Dzisiaj jest 17 sty 2018, o 02:08

Wyjazd w gory

Awatar u偶ytkownika
dzesika
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Wyjazd w gory

Nieprzeczytany postautor: dzesika » 18 gru 2017, o 14:15

Moze polecicie jakies sklepy gdzie mozna kupic potrzebny ubior na taki wypad?

Awatar u偶ytkownika
agata889
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Wyjazd w gory

Nieprzeczytany postautor: agata889 » 19 gru 2017, o 14:07

W sumie to jestem w podobnej sytuacji. Zmienilem ostatnio troche tryb zycia i nie mam czasu na jakies wieksze pasje. Chcialbym chociaz to w jakis sposob nadrobic podczas zimy gdy moze znajde troche wiecej luznego czasu. Ogladam czesto sporty ekstremalne w kablowce i spodobal mi sie snowboard. Znacie moze jakies dobre miejscowki w gorach odpowiednie dla kogos poczatkujacego? Oczywiscie wszystko bedzie odbywac sie pod okiem jakiegos instruktora. Jest jeszcze wlasnie kwestia dobrania odpowiedniego ubrania .. nie bardzo lubie jak jest mi zbyt zimno. Potrzebny bedzie caly komplet od A do Z. Od zawsze staram sie stawiac na jakosc przy takich zakupach .. ma to posluzyc na lata. Przegladajac kilka wiekszych sklepow trafilem na Ataf - https://www.ataf.pl/k/87/0/odziez/meska/kurtki spodobaly mi sie bluzy Nike zrobione ze specjalnego materialu utrzymajacego cieplo. Jak w waszej ocenie sprawdza sie w wyzej wymienionych warunkach? Prosze tez o rekomendacje reszty rzeczy, pozdrawiam.

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Wyjazd w gory

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 9 sty 2018, o 14:14

Zim膮 naprawd臋 dobrze trzeba si臋 przygotowa膰 na taki wyjazd, szczeg贸lnie je艣li jedziesz tam w celu chodzenia po jakich艣 ciekawych szlakach. Sama jad臋 w g贸ry ju偶 nied艂ugo i te偶 powoli si臋 przygotowuj臋. Opr贸cz biletu na poci膮g kupionego za po艣rednictwem http://europodroze.pl/, zaopatrzy艂am si臋 ju偶 w naprawd臋 ciep艂e ubrania oraz wygodne i wytrzyma艂e buty. Wypada艂oby te偶 zainwestowa膰 mo偶e w jaki艣 fajny plecak i przedmioty, kt贸re u艂atwi艂yby w臋dr贸wk臋. A gdzie dok艂adnie w te g贸ry jedziesz? Ja wybieram si臋 do Szwajcarii. ;)
"Jak kto艣 chce mie膰 pa艂ac, niech sobie sam smerfuje!" ;)

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥