Dzisiaj jest 18 sty 2018, o 05:10

Co s膮dzicie o wysy艂aniu dzieci na kolonie?

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Co s膮dzicie o wysy艂aniu dzieci na kolonie?

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 16 maja 2017, o 11:49

S艂uchajcie kole偶anki, chcia艂abym wys艂a膰 swoje dziecko w tym roku na kolonie i w zwi膮zku z tym mam do Was kilka pyta艅. Moja Agnieszka ko艅czy w tym roku ju偶 12. lat i najwy偶sza pora, aby sp臋dzi艂a troch臋 czasu z r贸wie艣nikami, a przy okazji zat臋skni艂a za rodzicami :D. M膮偶 znalaz艂 ju偶 nawet firm臋, kt贸ra organizuje kolonie dla dzieci w obr臋bie kraju - https://www.atas.pl/. No ale wracaj膮c do moich pyta艅, to czy przygotowywa艂y艣cie jako艣 dziecko psychicznie do kolonii? W jakiej odleg艂o艣ci od domu dziecko powinno sp臋dza膰 kolonie? Z ch臋ci膮 poznam Wasze zdanie.

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Co s膮dzicie o wysy艂aniu dzieci na kolonie?

Nieprzeczytany postautor: alzara » 23 maja 2017, o 15:07

Ja mia艂am wr臋cz odwrotny problem. Nie chcia艂am wys艂a膰 swojego dziecka na kolonie. I to wcale nie z powodu pieni臋dzy czy z艂ego zachowania. Sama bym t臋skni艂a i po za tym ja sama nie mam dobrych wspomnie艅 z koloni. W ka偶dym razie to by艂o rok temu. Wsz臋dzie znajdywa艂am ulotki o koloni z napisem prosz臋. By艂y one w mojej szafce, torebce, bucie czy na stole. Dos艂ownie wsz臋dzie. Okaza艂o si臋 偶e moja c贸rka wydrukowa艂a te ulotki w https://www.viperprint.pl/produkt/UL020 i w ten spos贸b chcia艂a na mnie wp艂yn膮膰. W ko艅cu si臋 zgodzi艂am i pojecha艂a na dwa tygodnie razem z kole偶ankami na kolonie za granic臋. W tym roku te偶 jedzie. Je艣li chodzi o odleg艂o艣膰 to nie gra ona roli, wszystko zale偶y od dziecka i trzeba do tego podej艣膰 indywidualnie. Zawsze swoje dziecko mo偶esz pos艂a膰 na p贸艂kolonie. I dopiero za rok wys艂a膰 na kolonie

Awatar u偶ytkownika
kroko
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Co s膮dzicie o wysy艂aniu dzieci na kolonie?

Nieprzeczytany postautor: kroko » 3 sty 2018, o 14:41

Powiem tak najlepiej tak膮 kt贸ra co艣 wnosi czyli albo na ob贸z sportowy szczeg贸lnie je艣li jest to ciekawy sport typy kite surfing albo na ob贸z harcerski

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥