Dzisiaj jest 25 maja 2018, o 03:27

Prezent urodzinowy dla ojca

Pomys艂y na niebanalne prezenty
takanieuczesana

Prezent urodzinowy dla ojca

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 15 pa藕 2013, o 13:49

Szukam jakiej艣 inspiracji na prezent urodzinowy dla mojego ojca. Zosta艂o mi jeszcze kilka tygodni na decyzj臋 i tak si臋 zastanawiam, czy postawi膰 na co艣 艂adnego, czy praktycznego - idealnie by艂oby po艂膮czy膰 te dwie cechy w jedno.
Wpad艂y mi w oko zestawy do golenia.
My艣licie, 偶e to dobre rozwi膮zanie, odpowiednie dla dojrza艂ego faceta, czy te偶 lepiej rozejrze膰 si臋 za czym艣 innym?

indiana

Re: Prezent urodzinowy dla ojca

Nieprzeczytany postautor: indiana » 15 pa藕 2013, o 18:38

Mojemu ojcu taki zestaw z pewno艣ci膮 by si臋 spodoba艂. Klasyczne a zarazem oryginalne zestawy do golenia. Innym pomys艂em mog膮 by膰 kupony rabatowe na jaki艣 fajny wyjazd weekendowy nad morze- m贸j tato o takim marzy, ale jego urodziny dopiero w marcu.

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 21 pa藕 2013, o 12:51

Ostatnio kupi艂am tacie rakietki do badmintona, bo zacz膮艂 trenowa膰 razem z koleg膮 i bardzo cieszy艂 si臋 z tego prezent贸w. My艣l臋, 偶e taki podarunek trzeba dopasowa膰 po prostu do osoby, jej 偶ycze艅 i potrzeb i wtedy jest najlepszy.

indiana

Nieprzeczytany postautor: indiana » 20 lis 2013, o 19:51

Ostatnio przygl膮da艂am si臋 jak kole偶anka sama robi fotokalendarz.
Jak my艣licie to dobry pomys艂 na prezent dla ojca - nie na urodziny chcia艂abym da膰, ale na przyk艂ad pod choink臋?

Paoline

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 21 lis 2013, o 09:39

Raczej dla mamy - faceci nie lubi膮 takich romantyczno-sentymentalnych pierd贸lek, to ju偶 maszynka do golenia lepsza:)

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 21 lis 2013, o 16:21

Zgodz臋 si臋 z tym, 偶e faceci lubi膮 praktyczne prezenty, m贸j te艣膰 kt贸ry cz臋sto chodzi na grzyby o poranku, gdy jest ch艂odno, zachwyci艂 si臋 jak dosta艂 od nas kalesony termoaktywne, a teraz na 艣wi臋ta kupili艣my Mu kubek termiczny, 偶eby Mu nie styg艂a herbata, jak pracuje w gara偶u :D M贸j tata z kolei by艂 zadowolony z nowego etui na okulary (stare ju偶 pop臋ka艂o i by艂o brzydkie) i z wygodnej bawe艂nianej pi偶amy :P

Awatar u偶ytkownika
Karo
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Karo » 25 mar 2014, o 10:25

M臋偶czy藕ni z regu艂y lubi膮 praktyczne prezenty. Zapytaj tat臋 czy jest mo偶e co艣 co mog艂oby mu si臋 przyda膰. M贸j jest matematykiem i rok temu za偶yczy艂 sobie na urodziny naukowy kalkulator, bo ten stary mu si臋 zepsu艂. Sama w sumie bym na to nie wpad艂a, bo wydawa艂o mi si臋, 偶e to 艣redni pomys艂 na prezent, jednak by艂 z niego bardzo zadowolony i ci膮gle go u偶ywa. Je艣li Tw贸j tata stwierdzi, 偶e niczego nie potrzebuje, to spr贸buj znale藕膰 co艣 zgodnego z jego zainteresowaniami lub po prostu zr贸b mu w艂asnor臋cznie jak膮艣 kartk臋 i kup co艣 uniwersalnego jak dobry alkohol czy s艂odycze.

Awatar u偶ytkownika
umbrella2
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: umbrella2 » 15 gru 2014, o 12:42

No w艂a艣nie ja te偶 mam problem z zakupem prezentu dla taty, mam na my艣li - tak z racji tego, 偶e temat na czasie - prezent 艣wi膮teczny. Jak my艣licie - czy puszka jakiej艣 dobrej herbatki by艂aby odpowiednia? Czyta艂am ostatnio sporo na temat tego, 偶e herbata jest bardzo zdrowa, no i przyznam, 偶e nawet bym nie pomy艣la艂a, ile w艂a艣ciwo艣ci zdrowotnych posiada. Natomiast - wracaj膮c do tematu - my艣licie, 偶e taki prezent ucieszy faceta? Czy mo偶e lepiej wybra膰 co艣 innego? ;)

Awatar u偶ytkownika
sylwia4012
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sylwia4012 » 11 sie 2015, o 17:25

Jakby m贸j tato mia艂 jako艣 zaraz urodziny to bym mu chyba wybra艂a jaki艣 blaszak na samoch贸d. Wiem, 偶e mo偶e mu si臋 spodoba膰 jaki艣 z gara偶y blaszanych. A w sumie, jak tak pomy艣l臋, to jest to fajny pomys艂 na prezent dla faceta.

Awatar u偶ytkownika
Antarees
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Antarees » 13 sie 2015, o 16:34

Ja dla swojego ojca wybra艂abym jakie艣 dobre jako艣ciowo narz臋dzia, bo uwielbia majsterkowa膰. A je艣li chodzi o prezenty- uwa偶am, ze je艣li facet si臋 goli, uniwersalnym prezentem b臋dzie zawsze zestaw maszynek do golenia z piank膮. Fajne zestawy proponuje Gilette, te z wymiennymi ostrzami (sama u偶ywam :D ), kt贸re starczaj膮 naprawd臋 na d艂ugo i p贸藕niej wymienia si臋 tylko ostrza :)
Everybody fools

Wr贸膰 do 鈥濩o kupi膰 dla..鈥