mojego chrze艣niaka. Kuba obchodzi urodziny 2. czerwca, tu偶 po Dniu Dziecka, wi臋c ma podw贸jn膮 okazj臋 do 艣wi臋towania. Do tej pory wybiera艂am dla niego jakie艣 plansz贸wki albo klocki lego, za艣 w tym roku chcia艂abym sprawi膰 jaki艣 wyj膮tkowy prezent. Poszpera艂am troch臋 w internecie i na blipie znalaz艂am fajny artyku艂, jak sp臋dzi膰 Dzie艅 Dziecka - https://blip.pl/jak-spedzic-dzien-dziecka-najlepsze-pomysly/. Nasun臋艂a mi si臋 my艣l, 偶e mog艂abym wyprawi膰 si臋 z nim do parku linowego. My艣licie, 偶e to by艂by dobry pomys艂?

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Co艣 na Dzie艅 Dziecka dla chrze艣niaka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 24 maja 2017, o 11:22

M贸j chrze艣niak najwi臋ksz膮 frajd臋 ma z klock贸w lego wi臋c zam贸wi艂am mu zestaw z ninja - https://zabawkiemi.pl/lego-ninjago-c-20.html . Ju偶 widz臋 t膮 zabaw臋 i u艣miech na jego twarzy. Takie klocki to chyba najlepsze rozwi膮zanie bo dziecko si臋 bawi i jednocze艣nie 膰wiczy kreatywne my艣lenie.

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agadys » 25 maja 2017, o 08:36

M贸j jak b臋dzie starszy zapewne te偶 b臋d臋 mu kupowa膰 klocki, ale teraz ma dopiero nieca艂e 2 latka, ale chyba uda艂o mi si臋 z tym prezentem w tym roku. Przede wszystkim nie stawia艂am na zabawki ale w Jagodowym Kocie kupi艂am mu namiot takie tipi z mat膮. Musze przyznacz, 偶e fajnie to wygl膮da, oczywi艣cie musia艂am sprawdzi膰 i z艂o偶y艂am go, fajny i na pewno mu si臋 spodoba.

Awatar u偶ytkownika
Youneedit
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Youneedit » 19 cze 2017, o 11:27

Sprecyzuj w jakim wieku jest Tw贸j chrze艣niak i wtedy b臋dziemy mogli doradzi膰 co艣 konkretnego je偶eli chodzi o prezent. Dla powiedzmy 5 latka wzwy偶, faktycznie klocki lego b臋d膮 bardzo ciekawa opcj膮, ewentualnie te wi臋ksze, drewniane.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥