Dzisiaj jest 17 sie 2018, o 20:58

Sklepy i Salony z bi偶uteri膮

Bi偶uteria, okulary, kapelusze, portfele, paski, zegarki, r臋kawiczki itd.
Awatar u偶ytkownika
adrianna85
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Sklepy i Salony z bi偶uteri膮

Nieprzeczytany postautor: adrianna85 » 15 lip 2014, o 14:19

Witam serdecznie, Jestem z 艁odzi i jestem nowa na forum. Pomy艣la艂am 偶e mo偶e kt贸ra艣 z was b臋dzie mi w stanie pom贸c. Szukam jakiej艣 eleganckiej bi偶uterii dla mamy ( urodziny ) , mo偶ecie mi doradzi膰 jaki艣 ciekawy salon w 艁odzi albo sklep internetowy ? Ja do tej pory swoj膮 bi偶uteri臋 kupowa艂am od domjubilerski.aia.pl, i w sumie jestem zadowolona, ale lepiej mie膰 wyb贸r = )

Awatar u偶ytkownika
Gosiak
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Sklepy i Salony z bi偶uteri膮

Nieprzeczytany postautor: Gosiak » 28 sty 2015, o 23:03

Nie znam tego sklepu.

Awatar u偶ytkownika
sylwia4012
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sylwia4012 » 22 kwie 2015, o 12:04

Polecam Myway-Jewellery. Wysokiej jako艣ci bi偶uteria a co wa偶niejsze niebanalna.

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 19 lip 2017, o 18:36

Sklep贸w i salon贸w jubilerskich jest bardzo du偶o, ale prawd臋 m贸wi膮c ci臋偶ko jest znale藕膰 taki, kt贸ry nie mia艂by cen z kosmosu. Moja siostra kupuje tylko bi偶uteri臋 w du偶ych sklepach sieciowych, ale dla mnie to strata pieni臋dzy, bo te produkty wcale nie s膮 jakie艣 wybitne pod wzgl臋dem jako艣ci. Bodaj偶e 2 lub 3 tygodnie temu szuka艂am bransoletki na prezent dla mojej mamy i trafi艂am wtedy na sklep LaVivre. Nie wiem jak wygl膮da jako艣膰 innych produkt贸w, ale bransoletka jest 艣wietnie wykonana.

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 21 lut 2018, o 15:47

Mnie poza tak膮聽typow膮 bi偶uteri膮 r贸wnie偶 podobaj膮 si臋 modne dodatki w postaci broszek, czy zegark贸w. Nie wiem, czy wiedzia艂y艣cie, ale s膮 nawet sklepy, w kt贸rych kupi膰 mo偶na zegarki drewniane. Naprawd臋 nie藕le si臋 prezentuj膮 i doskonale nadaj膮 si臋 do codziennego stosowania lub cho膰by w formie prezentu dla kogo艣. Na http://www.woodwear.pl/ mo偶na kupi膰 takie dodatki, wi臋c je艣li Was to bardziej ciekawi, to 艣mia艂o. ;)
"Jak kto艣 chce mie膰 pa艂ac, niech sobie sam smerfuje!" ;)

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marrika » 23 lut 2018, o 10:09

Lubi臋 kupowa膰 bi偶uteri臋 w sieci贸wkach, bo lubi臋 mie膰 zawsze co艣 innego ubrane - mo偶e poza kolczykami, bo tu wybieram celebrytki i najcz臋艣ciej kupuj臋 na necie
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Wr贸膰 do 鈥濧kcesoria鈥